Antalya Olimpos Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

2006’da 14 tıp doktorunun güç birliğiyle kurulan Antalya Olimpos Hastanesi gelişen ve büyüyen Antalya’nın sağlık hizmetlerini sağlamak için kurulmuştur. Son teknolojiyi kullanan kurum, 250’e yakın personele sahiptir. Yeni binaya sahip olan bir tedavi merkezi halindedir.

24 polikliniği olan Antalya Olimpos Hastanesi 67 yataklı yapıya sahiptir. 19 yeni doğan yoğun bakımı, 10 erişkin yoğun bakımı vardır. Ayrıca kurumda 3 koroner yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır..

Deniz manzaralı süit odalara sahip olan kurum hastalarının konforunu da ön planda tutmaktadır.

Antalya Olimpos Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Antalya Olimpos Hastanesi İş İlanları

Antalya Olimpos Hastanesi vatandaşlara daha iyi ve gelişmiş tedavi yöntemleri sunabilmek için bilimsel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu durum her yıl büyümesine ve personel gereksinimlerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Özel bir kurum olan Antalya Olimpos Hastanesi bunları karşılamak için iş ilanları vermektedir. Bunların takibi için kariyer platformlarından yararlanılabilir. Ayrıca kendi sitesi de kontrol edilerek çözüm alınabilir.

Her iş başvurusu belirli tarihler arasında olduğu için Antalya Olimpos Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen kişiler her gün kontrol etmeli, kendine uygun pozisyonları vakit kaybetmeden değerlendirilmelidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Temizlik Personeli Antalya
2 Karma Servis Sorumlu Hemşiresi Antalya
3 Ameliyathane Hemşiresi Antalya
4 Hasta Kabul Sekreteri Antalya – Konyaaltı
5 Genel Yoğun Bakım Hemşiresi Antalya

Antalya Olimpos Hastanesi Personel Alımı

Antalya Olimpos Hastanesi personel alımı başvurusu iki şekilde yapılabilir. Bunların birincisi kariyer siteleridir. Eğer bunlar değerlendirilmek isteniyorsa tek yapılması gereken orada bir üyelik oluşturmak, CV doldurmak ve gerekli başvuruyu yapmaktır.

Buna ek olarak Antalya Olimpos Hastanesi kendi sitesinden de iş başvurusu yapma fırsatı sunmaktadır. Bunun için sadece https://www.olimposhastanesi.com.tr/kariyer adresine girerek formu doldurmanız, fotoğraf ve CV yükledikten sonra önizleme yaparak göndermeniz gerekir.

Böylece online başvuru başarıyla tamamlanır. Ardından adayların beklemesi yeterli olacaktır. Zira yeteneklerinize uygun bir ilana başvurmuşsanız, kısa süre sonra yetkililer sizinle mülakat için iletişime geçebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*