Yunus Market Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yunus Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Yunus Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yunus Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ankara temelli olan ve 1989 yılında kurulan Yunus Market, 1995 yılında perakende sektörüne girmiştir. Yıllar içinde gelişerek bugünkü günlerine gelen firma bu süreçte Türkiye genelindeki 115 şubesi ve 3000’in üzerinde çalışanıyla sektörün en önemli markalarından biri durumundadır.

Yunus Market iş başvurusu

Yunus Market İş İlanları

Yunus Maket, geniş ağlara yayılmış şubeleri ile istihdam konusunda sık sık iş ilanları yayınlayan bir firmadır. Vardiyalı bir çalışma düzeni olan firma, çalışılanlarına; çalışılan alan, şube ve ile göre farklı olanaklar, imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar arasında personel servisi, yemek, gıda çekleri gibi yardımlar sayılabilir.

Pozisyon Lokasyon
Manav Aksaray +10 il daha
Kasap Aksaray +8 il daha
Kasiyer Aksaray +9 il daha
Şarküteri Görevlisi Aksaray +10 il daha

Nasıl Başvurulur?

Yunus Market’te çalışmak isteyenlerin başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için firmanın internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra kariyer.net aracılığıyla da açık pozisyonlara başvurulabilmektedir. Kariyer.net aracılığıyla başvuru yapmak için tıklayınız.

Yunus Market’in iş ilanlarına başvurmak için firmanın internet sitesini kullanmak isteyenler arama motoruna “yunus market insan kaynakları” yazmalıdır. Çıkan sonuçlarda en üst adrese tıklayınız.

Açılan sayfada aşağı doğru inildiğinde “İnsan Kaynakları Formu İçin Tıklayınız” butonu görülecektir. Bu butona tıklayarak gerekli formu doldurabilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Yunus Market’in Ankara’da bulunan İnsan Kaynakları Ofisi’ne giderek başvuru işlemlerini şahsen yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mağaza Görevlisi: Gelen müşterilerle ilgilenir. Mağazanın temizliğini ve düzenini sağlar.
  • Reyon Elemanı: İlgili olduğu reyonun düzen ve temizlik gibi işlemlerini sağlar ve eksiklerin giderilmesi için ilgili birimlerle iletişime geçer.
  • Manav: Şubenin manav reyonundan sorumludur. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar.
  • Kasap: Kasap reyonunun düzeni ve temizliği ile ilgilenir. Gıdaların tazeliğini kontrol eder. Müşterilerin isteklerini yerine getirerek onlara yardımcı olur.
  • Kasiyer: Alınan ürünlerin hızlı bir şekilde kayda geçmesinden, ödeme ve para üstü verme gibi işlemlerin doğru ve düzgün bir şekilde yapılmasından sorumludur. Kasa, kasiyerin sorumluluğu altındadır.
  • Depo Görevlisi: Deponun düzeni, kayıtların doğru şekilde tutulması, sayım işlemleri gibi görevleri yerine getirerek raporlama işlemleri yapar.
  • Mağaza Sorumlusu: Mağazadaki her türlü faaliyetten ve çalışanlardan sorumlu yöneticidir.
  • E-Ticaret Uzmanı: Online platformda markanın reklamını yapan, sosyal medya organlarında markaya ait içerikler hazırlayan görevli.

Yunus Market Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*