Kütahya Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kütahya Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kütahya Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kütahya Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kütahya Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kütahya Şehir Hastanesi 610 yatak kapasiteli olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu ve Özel Sektör programı kapsamında faaliyetlerine başlayacaktır. Şehir hastanesi dünya standartlarında olan, en son teknolojik cihazlara sahip olan alt yapısı ile Kütahya ve çevresindeki bölgeye hizmet verecektir. Kütahya Şehir Hastanesi 171 bin metrekarelik kapalı alana sahip olup, poliklinik oda sayısı ise 177’dir.

Kütahya Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Sağlık kurumu, kadrosunda çalışacak olan personel ihtiyaçlarını gidermek için Kütahya Şehir Hastanesi insan kaynakları aracılığıyla iş ilanları vermektedir. Bu iş ilanları tıbbi personellerin yanı sıra güvenlik görevlisi, mutfak elemanları, temizlik görevlisi, veri giriş uzmanı ve avukat gibi birçok farklı iş dalından pozisyonu da kapsamaktadır.

Kütahya Şehir Hastanesi iş ilanları duyurularına, kurumun kendi web sitesi üzerinden, internet üzerinde yer alan iş ilanları sitelerinden ve İŞKUR’un resmi sitesi üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır.

Kütahya Şehir Hastanesi iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmekte olup, şartları yerine getiren personel adayları, hastanede çalışmak üzere kadroya dahil olmaktadırlar.

Kütahya Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kütahya Şehir Hastanesi kadrosunda yer alan personel adaylarının görev tanımları ise şu şekilde olmaktadır;

  • Başhemşire: Hastane kadrosunda yer alacak olan başhemşireler; hemşirelik hizmetlerinin planlanmasından, organize edilmesinden ve bütün koordine işlemlerinden sorumlu olmaktadırlar. Aynı zamanda eğitim ve araştırma faaliyetlerinin, kurum politikaları doğrultusunda geliştirilmesi de, başhemşirelerin görev kapsamları arasında bulunmaktadır.
  •  Terzihane Görevlisi: Bu pozisyonda çalışan personeller, bütün hastane birimlerinin terzihane ile ilgili olan ihtiyaçlarını gidermekle yükümlüdürler. Ayrıca bütün hastane personelinin kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olarak ihtiyaçlarını da gidermek terzihane görevlilerinin görev kapsamı içinde yer almaktadır.
  •  Basın İletişim Personeli: Hastane hakkında doğru, tanıtıcı ve bilgilendirme amaçlı bilgi akışlarından sorumlu olmaktadırlar.
  • Anestezi Teknisyeni: Hastanede kullanılacak olan bütün anestezi cihazlarının bakımından, kontrolünden ve kullanımdan sorumludurlar.

Kütahya Şehir Hastanesi iş başvuruları kurumun resmi internet sitesinden https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48166/kutahya-sehir-hastanesi.html kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca İŞKUR’un web sitesi https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 üzerinden de Kütahya Şehir Hastanesi iş ilanlarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*