Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eskişehir Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Akfen Holding tarafından kurulan Eskişehir Şehir Hastanesi 1081 yataklı bir kapasiteye sahiptir. Hastane, 333.303 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları verildiği andan itibaren düzenli şekilde kontrol edilmekte, hastaneye çeşitli kademelerde personel alımı gerçekleştirilebilmektedir. Eskişehir Şehir Hastanesi iş başvurusu ilanın verildiği holding kaynak sayfasından da taranabilmektedir. Eskişehir Şehir Hastanesi insan kaynakları başvuruları dikkatle inceleyerek, ihtiyaç listesi dahilinde eleman almaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Eskişehir Şehir Hastanesi personel alımı için öncelikle İŞKUR sistemine bakılmaktadır. Eskişehir Şehir Hastanesi’ne iş başvurusu yapmak istediğinizde, İŞKUR’daki sayfanızı ziyaret edebilirsiniz. Hastanede başvurunuza uygun pozisyon ya da farklı pozisyonlar açıldıysa, bilgilerinizi de o minvalde girebilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi ihtiyaç doğrultusunda birbirinden çok alanlarda eleman alımına gitmektedir. Personel başvuruları ilgili tarihleri takiben en kısa sürede yapılırsa isabetlidir. Eskişehir Şehir Hastanesi’nde başvurular hızla incelenip, insan kaynakları birimi üstünden gerekli kişilere geri dönüş sağlanabilmektedir. 

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları Ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi, uzman kadrolarında veya genel kadrolarda görülen ihtiyaca göre sürekli eleman alabilmektedir.

Hastane, iş başvurularını ağırlıkla İŞKUR üstünden değerlendirmektedir. Eskişehir Şehir Hastanesi’nde, aşağıdaki alanlara başvuru yapılabilmektedir: 

  1. Hasta Kabul Elemanı: Hastaların randevu girişlerini yapan elemanlardır. Bu elemanların bilgisayar başında gelenlerin kimlik bilgilerini denetledikleri ve onlara numara fişi verdikleri görülmektedir. 
  2. Temizlik Elemanı: Hastane binasının hijyeninden sorumlu olacak kişilere denilmektedir. Hastanenin tüm temizlik işleri bu alanda çalışan kişilerin sorumluluğundadır. 
  3. Ambulans Şoförü: Ambulans kullanma yetkisine sahip şoförler için açılan ilana başvurulabilir. 
  4. Fizyoterapist: Hareketlerinde gelişim gösteremeyen insanlara, bilhassa yaşlılara çeşitli yöntemlerle hareket yaptıran ve onların kemik gelişimlerini takip eden kişidir. 
  5. Ebe: Hastanede doğumdan sorumlu olan kişilerdir. Bebeklerin süreçlerini, kuvözleri ve annelerin gelişimlerini takip eden elemanlardır. 

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir.  Bununla birlikte, https://www.kariyer.net/  sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. 

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

2 Comments

  1. Tek maaş yetmediği için ihtiyacım var onun için hastanede temizlik için çalışmak istedim beni ararsanız.rica ederim olumlu Yada olumsuz diyin yeter

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*