Acıbadem Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Acıbadem Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Acıbadem Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Acıbadem Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermekte olan Acıbadem Üniversitesi modern ve gelişmiş bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Toplumun sağlık kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişmesine katkı sağlamak hedefleri olan kurum, bu bağlamda kendini mesleğine adamış personellere sahiptir.

Sağlık sektörüyle ilgili akademik ve bilimsel çalışmalara olanak sağlayan kurum, konuyla ilgili yeni bilgileri de desteklemektedir. Böylece her geçen gün sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırmaktadır. 1991 yılından günümüze 7/24 hizmet veren kurum, büyümesini her gün göstermektedir. Yeni personeller de bu doğrultuda alınmaktadır.

Acıbadem Hastanesi Personel Alımı

Acıbadem Hastanesi İş İlanları

Acıbadem Hastanesi iş ilanları https://kariyer.acibadem.com.tr/ adresinden bulunabilmektedir. Başvurmak için sadece linke tıkladıktan sonra hemen başvur demeniz gerekir. Ardından da çıkan ilanları kontrol edip, size uygun olana müracaat edilmelidir.

Kariyer.net üzerinde de kurumun iş ilanları mevcuttur. Dolayısıyla ilgilenen adaylar bu adresi de kullanabilir. Bunun için şu işlemler takip edilmelidir;

  1. https://kariyer.acibadem.com.tr/Basvur linkine girin.
  2. Açık ilanları inceleyerek size uygun olanına tıklayın.
  3. Niteliklere baktıktan sonra başvur butonuna tıklayın.

Ardından tek yapmanız gereken başvuru için gerekli alanları doldurmaktır. Bu iki yöntemi de kullanmanız mümkündür. Müracaat ardından uygun görülen adaylarla irtibat kurulmaktadır.

No Pozisyon Lokasyon
1 Hemşire – Avrupa Yakası İstanbul
2 Hemşire – Anadolu Yakası İstanbul
3 Ameliyathane Hemşiresi/Ankara Ankara
4 Anestezi Uzmanı Ankara
5 Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Ankara
6 İç Hastalıkları Uzmanı Ankara
7 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Ankara
8 Hasta Hizmetleri Yetkilisi/Gece Ekibi İstanbul
9 Hasta Yatış Çıkış Yetkilisi İstanbul
10 Eczacı İstanbul
11 Aile Hekimi İstanbul
12 Dahiliye Uzmanı İstanbul
13 Sistem Destek Uzmanı İstanbul
14 Aşçı Yardımcısı İstanbul
15 Yurtdışı Tahsilat Uzmanı/İngilizce-Fransızca İstanbul
16 Sağlık Yönetimi – Hasta Hizmetleri Havuz Kadro İstanbul
17 Ana Vezne Uzmanı İstanbul
18 Psikiyatri Uzmanı İstanbul
19 Güvenlik Görevlisi İstanbul
20 Sgk Fatura Kontrol Uzmanı İstanbul

Daha fazla Acıbadem Hastanesi iş ilanı için tıklayın.

Acıbadem Hastanesi Personel Alımı

Acıbadem Hastanesi açık birçok ilana sahiptir. Bunlardan bir kısmı şu şekildedir;

  1. Embriyolog: Genetik, biyoloji ya da moleküler biyoloji mezunu olma, tüp bebek laboratuvarında minimum 2 sene tecrübeli olma gibi nitelikler vardır.
  2. Çağrı merkezi yetkilisi: Telefonda akıcı ve etkin iletişim kurabilme, diksiyonu düzgün olma, tercihen üniversite en az lise mezunu olma gibi nitelikler vardır.
  3. Hemşire: Hemşirelik lisans mezunu olma, ekip çalışmasına yatkın olma ve hasta memnuniyetini sağlama gibi nitelikleri vardır.

İlanlara erişmek için Acıbadem’in kendi kariyer sayfası veya Kariyer.net kullanılabilmektedir.

5 Comments

  1. Merhabalar ben Tuğba Bal 1998 dogumluyum Afyon Kocatepe Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümünü bitirdim devlet hastanesinde staj yaptım hastanenizde çalışmak istiyorum.

  2. Merhabalar ben hilal demir 2000 dogumluyum saglık bakım teknikeri olarak liseyi bitirdim devlet hastanesinde staj yaptım hastanenizde çalışmak istiyorum

  3. Ana dilim arapça orta seviyede İngilizcem var. Lise mezunuyum tıbbi sekreterlik yada arapça tercümanlk yapmak istiyorum.

  4. 1983 doğumluyum eskishirdeki hastanenizde sekreter olarak çalışmak istiyorum işletme mezunuyum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*