Florence Nightingale Hastaneleri Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İstanbul’un birçok noktasında vatandaşlara sağlık hizmete veren Florence Nightingale Hastanesi, 1989 senesinden bu yana faaliyettedir. İlk kurulduğunda 50 yataklı bir yapıya sahip olan kurum, zaman içerisinde gelişerek 302 yataklı bir yapıya kavuşmuştur.

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi ise 2006 senesinde İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Bağdat Caddesi mevkiinde açılmıştır. 2013 senesinde ise 219 yataklı olan ilk yeşil hastanesi kurulmuştur. Bilimsellikten, kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeyen kurum, hasta ve hasta yakını deneyimini üst seviyeye çıkartan, insan odaklı sağlık çözümleri üretmektedir.

Florence Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Florence Nightingale Hastanesi İş İlanları

Alt yapısını Ar-Ge çalışmaları üzerine kuran Florence Nightingale Hastanesi bu sayede hızlı büyümesine kararlı bir şekilde devam etmektedir. Hastalara daha iyi çözümler sunabilmek için, tıp sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarla halka sunmaktadır. Böylece her zaman çağdaş ve güncel çözüm önerileri sunmaktadır.

Topluma her branşta sağlık hizmetleri veren kurum, çok sayıda birime sahiptir. Zaman içerisinde personel gereksinimleri olduğu için, bunları iş ilanları vererek karşılamaktadır. Eğer iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, düzenli aralıklar ile kontrol ederek ilanlar bulunabilir. Zira senenin farklı zamanlarında verilmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hasta Hakları Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 İngilizce Bilen Hasta Temsilcisi İstanbul(Avr.)
3 Kurum Tahsilat Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 Hasta Temsilcisi İstanbul (Tümü)
5 Eczane Teknikeri İstanbul(Avr.)
6 Arapça/İngilizce Bilen Uluslararası Hasta Uzmanı İstanbul (Tümü)
7 İngilizce Bilen Hemşire İstanbul (Tümü)
8 Girişimsel Radyoloji Hemşiresi İstanbul (Tümü)
9 Teknik Hizmetler Müdürü İstanbul (Tümü)
10 Rusça/İngilizce/Gürcüce Bilen Tercüman İstanbul(Avr.)
11 Yardımcı Sağlık Personeli İstanbul (Tümü)
12 Ameliyathane Hemşiresi İstanbul (Tümü)
13 Hemşire İstanbul (Tümü)
14 Hasta Hesapları Görevlisi İstanbul (Tümü)
15 Yardımcı Eczacı İstanbul(Avr.)
16 Pratisyen Hekim İstanbul (Tümü)
17 Mobil Sağlık Aracı Şoförü İstanbul (Tümü)
18 Masör İstanbul(Avr.)
19 Genel Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya)
20 İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya)
21 Romence/İngilizce Bilen Tercüman İstanbul (Tümü)

Florence Nightingale Hastanesi Personel Alımı

Florence Nightingale Hastanesi özel bir hastanedir. Bu sebeple iş ilanları bulmak için online kariyer siteleri incelenebilir. Ön başvuru buradan yapılabilir. Bunun için sadece bir üyelik oluşturarak, CV doldurduktan sonra açılan pozisyona müracaat etmektir.

Ancak olumlu geri dönüşler almak istiyorsanız, hızlı başvuru yapmak yerine sadece bilgi ve yeteneklerinizin uyumlu olduğu pozisyonlara başvurmanız önerilir. Böylece mülakat için geri dönüş alma şansınız yükselir.

Florence Nightingale Hastanesi yetkililerinden görüşme için davet aldığınızda buna katılmanız gerekir. Eğer burada da olumlu bir izlenim bırakırsanız işe kısa sürede kabul edilebilir ve hemen başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*