Cosmetica Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Cosmetica’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Cosmetica bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Cosmetica personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Cosmetica, 2003 yılında Antalya’da kurulmuş bir firmadır. Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmanın kurucusu Yahya Arık’tır. Yusuf Erol firmanın ortağıdır. Kurulduğu güncen bugüne kadar büyümeye devam eden ve sektörün önde gelen firmalarından biri olan Cosmetica,

Türkiye genelindeki 11 mağazasıyla hizmet vermektedir. Mağazaları dışında e-ticaret alanındaki yatırımları ile de sektörünün önde gelenleri arasında olan firma, yaklaşık 130 kişilik çalışan kadrosuyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Cosmetica Personel Alımı ve İş İlanları

Cosmetica İş İlanları

Türkiye’nin farklı illerindeki mağazaları ve e-ticaret alanındaki yatırımları ile iş imkanları anlamında pozitif katkılar sağlayan Cosmetica, çalışanlarına sağladığı imkanlar ile de oldukça gözde firmalardandır. Mağazanın bulunduğu yere ve ile bağlı olarak çeşitli haklardan yararlanan çalışanlar, yemek ya da yemek kartı gibi imkanlara sahip olabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Cosmetica iş ilanlar, kariyer.net internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Bu firmada çalışmak isteyen kişilerin ilgili ilanlara başvurmaları için bu siteyi kullanmaları gerekmektedir. Belirli arlıklarla ilan veren firmada çalışabilmek için bu internet sitesinin takip edilmesi ve ilan yayınlandığında başvurunun yapılması, Cosmetica firmasında çalışmak için gerekli bir işlemdir.

Kariyer.net üzerinden yapılan başvuruların yanı sıra şahsen başvuru şeklinde de iş ilanlarına başvuru sağlanabilir. Çalışılmak istenen mağazanın yetkilisine önceden hazırlanmış ve resimli bir özgeçmiş ile de başvurular yapılabilmektedir. Değerlendirme aşamasının ardından olumlu görülen başvurulara dönüş sağlanmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Cosmetica firmasında çeşitli pozisyonlarda çalışabilmek mümkündür. Bu pozisyonlar idari olabileceği gibi mağaza içerisinde de olabilmektedir. Çalışılabilecek pozisyonları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Kasiyer: Alınan ürünlerin kasadan doğru ve hızlı bir şekilde geçirmek, ödemeleri ve para üstü verme gibi görevleri doğru bir şekilde yerine getirme, indirim kuponlarını ya da herhangi bir indirim çekini doğru bir şekilde tutardan düşme, iade gibi işlemleri hatasız olarak kısa sürede gerçekleştirme.
  • Satış Görevlisi: Müşterilere ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürünü önerme, müşterilerin sorularına cevap vererek ihtiyaçlarını giderme, onlara destek olarak yol gösterme, mağazanın düzeni ve temizliği gibi konularda dikkatli ve titiz davranma, reyonlardaki düzeni sağlama.
  • Depo Sorumlusu: Gelen ürünlerin evrak işlemlerinin doğruluğunu kontrol etme ve gelen ürünleri denetleme.

Cosmetica Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*