Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Rönesans Holding’e ait Adana Şehir Hastanesi, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel işbirliği modeliyle gerçekleştirilmiş hizmetleri vermek üzere açılmış bir merkezdir.

Hastane, Adana ilinin Yüreğir bölgesindedir ve 318.500 metrekarelik bir alan üstüne kurulmuştur. Toplam 1550 yatak kapasitesine sahiptir. 

Ana hastane binasına yerleştirilen izolatörle ‘Dünyanın En Büyük Sismik İzolatör Hastanesi’ unvanını da kazanmıştır.

Adana Şehir Hastanesi iş ilanları verildiği andan itibaren düzenli şekilde kontrol edilmekte, hastaneye çeşitli kademelerde personel alımı yapılmaktadır.

Adana Şehir Hastanesi iş başvurusu ilanın verildiği kaynak sayfadan taranabilmektedir. Adana Şehir Hastanesi insan kaynakları bu başvuruları özenle inceleyerek, ön elemeden geçirip, eleman almaktadır.

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Adana Şehir Hastanesi personel alımı için öncelikle İŞKUR sistemine bakılmaktadır. Adana Şehir Hastanesi’ne iş başvurusu yapmak istediğinizde, İŞKUR’u ziyaret etmeniz mümkündür. Size uygun pozisyon ya da birden fazla pozisyon açıldıysa, ona göre bilgilerinizi girebilirsiniz. 

Adana Şehir Hastanesi ihtiyaç doğrultusunda birbirinden çok farklı alanlarda eleman alımına gitmektedir.

Ona göre, alacağı eleman sayısını da belirtmektedir. Eleman başvuruları verilen tarihlerden itibaren en kısa sürede yapılırsa, hastanenin insan kaynakları bunları inceleyerek, uygun düşen kişilere geri dönüşte bulunmaktadır. 

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları Ve İş Başvurusu

Adana Şehir Hastanesi için aşağıdaki ilanların bulunduğu görülmektedir: 

  1. Güvenlik Görevlisi:  Görev tanımına göre, güvenlik görevlisi hastanenin güvenliğinden sorumlu olan kişidir. Bu kişilerin güvenlik eğitimlerinin/sertifikalarının olması gereklidir ve ruhsatlı silah taşıma yetkileri de bulunmaktadır. 
  2. Temizlik Personeli: Görev tanımına göre, hastanenin temizlik işlerinden sorumlu kişilere denilmektedir. 
  3. Veri Elemanı: Hastane veri tabanını oluşturacak, her türlü dosya, içerik verilerini toplayacak, istatistik ve grafik de çıkaracak uzman kişiye denilmektedir. 
  4. Sekreter: Genel ya da özel sekreter veya bölüm sekreteri olarak da alınabilecek bu kişilerin, word, excel gibi temel office belgelerini kullanabilmeleri, telefonlara cevap verip, randevu talebi alabilmeleri şarttır. 
  5. Hemşire: Çeşitli kadrolarda alınacak hemşirelerin ilgili departmanlara yerleştirilmeleri gerçekleşecektir. 

Adana Şehir Hastanesi, uzman kadrolarında veya genel kadrolarda görülen ihtiyaca göre sürekli eleman alabilmektedir. Hastane, iş başvurularını ağırlıkla İŞKUR üstünden değerlendirmektedir. 

 

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir. 

Bununla birlikte, https://www.kariyer.net/  sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. 

Adana Şehir Hastanesi’nin http://www.pppadanahastanesi.com/  sayfasından da gelişmeleri takip edebilmeniz mümkündür. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*