Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bursa Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bursa Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bursa Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Sağlık alanında refah seviyesini yükseltmek ve daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmek için ülkemizin pek çok noktasına şehir hastaneleri inşa edilmiştir. Bursa Şehir Hastanesi de çok avantajlı imkanlar sunan şehir hastanesi projelerinden birisidir. 1355 yatak kapasiteli ve toplamda 745 bin 365 metrekarelik geniş bir arsaya inşa edilen hastane donanımlı bir şekilde hastalarına hizmet vermeye başladı.

Bursa Şehir Hastanesi Personel alımı için 2022 yılı verileri takip ederek sizin için uygun pozisyondaki ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Kurumun kendi web sitesinden ya da güvenilir sitelerden iş alım ilanlarını takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen ilan sayfamızda da en yeni ilanları görebilir ve geç kalmadan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Bursa Şehir Hastanesi personel alımı için bulunduğunuz pozisyonla ilgili iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Pek çok farklı pozisyon için hastanede alım olmaktadır. Mesleğinizle ilgili, uygun pozisyonları inceleyebilir ve başvurunuzu ona göre yapabilirsiniz. Size uygun olan pozisyonla alakalı olarak gerekli şartları taşımanız işe alım konusunda size hızlı geri dönüşler sağlayacaktır. Başvurunuz hastanedeki insan kaynakları departmanı tarafından incelenmekte ve uygun bulunan adaylara geri dönüş sağlanır.

İş başvurusu yapabilmek için size uygun olan pozisyon için gerekli şartları taşıdığınız takdirde uygun olan adaylara geri dönülecektir. Gerekli resmi belgeler ve diğer prosedürler detaylı bir şekilde adaylara anlatılacaktır. Evraklarınızı tamamlayıp teslim ettikten sonra kurumun uygun gördüğü tarihte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu için hastanenin web sitesindeki ilanları inceleyebilir ve sizin için uygun pozisyon varsa ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Zamanın en görkemli ve nezih hastanesinde görev almak isteyen kişiler hastanenin ilan sayfalarını takip ederek uygun pozisyonlar için başvuruda bulunabilirler.

Sitemiz üzerinden yayınlanan iş ilanlarımız sizin için daima güncel tutulmaktadır. Yenilenen ilan sayfalarımızı takip ederek başvurunuzu geç kalmadan yapabilirsiniz. Sitemize girerek sizin için en yakın zamanda yayınlanmakta olan pek çok sayıda iş ilanını görüntüleyebilirsiniz. Buradan sizin için uygun olan iş pozisyonunu seçerek hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları Ve Pozisyonlar

Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları ve pozisyonları olarak gereksinim duyulan ilanlar şunlardır:

 • Pratisyen Hekim
 • Çeşitli kategorilerde çalıştırmak için görevlendirilen hemşireler
 • Tekniker
 • Biyolog
 • Diyetisyen
 • Özel Güvenlik Personeli
 • Temizlik Personeli
 • Eczacı
 • Hasta Kabul Personeli

Bursa Şehir Hastanesi, uzman kadrolarında veya genel kadrolarda görülen ihtiyaca göre sürekli eleman alabilmektedir. Hastane, iş başvurularını ağırlıkla İŞKUR üstünden değerlendirmektedir. 

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir. Bununla birlikte, https://www.kariyer.net/  sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. Bursa Şehir Hastanesi’nin http://www.pppbursahastanesi.com/ sayfasından da gelişmeleri takip edebilmeniz mümkündür. 

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

16 Comments

 1. Bursa Şehir hastanesine hasta kabul sertifikam var lise mezunuyum nasıl başvuru yapabilirim

  • Kasım’da firma değişiyor ve çok fazla personel alımı olacak takip edip hastaneye gidip insan kaynaklarından form doldurup bırakabilirsin

 2. Bursa şehir hastanesine hasta kayıt eleman alımı var miydi acaba özel hastaneden tecrübeliyim.

 3. Bursa şehir hastanesine temizlık personeli alımı oluyormu eşim için istwmısrım vrsa bilgi alacagı bır telefon numarası vmı teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*