Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2023

Temeli 1918 yılında İtalyanlar tarafından atılmış olan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1920 yılına dek İtalyan Hastanesi olarak hizmet vermiş; 1925 senesinde ise Gureba Hastanesi olarak bilinmeye başlanmıştır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmiş olan kurum günümüzde 867 yatak kapasitesine sahiptir. Ek binasında ayrıca 403 ek yatağı bulunmaktadır. Vatandaşlara kaliteli sağlık hizmetleri veren Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern yapıya sahiptir.

Halka kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunan kurum hasta ve personel memnuniyetini temel almaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Kurulduğu ilk günden bu yana büyük bir ilerleme kaydeden Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilim odaklı yapısı sayesinde gelişmesini her yıl sürdürmektedir. Bu sebeple farklı departmanlarında personel gereksinimleri de meydana gelmektedir.

Bunları karşılayabilmek için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları vererek adayların başvurularını kabul etmektedir. Bir devlet hastanesi olduğu için ilanlar resmidir. Dolayısıyla müracaat etmek isteyen adaylar ilk önce ilanların olmasını beklemelidir.

İş ilanlarını bulabilmek için Resmi Gazete, İŞKUR, ilan.gov.tr yakından incelenmelidir. Ardından genel ve özel nitelikler, başvuru yeri ve şekli gibi detaylar incelenerek gerekli müracaat yapılabilir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından verilen ilanlar yılın aynı dönemlerinde verilmemektedir. İş ilanları belirli tarihlerde aktif olduğu için günlük takip etmemek, fırsatların kaçırılmasına neden olabilir.

Kurumun bünyesinde birçok departman olup bunların herhangi birisinde personel gereksinimi meydana gelebilir. Başvurmak isteyen adayların ilan yayınlandıktan sonra hangilerinde açıldığını incelemesi, bilgi ve yetkinlikleri koşulları yerine getiriyorsa başvurması gerekir.

Bunun hangi tarihler arasında olması gerektiği, nerede ve nasıl yapılacağı ilanda yer almaktadır. Dolayısıyla bunların incelenmesi, başvurunun nasıl ve ne zaman olacağı hakkında tüm bilgileri sağlar.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*