Foça Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Foça Devlet Hastanesinin bugünkü olduğu yerde, 1932’li senelerde Askeri Hastane yer almıştır. 1948’de Sağlık Evi inşa ettirilmesi düşünülünce, mevcut bina inşa ettirilmiştir.

Söz konusu sağlık evi 1995’e kadar bu şekilde vatandaşlara çeşitli isimlerle hizmet etmiştir. Ağustos 1995’de hastane olan kurum, zamanla genişleyerek sunduğu sağlık hizmetlerine devam etmiştir.

1998’de modern bir diyaliz birimi meydana getirilmiş olup, kısmen bilgisayar otomasyonuna geçilmiştir. Sahip olduğu laboratuvarları güncel ekipmanlar ve araç-gereçlerle donatılmıştır. Hasta odaklı yapısı ile nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Foça Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Foça Devlet Hastanesi İş İlanları

Foça Devlet Hastanesi hastaların gereksinim ve ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, Ar-Ge çalışmaları kapsamında yaptığı yatırımlarla vatandaşlara ulaşmaktadır. Bu süreçte yürürlükte olan yasalara ve tıbbi etik kurallara uygun davranmaktadır.

Profesyonel birimleri sayesinde her sene kararlı şekilde büyüyen kurum, alanında uzman olan çok sayıda personele sahiptir. Ancak büyümesiyle birlikte yeni personel ihtiyaçları da ortaya çıkmaktadır. Kurum bunları iş ilanları vererek karşılaşmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar, kurum devlete bağlı olduğu için İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kaynakları inceleyebilir.

Foça Devlet Hastanesi Personel Alımı

Foça Devlet Hastanesi yılın farklı dönemlerinde, farklı pozisyonlara yönelik alımlar yapmaktadır. Zira bünyesinde çok sayıda birim olup, gereksinimleri herhangi bir zamanda olabilmektedir. Dolayısıyla iş arayanlar da düzenli olarak takip ederek, ilanları bulmalıdır.

Eğer sağlık memuru, sözleşmeli memur, laborant, hizmetli ya da bakıcı gibi bir pozisyona başvurmak istiyorsanız Kamu Personeli Seçme Sınavına girerek, başvuru için yeterli puanı almanız gerekir. Devlet hastanesi olması sebebiyle bu koşul farklı pozisyonlarda aranabilir.

Şayet ilanın KPSS ve diğer tüm şartlarını sağlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Bu konu ilanda detaylı şekilde belirtildiği için personel alımı duyurusunun değerlendirilmesi yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*