Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kocaeli Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kocaeli Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kocaeli’nde ikamet eden ya da bu şehirde ikamet edebilecek olanlar için tatmin edici bir iş fırsatı ilanımızda yer almaktadır. Kocaeli Şehir Hastanesi Personel alımı için başvurular 2022 yılı dönemi için başlamış olup uygun pozisyonlara müracaat edebilirsiniz. Firmanın çeşitli pozisyonlarına göz atabilir ve sizin için uygun iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi çok sayıda yatak kapasitesine sahip 368.668 metrekarelik geniş bir arsaya sahip bir hastanedir. Ülkemiz ve gelecek nesiller için en büyük sağlık hizmetlerinin yer aldığı çok donanımlı hastanelerden birisidir. Hastane içinde çeşitli pozisyonlarda görev almak isteyen kişiler öncelikle sağlık kurumunun kendi web sitesinden ilanları takip edebilir.

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel alımı için pek çok siteden alım ilanları yayınlanmaktadır. Kurum için açıkta bulunan pozisyonlara başvurmak için öncelikle hastanenin kendi web sitesi üzerindeki ilanlar takip edilmelidir.Sonrasında güvenilir kaynaklı iş alım ilanlarından da araştırma yapabilirsiniz. İş Kur gibi bilindik sitelerden alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

İlan sayfaları her gün güncellenmektedir. Gerek kurum içi gerekse kurum dışı ilanları takip etmek için güncel pozisyondaki iş ilanlarını inceleyin. Sonrasında sizin için uygun pozisyonu seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

ISS Tesis Yönetim firması tarafından Kocaeli Şehir Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere 637 personel alımı yapılacak.

17 KASIM SON GÜN

Dün başlayan başvurular, 17 Kasım Perşembe günü sona erecek. Başvuru için İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr) ilgili ilana başvurmak, İŞKUR İl Müdürlüğü yada hizmet merkezlerine giderek başvurmak istediğiniz ilanla ilgili işe gönderme formu almak gerekiyor.

GÖRÜŞMELER HASTANEDE

Alınacak personelle ilgili şartları uyan adaylarla görüşmeler 24 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Görüşmeler 10.00-16.00 saatleri arasında Kocaeli Şehir Hastanesi Şantiye A Kapısı yanında yapılacak.

İŞTE ALIM YAPILACAK BÖLÜM VE KİŞİ SAYISI

 • Beden işçisi(Temizlik)-250
 • Aşçı- 10
 • Aşçı Yardımcısı- 30
 • Şef Garson- 10
 • Garson( Servis elemanı)- 15
 • Bulaşıkçı- 15
 • Sevkiyat Görevlisi- 10
 • Özel Güvenlik Görevlisi(Silahsız)- 100
 • Çamaşırcı(Çamaşırhane Görevlisi)- 15
 • Makine Teknolojileri Teknisyeni- 1
 • Otopark Görevlisi- 10
 • Biyosidal Ürün Uygulayıcısı- 2
 • Terzi- 4
 • Hastane Hizmetlisi- 150
 • Tehlikeli Atık Toplayıcısı- 15

Kocaeli Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Kocaeli Şehir Hastanesi iş başvurusu için çeşitli pozisyonlarda alım ilanları kurumun web sitesi, işkur ve diğer sitelerde yayınlanmıştır. İlanları takip ederek sizin için uygun olan pozisyonu seçebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Hastanede kamu düzeyinde görev almak için hemşire, ebe, doktor ve benzer pozisyonlar için ilgili okulu bitirip mezun olmak ve sınavda yeterli puanı almak gerekir. Diğer pozisyonlar için ise işin durumuna göre gerekli şartları taşımak gerekir.

Kocaeli Şehir Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere kalite yönetim birimi, acil servis hemşiresi, santral memuru, müdür yardımcısı, hekim gibi daha pek çok pozisyonda görev alabilirsiniz. Görev yapmak istediğiniz pozisyondaki gerekli şartları taşıdığınız takdirde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi ve Pozisyonlar

Ülkemizin pek çok yerinde sağlık hizmetlerinin üst düzey kalitede yapılması için şehir hastanesi projesi açılmıştır. Kocaeli Şehir Hastanesi de bunlardan biridir. Çok kapsamlı olarak yürütülen projede sağlık çalışanlar, diğer hastane personelleri ve hastalar için pek çok olanaklar hastane kapsamında olması planlanmıştır. Hastane içinde çalışma üzere pek çok pozisyon düşünülmektedir. Yakın zamanda açık pozisyonlar için ilanlar yayınlanacaktır. Sayfamızı takip ederek sizin için uygun pozisyonları inceleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen personel adaylarının görev tanımları ise şu şekilde olmaktadır;

 • Kalite Yönetim Birimi: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hastane kalite standartları çerçevesinde yürütülen işlerden sorumu olmaktadırlar. Aynı zamanda beyaz, mavi ve pembe kod tatbikatlarını yapmakla görevlidirler.
 •  Hastane Müdür Yardımcısı: Hastanede bulunan bütün birimlerin faaliyetlerini ve sağlık hizmetlerini mevzuata uygun olarak ve üst makamların emirleri ile yürütmekle mesuldürler.
 •  Acil Servis Hemşiresi: Hemşirelerin yerine getirmesi gereken bütün görevlerden sorumlu olmalarının yanı sıra acil serviste hasta kabulleri ve gerekli olan işlemlerin yapılmasında görev kapsamları arasında bulunmaktadır.
 •  Telefon Santral Memuru: Hastane iletişiminde gereken bütün işleri amirlerin emirleri dahilinde yapmakla sorumludurlar. Aynı zamanda insan ilişkilerinde de uyumlu ve güleryüzlü olmaları gerekmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları başvuruları kurumun kendi web sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48169/kocaeli-sehir-hastanesi.html üzerinden yapılabilmektedir. İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 aracılığı ile de başvurular olabilmektedir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

1 Comment

 1. Adım Fatmanur tıbbi sekreterlik sertifikam var telefon ve santral bölümde de çalışabilirim yaşım 29 geri donuslerinizi bekliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*