Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Kazaz Artin Amira Bezciyan’ın önderliğinde, dönemin önde gelen cemaat mensuplarının girişimleri ve destekleri ile kurulmuştur. Osmanlı Sultanı II. Mahmut Hazretleri’nin fermanı ile 1832 yılında kurulan Hastane, inşaat ve donanım çalışmalarını 31 Mayıs 1834 tarihinde tamamlayarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi Personel Alımı

Surp Pırgiç hem tarihi kimliğini korumayı, hem de baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojik yenilikleri kendi bünyesinde uyarlamayı başaran bir hastanedir. Onun ayırıcı özelliklerinden biri de budur; gelişmiş tıbbi hizmeti, aynı ölçüde gelişmiş bir sosyal sorumluluk bilinci içinde sunmak. Bu yüzden Hastanemizin ana hedefi, modern sağlık hizmetlerini en ekonomik koşullarla sağlayabilmektir. Kurumlarıyla bütünleşmiş, mutlu bir çalışma ortamına sahip Hastane çalışanları bu hedefin temel güvencesidir. Hastanemiz bu anlayışla günün 24 saati, yılın 365 günü kendisine ihtiyaç duyanları kucaklamaya hazırdır.

Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi İş İlanları

Hastanenin iş ilanlarını aşağıda görebileceğiniz gibi hastanenin iş başvuru formu da bulunmaktadır. İş başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hasta Danışmanı İstanbul(Avr.)
2 Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.)
3 Sterilizasyon Teknikeri İstanbul(Avr.)

Yedikule Surp Pirgiç Hastanesi Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*