Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2023

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Personel Alımı

İSDEP Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alınacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı,  Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından, AB Mali İmkânı (FRiT) kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası iş birliğinde yürütülen Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi (İSDEP) kapsamında, İŞKUR Genel Müdürlüğü Basın, Yayın ve Tanıtım Biriminde görev almak üzere 1 İletişim Danışmanından ve Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü’nde görev yapmak üzere 1 Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanından Bireysel Danışmanlık hizmeti satın alımı yapılacaktır.

Talep edilen bireysel danışmanlık hizmetlerine ilişkin iş tanımına www.iskur.gov.tr adresindeki duyurular kısmından veya https://www.iskur.gov.tr/duyurular/isdep-proje-uygulama-destegi-icin-bireysel-danismanlik-hizmetleri-alimi/ adresinden ulaşılabilmektedir.

İSDEP Bilişim Teknolojileri Destek Personeli Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından, AB Mali İmkânı (FRiT) kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası işbirliğinde yürütülen Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında, İŞKUR Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde Ankara’da görev almak üzere Bilişim Teknolojileri Destek Personeli hizmeti alımı yapılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İSDEP Bireysel Yazılım Geliştirme Danışmanlığı (Kıdemli Olmayan) Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından, AB Mali İmkânı (FRiT) kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası işbirliğinde yürütülen Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları için İstihdam Desteği Projesi kapsamında, İŞKUR Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde Ankara’da görev almak üzere Yazılım Geliştirme Danışmanlığı (Kıdemli Olmayan) hizmeti alımı yapılacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*