Adecco Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Adecco’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Adecco bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adecco personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Adecco Personel Alımı ve İş İlanları

İsviçre, Zürih merkezli Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.100 şubesiyle her gün 650.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. Dünyada sekiz farklı iş alanıyla hizmet veren Adecco, Fortune 500 listesinde olan bir şirkettir.

Adecco İş İlanları

İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco 1994 yılında, Türk iş pazarına girmiştir. Global tecrübesi, 15 farklı noktada yaygın hizmet ağı, sektör deneyimli danışmanları, esnek iş çözümleri ve finansal gücüyle Türkiye’de pazar lideri olan Adecco, müşteri ve adaylarına en iyi hizmeti sunmaktadır.

Adecco, çalışanların yeteneklerini değerlendirirken, ihtiyaca yönelik geniş kapsamlı teknikler kullanmaktadır. Bu teknikler; personelin seçilmesini ve profesyonel gelişimini sistematik ve objektif bir biçimde belirlemek amacıyla kullanılmaktadır. Değerlendirme raporu; bireysel iletişim becerileri, eğitim ihtiyaçları, aynı zamanda personelin aktivitelerini geliştirerek daha etkili hale getirecek bilgileri de içermektedir.

No Pozisyon Lokasyon
1 Yüzyüze Saha Yetkilisi İzmir
2 Depo Elemanı İzmir
3 DEPO ELEMANI Kocaeli
4 REACH TRUCK OPERATÖRÜ Kocaeli
5 FORKLİFT OPERATÖRÜ Kocaeli
6 Tadım Uzmanı Kocaeli
7 CNC Abkant Büküm Operatörü İstanbul
8 Argon Kaynak Elemanı İstanbul
9 Raporlama Analisti İstanbul
10 SAP İş Geliştirme Uzmanı ( ABAP Yazılım Uzmanı) İzmir,Manisa
11 Bölge Satış Temsilcisi Adana,Antalya
12 Liman Operasyon Elemanları , Sapancı / Bursa Ge… Bursa
13 İkram Görevlisi/Kafeterya Sorumlusu(Gebze) Kocaeli
14 Depo Elemanı / Ankara Batıkent YeniMahalle Ankara
15 Depo Elemanı / İzmir Bornova İzmir
16 İkram Görevlisi /Kafeterya Sorumlusu (Bursa) Bursa
17 KURYE – TESLİMAT ELEMANI Muğla
18 İkram Görevlisi /Kafeterya Sorumlusu (Esenyurt) İstanbul
19 İkram Görevlisi /Kafeterya Sorumlusu (Bursa) Bursa
20 İkram Görevlisi /Kafeterya Sorumlusu Bursa PART… Bursa

Daha fazla Adecco iş ilanı için tıklayın.

Adecco Personel Alımı

Müşterilerimiz için insan kaynakları alanındaki süreçlerin daha verimli ve uygun maliyetli olması için yeni çözümler buluyoruz.

31,000’den fazla çalışanı, 70’e yakın ülkede 5100’den fazla şubesi ile Adecco, geniş kapsamlı bir insan kaynakları hizmeti sunmaktadır.

Adecco Türkiye, özel istihdam bürosu ve Özel İstihdam Ajansları Birliği’nin kurucusudur. 1994 yılında Türk iş dünyasına giren Adecco, bugün 14 şube ağı aracılığıyla müşterilere ve adaylara hizmet sağlamaktadır. Adecco Türkiye hizmet ağını 2014 yılında “Badenoch & Clark Türkiye”, 2015 yılında “Adecco Saha Pazarlama Hizmetleri Türkiye” ve 2016 yılında “Spring Professional Türkiye” yi kurarak genişletmiştir.

Adecco Türkiye Şirketler Grubu, uygun iş gücünü, işverenle tam zamanında bir araya getirmeye ve böylece faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde istihdam kalitesini yükseltmeye çabalamaktadır. Adecco Türkiye, sağladığı hizmetler aracılığıyla işe alım ve sosyal sorumluluk konusunda giderek daha profesyonel bir yaklaşım benimsiyor.

3 Comments

  1. 10 yıl bmc fabrikasında çalıştım hidrolik pres operatör olarak sanat okulu metal blm mezunuyum.E sınıf ehliyetim olup src 2 4 olup her türlü araç kullanırım.forklif kullanırım 26 03 1974 konya doğumluyum 05449126045

  2. 10 yıl bmc fabrikasında çalıştım hidrolik pres operatör olarak sanat okulu metal blm mezunuyum.E sınıf ehliyetim olup src 2 4 olup her türlü araç kullanırım.forklif kullanırım 26 03 1974 konya doğumluyum

  3. yurt içi yurt dışı şöförlük yapmaktaym 12 yıldır yurt dışı yurt içi kıvanç duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*