Kompedan Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kompedan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kompedan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kompedan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2016 yılının Ekim ayında kurulan Kompedan, ülkemizde 40 mağazayla gelişmiş bir hizmet vermektedir. Ev ve iç giyim üzerine hizmet sunan Kompedan iş ilanları vermekte olup, online mecralar aracılığıyla keşfetmeniz ve gerekli başvuru işlemlerini yapmanız mümkündür.

İstihdam oluşturma üzerine hevesli olma misyonu kapsamında Kompedan personel alımı yapılmakta olup, bunlar yılın farklı zamanların gerçekleştirilmektedir. Firmanın ihtiyaçları çerçevesinde belirlendiği için, her işe alım döneminde farklı pozisyonlar söz konusu olabilir. Dolayısıyla Kompedan iş başvurusu yapmak istiyorsanız, her gün kontrol etmeniz, bilgilerinizle uyumlu olanlara başvurmanız gerekir.

Kompedan Personel Alımı Yapacak

Kompedan yılın farklı zamanlarında yaptığı alımlar sonucunda birçok kişiyi ile kabul etmektedir. Eğer siz de katılmak istiyorsanız, ilanları online sistemler üzerinden takip etmeniz ve başvurmanız gerekir. Ardından da firma yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini beklemek yeterlidir.

Zira uyumlu bir dosyaya sahipseniz, nitelikleriniz ve özgeçmişiniz kurum değerlerine, aranan vasıflara uygunsa sizinle irtibat kurularak görüşmeye dair bilgiler verilecektir. Bunu da geçtiğiniz takdirde personeli olmanız mümkündür.

Kompedan İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kompedan içerisinde çok sayıda pozisyon olduğu için, bunlardan herhangi birine dair alım yapılabilir. Bunlardan bazıları açıklamaları ile beraber şöyledir;

Kadın & Erkek ve Çocuk iç giyim sektöründe, perakende mağazacılık alanında önde gelen KOMPEDAN Markasına sahip firmamız Onbir Perakende Mağazacılık A.Ş. İstanbul Güngören’deki Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzman yardımcısı aramaktadır.

 • Cari hesap, kasa,çek, senet ,fatura girişleri , BA ,BS mutabakatlarının yapılması
 • Mağazadan gelen evrakların kontrol edilmesi
 • Banka işlemlerinin kaydının yapılması
 • Ekipte bulunan diğer personele yardımcı olunması
 • Beyanname hazırlaması
 • Şirketin mali tablolarının, beyannamelerinin ve bildirimlerinin zamanında ve doğru olarak hazırlanması,

Daha fazla Kompedan iş ilanı için tıklayın.

 1. İnsan Kaynakları Müdürü: Nitelikler incelendiğinde üniversite mezunu, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler olduğu görülmektedir. Firmada insan kaynakları planlaması gerçekleştirme, personel seçme ve yerleştirme, aday bankası oluşturma ve güncel tutma, çalışanların ücret hak edişlerini yapma gibi sorumlulukları vardır.
 2. Modelist: Nitelikler incelendiğinde giyim konusunda deneyimi olma, ilgili bölümlerinden mezuniyet bulundurma, kalıbı meydana getirilmiş olan ürünün, üretim ve numune süreçlerini yürütme gibi nitelikler görülmektedir. Müşteri ya da tasarımcı tarafından meydana getirilen çizimler çerçevesinde kalıp yapma, numune üretiminde teknik problem olması durumunda çözme gibi sorumlulukları vardır.

Her pozisyon farklı iş tanımı ile niteliklere sahiptir. Adayların nitelikleri yerine getiriyor olması, kabul edildiği takdirde neler yapacağını da bilmesi şarttır. Böylece daha bilinçli bir başvuru yapılabilir ve mülakat için çağrı da alınabilir.

Kompedan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kompedan, iş başvurularını kariyer siteleri üzerinden verirse oldukça kısa sürede buradan işlem yapmanız mümkündür. Ancak burada öncelikle, ilgili sitede bir hesabınız olması gerektiğinden bahsedilmelidir. Bu nedenle bir hesap oluşturmanız şarttır.

Ayrıca güncel olmayan CV ile başvurmak, kabul edilme olasılığınızı ciddi şekilde düşürecektir. Bu nedenle öncesinde mutlaka yenilemek, eksik bilgileri doldurmak önerilir. Ardından başvuru şöyle yapılır;

 1. Kompedan’ın iş ilanı açtığı siteye girerek, oturum açın.
 2. Arama kısmından Kompedan profilini açarak, açılan ilanlara bakın.
 3. Hepsini inceleyerek, özgeçmişiniz ile uygun olduğunu gördüğünüz seçeneklere başvurun.

Tüm bu işlemlerden sonra başvurunuz da tamamlanacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*