Kompedan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kompedan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kompedan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kompedan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2016 yılının Ekim ayında kurulan Kompedan, ülkemizde 40 mağazayla gelişmiş bir hizmet vermektedir. Ev ve iç giyim üzerine hizmet sunan Kompedan iş ilanları vermekte olup, online mecralar aracılığıyla keşfetmeniz ve gerekli başvuru işlemlerini yapmanız mümkündür.

İstihdam oluşturma üzerine hevesli olma misyonu kapsamında Kompedan personel alımı yapılmakta olup, bunlar yılın farklı zamanların gerçekleştirilmektedir. Firmanın ihtiyaçları çerçevesinde belirlendiği için, her işe alım döneminde farklı pozisyonlar söz konusu olabilir. Dolayısıyla Kompedan iş başvurusu yapmak istiyorsanız, her gün kontrol etmeniz, bilgilerinizle uyumlu olanlara başvurmanız gerekir.

Kompedan Personel Alımı Yapacak

Kompedan yılın farklı zamanlarında yaptığı alımlar sonucunda birçok kişiyi ile kabul etmektedir. Eğer siz de katılmak istiyorsanız, ilanları online sistemler üzerinden takip etmeniz ve başvurmanız gerekir. Ardından da firma yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini beklemek yeterlidir.

Zira uyumlu bir dosyaya sahipseniz, nitelikleriniz ve özgeçmişiniz kurum değerlerine, aranan vasıflara uygunsa sizinle irtibat kurularak görüşmeye dair bilgiler verilecektir. Bunu da geçtiğiniz takdirde personeli olmanız mümkündür.

Kompedan İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kompedan içerisinde çok sayıda pozisyon olduğu için, bunlardan herhangi birine dair alım yapılabilir. Bunlardan bazıları açıklamaları ile beraber şöyledir;

İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Müdürü
Güncellenme Tarihi
6 Kasım 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa
 • Şirket geneli insan kaynakları planlaması yapmak ve norm kadroları belirleme.
 • Eleman seçme ve yerleştirme ( Doğru işe doğru eleman ),
 • Her pozisyon ile ilgili potansiyel adaylar bulmak, aday bankası oluşturmak ve sürekli güncel tutmak,
 • Performans ölçme, değerlendirme ve ücretlendirme sistemini kurma
 • Personel ücret hak edişlerinin yapılması
 • Şirket içi işe alıştırma programı hazırlama ve uygulama
 • İş/pozisyon gerekliliklerini ( görev tanımları ) ortaya koyma, mevcut personeli buna göre değerlendirme,
 • Kariyer planlama sisteminin kurulması ve uygulanması,
 • Çalışan motivasyonu ve şirkete bağlılığını arttırıcı sosyal aktiviteler organize etmek,
 • Eğitim ihtiyaç tespitinin yapılması ve buna göre yıllık eğitim planlarının hazırlanması
 • Periyodik olarak İK raporları hazırlamak, yönetime sunmak,
 • Kurumsallaşma çerçevesinde İK ile ilgili firmada oluşturulması gereken diğer tüm süreçleri belirleme, projelendirme, hayata geçirme,
 • Firmada İK ile ilgili oluşturulmuş olan tüm süreçlerin geliştirilerek disiplinli bir şekilde uygulanmasını sağlamak, takip etmek.
 • Firmanın güvenlik, temizlik, yemek, servis, akaryakıt fatura vb kontrollerini sağlamak düzenli olarak yönetime rapor etmek,
 • İşletmenin genel olarak temiz ve bakımlı olmasını sağlamak,
 • İşletmeye ait araçların periyodik bakım ve muayene işlemlerini takip etmek,
 • İşletmenin elektrik, su, doğalgaz gibi tesisatlarının düzenli bir biçimde çalışmasını sağlamak ve bakımlarını yaptırmak,

Daha fazla Kompedan iş ilanı için tıklayın.

 1. İnsan Kaynakları Müdürü: Nitelikler incelendiğinde üniversite mezunu, Microsoft Office programlarını kullanabilme gibi nitelikler olduğu görülmektedir. Firmada insan kaynakları planlaması gerçekleştirme, personel seçme ve yerleştirme, aday bankası oluşturma ve güncel tutma, çalışanların ücret hak edişlerini yapma gibi sorumlulukları vardır.
 2. Modelist: Nitelikler incelendiğinde giyim konusunda deneyimi olma, ilgili bölümlerinden mezuniyet bulundurma, kalıbı meydana getirilmiş olan ürünün, üretim ve numune süreçlerini yürütme gibi nitelikler görülmektedir. Müşteri ya da tasarımcı tarafından meydana getirilen çizimler çerçevesinde kalıp yapma, numune üretiminde teknik problem olması durumunda çözme gibi sorumlulukları vardır.

Her pozisyon farklı iş tanımı ile niteliklere sahiptir. Adayların nitelikleri yerine getiriyor olması, kabul edildiği takdirde neler yapacağını da bilmesi şarttır. Böylece daha bilinçli bir başvuru yapılabilir ve mülakat için çağrı da alınabilir.

Kompedan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kompedan, iş başvurularını kariyer siteleri üzerinden verirse oldukça kısa sürede buradan işlem yapmanız mümkündür. Ancak burada öncelikle, ilgili sitede bir hesabınız olması gerektiğinden bahsedilmelidir. Bu nedenle bir hesap oluşturmanız şarttır.

Ayrıca güncel olmayan CV ile başvurmak, kabul edilme olasılığınızı ciddi şekilde düşürecektir. Bu nedenle öncesinde mutlaka yenilemek, eksik bilgileri doldurmak önerilir. Ardından başvuru şöyle yapılır;

 1. Kompedan’ın iş ilanı açtığı siteye girerek, oturum açın.
 2. Arama kısmından Kompedan profilini açarak, açılan ilanlara bakın.
 3. Hepsini inceleyerek, özgeçmişiniz ile uygun olduğunu gördüğünüz seçeneklere başvurun.

Tüm bu işlemlerden sonra başvurunuz da tamamlanacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*