Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kocaeli Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kocaeli Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kocaeli’de yaşayan ya da yaşamaya hazır olanlar için, Kocaeli Şehir Hastanesi tarafından sunulan tatmin edici bir iş fırsatı mevcuttur. Personel alımı için başvurular açılmıştır ve uygun pozisyonlar için müracaat edebilirsiniz. Firmanın çeşitli pozisyonlarını inceleyebilir ve kendinize en uygun olanını seçerek başvuru yapabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi, 368.668 metrekarelik geniş bir alana sahiptir ve çok sayıda yatak kapasitesine sahiptir. Bu hastane, ülkemiz ve gelecek nesiller için en büyük sağlık hizmetlerinin yer aldığı çok donanımlı hastanelerden biridir. Eğer hastanede görev almak istiyorsanız, sağlık kurumunun web sitesinden ilanları takip edebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kocaeli Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Kocaeli Şehir Hastanesi, personel alımı için birçok kaynaktan ilanlar yayınlıyor. En doğru bilgiyi elde etmek için öncelikle hastane resmi web sitesindeki ilanları takip etmeli ve sonrasında güvenilir iş kaynaklarından araştırma yapmalısınız. Örneğin, iş Kur gibi bilindik sitelerden alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca, ISS Tesis Yönetim firması tarafından Kocaeli Şehir Hastanesi’nde 637 personel alımı yapılacağını unutmayın. Bu pozisyonlar güncellenmekte olduğu için düzenli olarak ilan sayfalarını kontrol edin ve size uygun pozisyonlar için başvurunuzu yapın.

Kocaeli Şehir Hastanesi İşe Alım Yapılacak Pozisyonlar

 • Temizlik Personeli
 • Aşçı
 • Aşçı Yardımcısı
 • Şef Garson
 • Garson( Servis elemanı)
 • Bulaşıkçı
 • Sevkiyat Görevlisi
 • Özel Güvenlik Görevlisi(Silahsız)
 • Çamaşırcı(Çamaşırhane Görevlisi)
 • Otopark Görevlisi
 • Biyosidal Ürün Uygulayıcısı
 • Hastane Hizmetlisi
 • Tehlikeli Atık Toplayıcısı

Kocaeli Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Kocaeli Şehir Hastanesi, iş başvurusu için çeşitli pozisyonlar için alım ilanlarını kurumun web sitesi, işkur ve diğer iş arama sitelerinde yayınlamıştır. İlanları takip ederek sizin için uygun olan pozisyonu seçebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak, hastanede kamu düzeyinde görev almak için bazı pozisyonlar için okulu bitirmek, mezun olmak ve sınavda yeterli puanı almak gerekir. Örneğin, hemşire, ebe ve doktor gibi pozisyonlar için bu şartlar gerekmektedir.

Diğer pozisyonlar için ise işin durumuna göre gerekli şartları taşımak gerekir. Örneğin, Kocaeli Şehir Hastanesi’nde Kalite Yönetim Birimi, Acil Servis Hemşiresi, Santral Memuru, Müdür Yardımcısı ve Hekim gibi pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Ancak, görev yapmak istediğiniz pozisyon için gerekli şartları taşıdığınız takdirde sadece başvuruda bulunabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi ve Pozisyonlar

Kocaeli Şehir Hastanesi, sağlık hizmetlerinin üst düzey kalitede sunulması amacıyla açılan bir şehir hastanesi projesidir. Bu çok kapsamlı projede, sağlık çalışanları, diğer hastane personelleri ve hastalar için pek çok olanak planlanmıştır. Bu nedenle, hastane içinde çalışmak için pek çok pozisyon düşünülmektedir. Yakın zamanda açık pozisyonlar için ilanlar yayınlanacaktır. Sayfamızı takip ederek sizin için uygun pozisyonları inceleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen personel adaylarının görev tanımları şöyle olacaktır:

 • Kalite Yönetim Birimi: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hastane kalite standartları çerçevesinde yürütülen işlerden sorumlu olacaklar ve beyaz, mavi ve pembe kod tatbikatlarını yapmakla görevli olacaklar.
 • Hastane Müdür Yardımcısı: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hastanede bulunan bütün birimlerin faaliyetlerini ve sağlık hizmetlerini mevzuata uygun olarak ve üst makamların emirleri ile yürütmekle sorumlu olacaklar.
 • Acil Servis Hemşiresi: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hemşirelerin yerine getirmesi gereken bütün görevlerden sorumlu olmalarının yanı sıra acil serviste hasta kabulleri ve gerekli olan işlemlerin yapılmasında görev kapsamları arasında bulunacaklar.
 • Telefon Santral Memuru: Bu pozisyonda çalışmak isteyen adaylar, hastane iletişiminde gereken bütün işleri amirlerin emirleri dahilinde yapmakla sorumlu olacaklar ve insan ilişkilerinde de uyumlu ve güleryüzlü olmaları gerekecektir.

Kocaeli Şehir Hastanesi iş ilanları başvuruları kurumun kendi web sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48169/kocaeli-sehir-hastanesi.html üzerinden yapılabilmektedir. İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 aracılığı ile de başvurular olabilmektedir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

2 Comments

 1. Adım Fatmanur tıbbi sekreterlik sertifikam var telefon ve santral bölümde de çalışabilirim yaşım 29 geri donuslerinizi bekliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*