Ideasoft Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ideasoft’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Ideasoft bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ideasoft personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ideasoft Personel Alımı

Ideasoft İş İlanları

15 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 E-Ticaret Satış Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Teknik Destek Uzmanı (Gece Vardiyası) İstanbul(Asya)
3 Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Genel Başvuru (Engelli) accessible İstanbul(Asya)

Ideasoft Personel Alımı

3 kişi çıktığımız bu yolda, bugün kocaman bir aileyiz! IdeaSoft Libadiye Genel Merkez ve BÜDOTEK Teknopark AR-GE ekiplerimizle internetten satış yapmak isteyenler için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimize sağladığımız ücretsiz panel eğitimlerimizde 2016’dan bu yana 30000+ katılımcıya ulaştık. Türkiye’nin ilk sertifikalı online e-ticaret eğitimini ücretsiz olarak gerçekleştirdik ve 350+ kişiye ulaşarak sertifikalarını verdik.

IdeaSoft olarak, sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. E-ticaret Kadınları Projesi ile sektörde kadının gücünü artırmayı amaçlıyoruz. “E-ticarette engel yok” diyerek e-ticarette engelli bireylerin var olması için elimizden geleni yapıyoruz. IdeaSoft ekibi olarak her yıl Deloitte tarafından resmi mali raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada 6 sene üst üste ödüle layık görüldük. Ayrıca; TEPAV Türkiye 100, Bilişim 500 ve birçok etkinlikte başarılarımızı ödülle taçlandırdık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*