Memorial Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Memorial Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Memorial Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Memorial Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Memorial Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Memorial Hastanesi Türkiye’nin birçok ilinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hastanesi İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da bulunmaktadır. Toplamda 11 hastanesi, 1 tıp merkezi ve 1 tane de wellness merkezi yer almaktadır.

Seçkin kadrosu ile hasta ve hasta yakını hizmetler veren kurum, kalite standartları kapsamında en üst seviyede hizmetler sunmaktadır. Etik kurallar ve yasalar çerçevesinde olan hizmetleri, ileri tıp teknolojisi ile birlikte uygulanmaktadır. Hastaların güvenliği için her önlem alınmakta olup, rahat ve modern odaları ile en iyi çözümleri üretmektedir.

Memorial Hastanesi İş İlanları

Memorial Hastanesi farklı departmanlarda çalışan çok sayıda personele sahiptir. Gelişen yapısı nedeniyle yılın farklı zamanlarında yeni personel ihtiyaçları oluşmaktadır. Kurum bunları karşılayabilmek için iş ilanları vermektedir. Bu sayede hastalara sunulan hizmetlerde kalite ve süreklilik korunmaktadır.

Söz konusu personel alımları yalnızca medikal kadrolara yapılmamaktadır. Aynı zamanda idari ve destek anlamındaki pozisyonlara da gerçekleştirilmektedir. İş arıyor ve bu kapsamda Memorial Hastanesini değerlendiriyorsanız, söz konusu duyurular sizin için büyük fırsatlar teklif etmektedir.

Hastane özel olduğu için, iş ilanları kariyer siteleri üzerinden takip edilebilmektedir. Bunlar farklı zaman aralıklarında verilebileceği için düzenli şekilde incelenmelidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Radyoloji Raportörü İstanbul (Tümü)
2 Marka İletişim Uzmanı İstanbul (Tümü)
3 Teknik Ofis ve Satın Alma Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Bireysel ve Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya)
5 CRM Uzmanı İstanbul (Tümü)
6 Evde Bakım Saha Danışmanı İstanbul (Tümü)
7 Uluslararası Pazarlama Şefi İstanbul(Asya)
8 Medikal Cihaz Satınalma Uzmanı İstanbul (Tümü)
9 Uluslararası Pazarlama Satış Uzmanı İstanbul(Asya)
10 İnce İşler Mimarı İstanbul (Tümü)
11 Back End Web Developer İstanbul (Tümü)
12 Dış İlişkiler ve Saha Uzmanı İstanbul (Tümü)
13 Mimar İstanbul(Asya)
14 Elektrik Mühendisi İstanbul (Tümü)
15 Perfüzyonist İstanbul (Tümü)
16 İdari Hizmetler Müdürü İstanbul(Asya)
17 Evde Bakım Sorumlu Hekimi İstanbul(Avr.)

Memorial Hastanesi Personel Alımı

Memorial Hastanesi tarafından yapılan iş alımları, alanında uzman insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, ilk olarak açık duyuruları bulmalıdır. İnternet üzerindeki farklı kariyer siteleri bu nedenle sürekli olarak incelenmelidir.

Size uygun bir ilan bulmuşsanız, genel ve özel nitelikleri karşılıyorsanız gerekli başvuru işlemleri kariyer platformları üzerinden rahat bir şekilde tamamlanabilir. Platforma kaydınızı tamamladıktan sonra sizi en iyi şekilde yansıtan bir özgeçmiş hazırlamanız, ardından da gerekli ön başvuruyu online sistemler üzerinden tamamlamanız gerekir.

Başvurduğunuz ilanın gerekliliğini karşılıyorsanız, tek yapmanız yetkililerin sizinle irtibat kurmasını beklemedir.

13 Comments

  1. Ankara Üniversitesi radyoterapi mezunuyum. İş arıyorum.DENEYİMİM YOK. İZİN VERİRSENİZ OLACAK ARTIK.

  2. Fizyoterapi ve engelli bakımı ve rehabilitasyon bölümlerinden mezunuyum ve diyetisyenlik okuyorum stajımı sizde yapmak istiyorum

  3. Hastanede danışman, sekreterlik iş arıyorum. Lise mezunuyum 31 yaşındayım İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.

  4. Paramedik mezunuyum. Ortalamam 4,00 / 3,57
    Sizinle çalışmak istiyorum. İyi çalışmalar

  5. Hastanede danışmanlık işi arıyorum 19 yaşındayım lise mezunuyum kimya bölümü mezunuyum

  6. Acık öğretim düz lisesini okuyorum bilgisayar sertifikam var daha önce çocuk bakıcılığını yaptım otelcilik hizmetleri bölümünde çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*