Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ankara’nın ikinci özel hastanesi olan Ankara Güven Hastanesi 1974 yılında Çankaya’da kurulmuştur. Birden fazla hastanesi, 206 doktoru ve 1.600 çalışanıyla vatandaşlara kaliteli sağlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Hasta ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde sağlayan kurum, insan odaklı hizmetler vermektedir. Hasta deneyimini arttırmak için sürekli değerlendirmeler yapan Ankara Güven Hastanesi iletişimi güçlü bir şekilde sağlamaktadır.

24 saat hizmet veren hastaneden hızlı şekilde istendiği zaman randevu alınabilmektedir. Modern tıp yöntemlerini kullanan kurum, hastalara gelişmiş bir tedavi sunmaktadır.

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Ankara Güven Hastanesi İş İlanları

Ankara Güven Hastanesi araştırmaya ve bilime değer veren yapısıyla her gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Bu büyüme süreci her yıl gelişerek sürmektedir. Dolayısıyla yeni personel gereksinimleri ortaya çıkmaktadır.

Bunları karşılayabilmek için kurum iş ilanları yayınlamaktadır. Özel bir hastane olduğu için başvurular kariyer siteleri üzerinden takip edilebilmektedir. Başvurmak isteyen adayların buraları inceleyerek, uygun olanlara müracaat etmesi yeterlidir.

Bunlar yılın farklı dönemlerinde yayınlandığı için her gün takip edilmesi önerilir. Zira başvuru tarihleri gelmişse başvurular alınmamaktadır. Kontrol etmemek sizin için uygun fırsatların kaçırılması anlamına gelebilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satın Alma Uzmanı Ankara

Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı

Ankara Güven Hastanesi bünyesinde birçok farklı daldan, branştan personel vardır. Bunlara belirli aralıklarla yenileri de eklenmektedir. Ancak gereksinimleri her zaman farklılaştığı için alınan personeller her ilanda değişebilir.

Kariyer.net üzerinde hastanenin ilanları görülmekte olup adaylar buradan başvuru yapabilmektedir. Bunun için öncelikle platform üzerinde bir hesabınızın olması gerekir. Aksi durumda başvuru da gerçekleştirilemez.

Sonrasında ise firmanın sayfasına girerek tüm pozisyonları incelemeniz, sizinle uyumlu olan varsa başvurmanız gerekir. Adaylardan istenen genel ve özel nitelikler ayrıntılı olarak verilecek olup dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

Online başvuru ardından mülakat da geçilirse kısa sürede işe kabul alınabilir.

2 Comments

  1. Temizlik ve hasta bakımı için çalışmak isterim Hacettepe de 9 yıl çalıştım B.C.Y.B . Servisinde hasta bakıcı olarak

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*