Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çanakkale ilinin Ezine ilçesinde bulunan Ezine Devlet Hastanesi, 45 yataklı olan eski binasının ekonomik ömrünü kaybetmesi sebebiyle yeni binasına geçmiştir. 100 yataklı olan bu yapı 25.000 metrekare üzerine kurulmuştur.

Yapımına 2007 senesinde başlanmış olup 2013 yılında hizmete girmiştir. C-grubu olan hastane, büyük ve nitelikli bir kurumdur. İnsan merkezli sağlık çözümleri üreten Ezine Devlet Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının beklenti ve gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamaktadır. Tecrübeli kadrosu ile topluma kesintisiz bir şekilde tıbbi hizmetler sunmaktadır.

Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Ezine Devlet Hastanesi İş İlanları

Topluma dünya çapında en son tanı, teşhis ve tedavi metotlarını sunmayı amaçlayan Ezine Devlet Hastanesi bunu sağlayabilmek için sağlık sektöründeki ilerlemeleri takip ederek, yatırımlarla hastalara sunmaktadır. Bunları etik kurallara ve yasalara uygun gerçekleştiren kurum, her sene büyümektedir. Bu doğrultuda yeni çalışan gereksinimleri de oluşmaktadır.

Kurum iş ilanları vererek, meydana gelen açıkları kapatma yoluna gitmektedir. Eğer iş arıyorsanız bunları takip ederek fırsatlar elde edebilirsiniz. Devlete bağlı bir kurum olan Ezine Devlet Hastanesinin personel alımı duyuruları, resmi platformlar aracılığıyla takip edilebilir. Bunlardan bir kısmı ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete gibidir.

Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı

Ezine Devlet Hastanesi bünyesinde çok sayıda kadroya sahip olduğu için iş alımları farklı pozisyonlara yönelik olabilir. Bununla birlikte hizmetli, bakıcı, sağlık memuru ya da laborant gibi bir takım personeller, Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Ayrıca sözleşmeli memur alımlarında da bu şart görülebilir. Zira hastane devlete bağlı bir sağlık kurumudur.

Bu sebeple KPSS puanınız bulunmuyorsa, ÖSYM’nin adresinden takip ederek katılım sağlamanız tavsiye edilir. Bunun ardından ilana başvuru yapabilmek için, duyuruyu okumanız yeterlidir. Burada adayların bilmesi gereken her ayrıntı verilmektedir. Buna uygun bir şekilde başvuru yapılabilir.

6 Comments

 1. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi 4 yıllık lisans mezunuyum.Canakkale Onsekiz Mart Üniversitesi pazarlama bölümü önlisans mezunuyum.Anadolu Üniversitesi önlisans Tıbbi sekreter mezunuyum.MEB onaylı İngilizce , Rusça,bilgisayar işletmenligi operatörü ,diksiyon, ilk yardım , emlakcilik sertifikalarim var.6 yıl muhasebe elemanı olarak ,18 ay işkur ile Ezine devlet hastanesinde tıbbi sekreter olarak çalıştım. Ezine de ikamet etmekteyim.

 2. * ELİF KAYKI
  LİSE : ÇANAKKALE SAĞLIK MESLEK LİSESİ \ ACİL TIP TEKNİSYENLİĞİ
  ÖNLİSANS : HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ \ AMELİYATHANE TEKNİKERLİĞİ
  Ek alanı

 3. lise menuzuyum iş arıyorum silahlı özel güvenlik seltifikam var. WinSoft International bilgisayar kulanabilirim orta dilde ingilizcem vardır temizlik işide yabarım iş ayırt etmem geyiklide oturuyorum evli 1 cocuk babasıyım işe ihtiyacım var tel:0545 638 56 65

 4. lise menuzuyum iş arıyorum silahlı özel güvenlik seltifikam var. WinSoft International bilgisayar kulanabilirim orta dilde ingilizcem vardır temizlik işide yabarım iş ayırt etmem geyiklide oturuyorum evli 1 cocuk babasıyım işe ihtiyacım var

 5. lise menuzuyum aş arıyorum silahlı özel güvenlik seltifikam var. WinSoft International bilgisayar kulanabilirim temizlik işide yabarım iş ayırt etmem geyiklide oturuyorum evli 1 cocuk babasıyım işe ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*