Memorial Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İlk hastasını Şubat 2000 tarihinde kabul eden Memorial Hastanesi, günümüzde İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da 11 hastane, 1 wellness merkezi ve 1 tıp merkezine sahiptir. 

Memorial Hastanesi İş İlanları 

Memorial Hastanesi yılın farklı zamanlarında, gereksinimleri çerçevesinde iş ilanları açar. Bu pozisyonlar farklılık gösterebileceği için, adaylar güncel olarak takip etmelidir. Bu kapsamda Memorial Hastanesi resmi sitesi ilanlar ve firmanın insan kaynakları politikası bakımından kontrol edilmelidir.

Ayrıca firmanın Kariyer.net üzerinde hesabı olduğu, çok sayıda açık pozisyon bulunduğu da görülür. Dolayısıyla gelecekteki ilanlar için de burası takip edilmelidir.

Nasıl Başvurulur?

Memorial Hastanesi iş başvurusu için Kariyer.net kullanılabilir. Bunun için ilk önce burada hesaba sahip olunması gerekir. Dolayısıyla kaydınız yoksa bir tane açılmalıdır. Ardından da özgeçmiş doldurulur. Sonrasında tek yapılması gereken firmanın profiline giderek, açık pozisyonları incelemedir. Ardından müracaat yapılmak istenen ilana tıklanarak, başvuru gerçekleştirilebilir.

Sağlık sektörüne genel hatlarıyla bakıldığında, işe alım yapılan çok sayıda departman olduğu görülmektedir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Sağlık
 2. Sigorta
 3. Satış
 4. Pazarlama
 5. Müşteri Hizmetleri
 6. Diğer

Söz konusu sektörde görev alan personelin çalıştığı alanlar da birbirine göre farklılık gösterir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Sağlık
 2. Hizmet
 3. Satış
 4. Bilgi İşlem
 5. Sekretarya

Personelin mezun olduğu bölümlere bakıldığında ise şunlar görülür;

 1. Tıp
 2. İşletme
 3. Biyoloji
 4. Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri
 5. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (MYO)

Memorial Hastanesi iş başvurusu için Kariyer.net üzerinde çok sayıda ilan görülür.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Memorial Hastanesi’nin Kariyer.net profilinde görülen bazı ilanlar şöyledir;

 1. Hastane Direktörü Yardımcısı
 2. Hasta Hizmetleri Programı
 3. Fiyat Tanımlama Uzmanı
 4. Biyomedikal Müdürü
 5. Ebe
 6. İklimlendirme Soğutma Teknikeri
 7. Biyomedikal Teknikeri
 8. Radyoloji Uzmanı
 9. Uluslararası Hasta Temsilcisi
 10. Kat Hekimi
 11. Eczacı
 12. Acil Servis Hekimi

Kariyer.net üzerinde görülen daha çok sayıda ilan vardır. Bunlara başvuru için site ziyaret edilmelidir. Ardından da adaylarda aranan niteliklere bakılıp, başvuru yapılmalıdır.

7 yorum

 1. Acık öğretim düz lisesini okuyorum bilgisayar sertifikam var daha önce çocuk bakıcılığını yaptım otelcilik hizmetleri bölümünde çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*