Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kocaeli Şehir Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İş Birliği çerçevesinde inşa edilmekte olup, hastanenin yatak kapasitesi 1207’dir. Kocaeli ve çevresinde ki yerleşim yerlerine sağlık hizmeti vermek için kurulmuştur. 368.668 metrekarelik arsa alanına sahip olan hastane, Türkiye’nin en büyük sağlık projeleri arasında bulunmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Kocaeli Şehir Hastanesi personel alımları birçok kanaldan yapılmaktadır. Hastane kadrosunda yer almak isteyen personel adayları öncelikle sağlık kurumunun kendi web sitesi üzerinden Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları kısmına ulaşabilmektedirler.

Bunun haricinde İŞKUR’un resmi sitesi ve internet üzerinde yer alan iş ilanları sitelerinden de iş başvurularını yapmak mümkün olmaktadır. Bu yapılan iş başvuruları, Kocaeli Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanı duyuruları için İŞKUR’un her şehirde yer alan bölge ofislerinden de bilgi alınabilmektedir. Bu yayınlanan ilanlar vasıtasıyla, birçok dalda iş bulma imkânı bulunmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen personel adaylarının görev tanımları ise şu şekilde olmaktadır;

  • Kalite Yönetim Birimi: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hastane kalite standartları çerçevesinde yürütülen işlerden sorumu olmaktadırlar. Aynı zamanda beyaz, mavi ve pembe kod tatbikatlarını yapmakla görevlidirler.
  •  Hastane Müdür Yardımcısı: Hastanede bulunan bütün birimlerin faaliyetlerini ve sağlık hizmetlerini mevzuata uygun olarak ve üst makamların emirleri ile yürütmekle mesuldürler.
  •  Acil Servis Hemşiresi: Hemşirelerin yerine getirmesi gereken bütün görevlerden sorumlu olmalarının yanı sıra acil serviste hasta kabulleri ve gerekli olan işlemlerin yapılmasında görev kapsamları arasında bulunmaktadır.
  •  Telefon Santral Memuru: Hastane iletişiminde gereken bütün işleri amirlerin emirleri dahilinde yapmakla sorumludurlar. Aynı zamanda insan ilişkilerinde de uyumlu ve güleryüzlü olmaları gerekmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları başvuruları kurumun kendi web sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48169/kocaeli-sehir-hastanesi.html üzerinden yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra internette yer alan iş ve kariyer siteleri üzerinden de, örnekte görüldüğü gibi https://tr.indeed.com/Hastane-jobs-in-Kocaeli bu ilanlara ulaşmak mümkündür.

İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 aracılığı ile de başvurular olabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*