Antalya Yaşam Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Antalya’da hizmet veren Antalya Yaşam Hastanesi il bünyesinde birçok hastaneye sahiptir. 1996 senesinde Kemer Yaşam Hastanesi ile başlayan kurum, herkes için sağlık ilkesiyle hareket etmektedir. İnsan sağlığına her zaman büyük bir değer vermektedir.

Etik değerlerden ödün vermeksizin hizmet sunan Antalya Yaşam Hastanesi, güvenilir ve çağdaş bir anlayışa sahiptir. Dünyada bulunan son teknolojileri kullanan kurum, böylece etkili tedavi uygulamaktadır.

Güler yüzlü ve uzman kadrosu sayesinde, hastalara en iyi sonuçları almalarını sağlamaktadır. Vatandaşlara 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Antalya Yaşam Hastanesi İş İlanları

Antalya Yaşam Hastanesi dinamik yapısıyla her yıl büyüme hızını arttırmaktadır. Böylece vatandaşlara da daha kaliteli, yeni ve daha etkili sağlık çözümler sunulmaktadır. Bu büyümeyle beraber bazı personel gereksinimleri de oluşmaktadır.

Hastane bu gereksinimlerini karşılayabilmek için iş ilanları vermektedir. Eğer bunları değerlendirmek ve başvurmak istiyorsanız, kariyer platformlarını takip etmeniz yeterlidir. Çünkü özel bir kurumdur. Çalışanlarına adil davranan ve fırsat eşitliğine sahip olan kurum verimli bir çalışma ortamına sahiptir.

Her ilan belirli tarihlerde açık olduğu için, Antalya Yaşam Hastanesi bünyesine girmek isteyenler her gün inceleme yapmalıdır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Dahiliye Uzmanı Antalya
2 Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Antalya
3 Genel Cerrahi Uzmanı Antalya
4 Tercüman Antalya – Manavgat
5 Servis Sorumlu Hemşiresi Antalya
6 Anestezi Teknikeri Antalya – Manavgat
7 Bilgi İşlem Müdürü Antalya
8 Yoğunbakım Hemşiresi Antalya
9 Bilgi İşlem Görevlisi Antalya
10 Vezne Görevlisi Antalya
11 Anlaşmalı Kurumlar Görevlisi Antalya
12 Sterilizasyon Görevlisi Antalya
13 Radyoloji Uzmanı Antalya, Antalya – Manavgat
14 HEMŞİRE Antalya
15 Elektirik Ustası Antalya
16 Ameliyathane Hemşiresi Antalya
17 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Antalya – Manavgat
18 HEMŞİRE Antalya – Manavgat
19 Tıbbi Sekreter Antalya

Antalya Yaşam Hastanesi Personel Alımı

Antalya Yaşam Hastanesi birçok pozisyona sahiptir. Bu ilanlar yenibiris.com üzerinde rahatlıkla görülebilmektedir. Eğer bunları değerlendirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken şu işlemleri takip etmedir;

  1. https://www.yenibiris.com/firma/antalya-yasam-hastaneleri-ozel-saglik-hizmetleri-a-s/42975 adresine girin.
  2. Üye girişi yaptıktan sonra kurumun açtığı bir ilana tıklayın.
  3. Başvuru işlemlerini tamamlayın.

Böylece tüm işlemler de sonlanır. Bunun haricinde kendi sitesinden de işlem yapılabilir. Eğer https://www.yasamhastaneleri.com/online-hizmetler/insan-kaynaklari linkine girilirse başvuru formu doldurularak başvuru tamamlanabilir.

Ardından tek yapılması gereken beklemektir. Zira online başvuru ardından yetkililer gerekli değerlendirmeleri yapacak ve sizlerle iletişime geçecektir. Mülakat da tamamlanınca işe alım tamamlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*