Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

2017 yılından bu yana hizmet veren Adana Şehir Hastanesi modern tıp yöntemleriyle vatandaşlara daha sağlıklı yaşamalarını sağlamaktadır. 61 ameliyathanesi olan kurum 1550 yatak kapasitesine sahiptir. 330 polikliniği olup, 274 adet yoğun bakım yatak sayısı vardır.

Her yıl birçok vatandaşa sağlık hizmetleri sunan Adana Şehir Hastanesi, tıbbi bilim ve teknolojiyi yakından takip ederek, teşhis ve tedavi uygulamaktadır. Nitelikli medikal ekiplere sahip olan kurum, hasta ve hasta yakını odaklı çalışmaktadır. Toplum arasında ayrım yapmaksızın kesintisiz hizmet üretmektedir.

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları

Adana Şehir Hastanesi bir devlet hastanesi olduğu için ilanlar yılın farklı dönemlerinde resmi şekilde yayınlanmaktadır. Eğer bunları takip etmek istiyorsanız Resmi Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kaynakların düzenli aralıklar ile incelenmesi tavsiye edilir.

Bunlara ek olarak kurumun Adana Şehir Hastanesi’nin sitesinin takip edilmesi de önerilmektedir. Her ilan son başvuru tarihine sahip olduğu için buna büyük bir özen gösterilmesi, her gün kontrol edilmesi gerekir. İlanların kaçırılması sonraki alımlara kadar beklemenize neden olacaktır.

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı

Adana Şehir Hastanesi personel alımlarını o anda mevcut gereksinimlerine göre yapmaktadır. Bu bakımdan yılın farklı zamanlarında ilanlar verilebilir.

Hastane bir kamu kuruluşu olduğu için ilanlar resmi şekilde duyurulmaktadır. Bunlar kaynaklarından bulunduktan sonra başvuru için incelemek yeterlidir. İçlerinde başvurunun nereye, nasıl ve hangi zaman aralığında yapılması gerektiği gibi bilgilere yer verilecektir.

Bunlara aranan pozisyonun hangi genel ve özel şartları istediği de verileceği için, müracaat öncesinde ilgilenen adaylar kendi yetkinliklerinin bunları karşılayıp karşılamadığını ölçmeli, buna göre hareket etmelidir. Bazı pozisyonlar Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebilir. Dolayısıyla adayların dikkatli olması önerilir.

10 Comments

 1. Ben adana Yüreğir oturum 34 yasim 3tane kızım var ve işe ihtiyacım var temizlik görevlisi yaptım adliyede calistim

 2. 21 yaşındayım. Anadolu üniveesitesinde Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon 1. Sınıftayım. Tıbbi Sekreterlik ve Bilgisayar belgem var. İş arıyorum lütfen yardımcı olun.

 3. Ben 42 yaşındayım 2 çocuk annesiyim güvenlik görevlisi olarak çalıştım şimdi de güvenlik olarak çalışmak istiyorum

 4. Ben 23 yaşındayım
  ç.ü organik tarım programı
  AÜ tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik
  MÜ eczane hizmetleri bitirdim
  Çalışmam lazım

 5. Ben 25 yaşındayım üniversite mezunuyum önlisans tıbbi sekreterlik hasta kabul sertifikası aldım Diş hekimi asistanlığı sertifikası aldım ve sizden iş istiyorum lütfen yardımcı olun benim çok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım Adana/Seyhan ikamet ediyorum

 6. Adana/Sarıçam’da ikâmet ediyorum. 2020 İşletme/Lisans mezunuyum. 23 yaşındayım. Çalışmak istiyorum. İlgililere arz olunur.

  • Ben 25 yaşındayım üniversite mezunuyum önlisans tıbbi sekreterlik hasta kabul sertifikası aldım Diş hekimi asistanlığı sertifikası aldım ve sizden iş istiyorum lütfen yardımcı olun benim çok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım

 7. Adana büyükşehir park bahçelerde 11sene çalıştım beyzaş çevre düzenlemesi temizlik işleri yaptım bu konu da ter cübeliyim vidolarım var ata bilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*