İzmit İzgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzgaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İzgaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İzgaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İzgaz 15 Kasım 1992 yılında İzmit Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulmuştur. 1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile İzmit sınırları içinde doğalgaz tesisleri kurmak, doğal gaz dağıtmak ve satmak amacıyla yetki verilmiştir.

2009’da ENGIE gruba katılan şirket Kocaeli sanayisine ve 361.000 konut müşterisine, 9 adet RMS-A, 119 müşteri istasyonu, 93 adet bölge regülatörü ve 2800km doğalgaz şebekesiyle hizmet vermektedir.

İzmit İzgaz İş İlanları

Şirket İzmit’te doğalgaz hizmeti vermekte olup İzmit’in Gebze ve Karamürsel ilçeleri hariç diğer bölgelerine hatta köylerine kadar doğalgaz hizmetini götürmektedir. Bu da geniş bir doğalgaz dağıtım ağı gerektirmekte olup şirket sürekli olarak iş başvurusu ilanları açmaktadır.

Büyük şehir belediyesi bünyesinde kurulan şirket belediyeyle eşgüdümlü çalışmaktadır. Çalışanlarına her türlü imkânı sunan şirket belli dönemlerde personel alımı yapmakta olup niteliklerinize uygun pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şirket doğalgaz ısıtma ve sıhhi tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, makine mühendisliği ve soğutma bölümlerinden genel olarak iş alımı yapmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Şirket eleman ihtiyacı olduğu zamanlardan kariyernet, linkedin gibi ve birçok iş ilanı yayımlayan sitelerden ilan vermektedir. Şirket aranılan nitelikleri belirtmekte olup şirketin belirttiği bölümlerden mezun olduğunun takdirde ve nitelikleri taşıdığınız sürece başvuru yapabilirsiniz.

Şirket bünyesinde kalifiye elemanlarla çalışmak olup yine uzman kişileri bünyesinde bulundurmaktadır. Şirket gelişmekte olan doğalgaz sektöründe her geçen gün genişleyen ağıyla hizmet vermektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mühendislik: Sistemlerin tasarım, analiz, bakımı konusunda bilgi sahibi olup ilgili bölümden mezun olmuş, özellikle makine mühendisliği bölümü mezunu olup, problemlere analitik çözümler sunabilecek kişiler
  • Teknikerlik: Makinelerin, araç ve teknolojilerin bakım ve onarımdan sorumlu olacak, makine bölümü mezunu olup cihazlardaki anormalliklerin tespit edilmesi, cihazların kontrol edilmesinden sorumlu.
  • Bakım/Onarım: Teknik sorunların giderilmesi, onarım ve bakım işlemlerinin yapılmasından sorumlu.
  • Muhasebe: İşletme, iktisat, muhasebe gibi bölümlerden mezun olmuş, gelir gider tablosu hazırlama, yıllık bilanço hazırlama, finansal konulardan sorumlu 
  • Hizmet: Doğalgazın müşterilerle buluşmasından ve hizmetlerin müşterilere ulaşmasından sorumlu olan

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Tam zamanlı

Alım Yapılacak Şehirler: İzmit

İzgaz Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Merhaba Ben Arif Zengin daha önce akmercan dogalgaz 187 acil bakım personel olarak görev yaptım ailevi nedenlerden dolayı farklı bir şehirde farklı bir işte çalışmaktayım işimi severek yaptığım için tekrar aynı işte çalışmak istiyorum .şu anda Ford otosanda bakım elektro mekanik bakinciyim .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*