Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kocaeli Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kocaeli Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kocaeli Şehir Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İş Birliği çerçevesinde inşa edilmekte olup, hastanenin yatak kapasitesi 1207’dir. Kocaeli ve çevresinde ki yerleşim yerlerine sağlık hizmeti vermek için kurulmuştur. 368.668 metrekarelik arsa alanına sahip olan hastane, Türkiye’nin en büyük sağlık projeleri arasında bulunmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Kocaeli Şehir Hastanesi personel alımları birçok kanaldan yapılmaktadır. Hastane kadrosunda yer almak isteyen personel adayları öncelikle sağlık kurumunun kendi web sitesi üzerinden Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları kısmına ulaşabilmektedirler.

Bunun haricinde İŞKUR’un resmi sitesi ve internet üzerinde yer alan iş ilanları sitelerinden de iş başvurularını yapmak mümkün olmaktadır. Bu yapılan iş başvuruları, Kocaeli Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanı duyuruları için İŞKUR’un her şehirde yer alan bölge ofislerinden de bilgi alınabilmektedir. Bu yayınlanan ilanlar vasıtasıyla, birçok dalda iş bulma imkânı bulunmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen personel adaylarının görev tanımları ise şu şekilde olmaktadır;

 • Kalite Yönetim Birimi: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hastane kalite standartları çerçevesinde yürütülen işlerden sorumu olmaktadırlar. Aynı zamanda beyaz, mavi ve pembe kod tatbikatlarını yapmakla görevlidirler.
 •  Hastane Müdür Yardımcısı: Hastanede bulunan bütün birimlerin faaliyetlerini ve sağlık hizmetlerini mevzuata uygun olarak ve üst makamların emirleri ile yürütmekle mesuldürler.
 •  Acil Servis Hemşiresi: Hemşirelerin yerine getirmesi gereken bütün görevlerden sorumlu olmalarının yanı sıra acil serviste hasta kabulleri ve gerekli olan işlemlerin yapılmasında görev kapsamları arasında bulunmaktadır.
 •  Telefon Santral Memuru: Hastane iletişiminde gereken bütün işleri amirlerin emirleri dahilinde yapmakla sorumludurlar. Aynı zamanda insan ilişkilerinde de uyumlu ve güleryüzlü olmaları gerekmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları başvuruları kurumun kendi web sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48169/kocaeli-sehir-hastanesi.html üzerinden yapılabilmektedir. İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 aracılığı ile de başvurular olabilmektedir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

20 Comments

 1. 8 yıl okulda idari bolum temizliği ve ana okulunda aşçılık yaptim işimi ciddiye alan biriyim temiz ve titizim güler yüzlü sabirliyim

 2. Merhaba Ben Özlem Cansever 22 yaşındayım İzmit Kocaeli Tavşantepe toki evlerinde İkamet ediyorum idari işler ile ilgileniyorum iş arayışındayım.

 3. Telefon ve santral bölümünde çalısmak istiyorum eger bu pozisyonda iş varsa sizden dönüş bekliyorum

 4. Merhaba adım Hatip öğürce temizlik personeli olarak iş için yazdım yaşım 25

 5. DAHA ÖNCE ÖZEL AKADEMİ HASTANESİNDE ÇALIŞTIM ÖZEL GÜVENLİK OLARAK İŞ ARYORUM İZMİT MERKEZDE OTORYORUM

 6. Ben Emine 38 yaşındayım rehabitasyan merzezde yalisdim hastanemizde yalismak istiyorum

 7. Engelli kadrosunda çalışabilecegim bir iş arıyorum yardımlarınızı bekliyorum evrak takibi ofis işleri yapabilirim + 10 yıllık forklift oparatorlugu yapmışlığım var sevkiyat, depolama, yarimamul tedariginde tecrübem vardır forklift sertifikasi vardır +oto elektrik kalfalık belgem vardır bu branşların herhangi birinde engelli kadrosunda çalışabilirim yardımlarınızı bekliyorum

 8. Kocaeli körfezde oturuyorum iş arıyorum Temizlik personeli olarak başvurmak istiyorum ilkokul mezunuyum yardımcı olurmusunuz

 9. Hasta kabul tıbbi sekreterlik hastane bilgi yönetim sistemi sertifikalarım var başvuru yapmak istiyorum

 10. Yunus ben 35 yaşındayım Gebze medicalpark hastanesinde çalışıyorum silahlı güvenlik görevlisiyim iletişim

 11. adım cansu 28 yasında idari işler uzmanı olarak şirketler grubunda görev yapıyorum hastahanede calısmak ıstıyorum idari işler sekreter santral memuru vb pozısyonlar ıcın bos bır pozısyonunuz varsa sızden dönüş beklerim.

  • Adım Bengül.lisans mezunuyum.9 yıl dişhekimi asistanı olarak çalıştım.tıbbi sekreterlik ve dişhekimi asistanlık sertifikalarım var.gölcukte oturmaktayım hastahanede çalışmak istiyorum.05424102081

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*