Bim Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Bim Personel Alımı Yapacak

Türkiye’de Birleşik Mağazalar A.Ş. adıyla 1995 yılından bu yana büyüyerek, kalitesinden ödün vermeden hizmetine devam eden Bim marketleri; hem yaptığı büyük indirimlerle, hem de kendi üretimi olan pek çok ürünü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzde, sadece Türkiye’de 5000’den fazla mağazaya sahip olan Bim’in personel alımlarında da oldukça titiz davrandığı biliniyor. Yurtdışında iştiraklerine geçtiğimiz senelerde başlayan Bim, bu mağazalara da eleman yetiştirerek gönderebiliyor ve eleman yetiştirme sürecinde iyi bir eğitim aldığınızı söylememiz mümkün.

2017 Yılında da personel alımı yapacak olan Bim mağazalarında, pek çok açık pozisyon olduğunu bilmekteyiz ve bu liste sürekli olarak güncelleniyor.

bim personel alımı

Bim İş İlanları

En uygun fiyatla, en yüksek kaliteyi ayağınıza getirmeye çalışan Bim iş ilanları konularına bakıldığında da pek çok alandan personel talep edebiliyor. Gazetedeki iş ilanları sayfaları gibi yerlerde görüntülenemeyen bu personel alımlarını, sadece Bim’in kendi sitesinde ve sosyal medyada görüntüleyebiliyorsunuz.

Bim iş ilanları adıyla, tarafınıza açık pozisyonları bildirebilen şirket, eğer uygunsanız hızlı başvuru yöntemiyle, form doldurmanızı sağlayabiliyor ve size er ya da geç dönüş yapıyor.

Bakıldığında, Türkiye’nin her ilinde karşılanmaya çalışılan personel ihtiyacında güncel olarak boşluklar oluşabiliyor ve Bim iş ilanları sekmesinde aşağıdaki gibi, açık pozisyonlar görebiliyoruz.

Bim Açık Pozisyonlar

Bim mağazalarında, açık pozisyonlar sadece ilan şeklinde Bim’in resmi internet adresi bim.com.tr üzerinden veriliyor. Bim’de kariyer isimli sayfada bulunabilecek açık pozisyonların başlıcaları, aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Vasıfsız eleman
 • Engelli mağaza elemanı
 • Genel eleman
 • Kasiyer
 • Eleman
 • Personel müdürü

http://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx bağlantısında görebileceğiniz bu ilanlarda siz de kendinize uygun bir seçenek bulursanız, direkt olarak aynı sayfadan başvuru gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Bakıldığında, vasıfsız eleman kısmına örneğin hemen herkesin başvuru yapabileceği söylenebilir. Bunun yanında dönem dönem açılan genel başvuru seçeneğinde de, rahatlıkla kendinize yer bulabilirsiniz.

Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bim iş başvurusu, kesinlikle herhangi bir portal üzerinden yahut mail yolu ile yapılamıyor. Öncelikle, bunu bilmenizde fayda var. Mağazaya giderek CV vermek de, sizin için çok faydalı bir yol olmayacaktır. Bim mağazalarında kariyer yapabilmek için öncelikle kariyer sayfasına girerek açık pozisyonları görüntülemelisiniz.

Eğer, şehrinizde sizin için uygun herhangi bir açık pozisyon varsa zaten bu sayfadaki listede görebilirsiniz; bunun dışında boşalacak herhangi bir pozisyon da bu sayfada yayınlanacağı için, sıklıkla ziyaret etmenizde fayda var.

Sayfada, kendinize uygun bir pozisyon görürseniz; “Hızlı başvuru için tıklayınız” kısmından form doldurarak, başvurunuzu derhal gerçekleştirebilirsiniz. Burada, olabildiğince doğru bilgiler vermek en önemli etmenlerden bir tanesi.

Doğru bilgiler vermediğiniz takdirde, herhangi bir şekilde kimliğinizi doğrulayamayacaklarından başvurunuzu direkt geri dönüşüm kutusuna da gönderebilirler. Bu sebepten, doğru bilgilerle ve doğru bir iletişim adresi, numarası ile bim personel alımı başvurunuzu gerçekleştiriniz.

34 Comments

 1. havva balcı 1 Ağustos 2014
 2. murat acar 11 Ağustos 2014
 3. orcun 10 Kasım 2014
 4. orcun 10 Kasım 2014
 5. veyis aysan 21 Kasım 2014
 6. yasemin 19 Aralık 2014
 7. ZEKİ KAYHAN ONUR 11 Ocak 2015
 8. KAZIM KAÇAR 13 Ocak 2015
 9. Serdar 22 Şubat 2018

Leave a Reply