İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Ege Bölgesi’nin en büyük ilk dört hastanesinden biri olan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi geniş yatak kapasitesine sahip 622bin 829metrekarelik bir alanda inşa edilmiştir. Hastane içinde çok sayıda poliklinik ve yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Hastane sadece kendi çevresinde değil civar illerdeki sağlık gereksinimlerini karşılayabilecek potansiyele sahip bir hastanedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı konusunda çeşitli pozisyonlar için yayınlanan iş ilanlarını takip ederek sizin için en uygun pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Firmanın açık pozisyonları güncel olarak sitemiz kapsamında da yayınlanmaktadır. Sayfamızı takip ederek her gün yenilen iş ilan sayfamızı inceleyebilir ve sizin için uygun pozisyondaki iş alımlarına müracaat edebilirsiniz.

TÜRKERLER Holding ve GAMA Holding ortaklığı tarafından hayata geçirilen İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Kampüsü, 36 ay içinde tamamlanacak ve halkın hizmetine sunulacak. 1.638.022.646 TL yatırım tutarı ile inşa edilen dev proje, 622.530 metrekare arsa üzerinde yer alacak ve 573.546 metrekare inşaat alanına sahip olacak.

Toplam 2.060 yatak ile hizmet verecek olan İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü Projesi, 715 yataklı Genel Hastane, 424 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, 380 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Hastanesi, 141 yataklı Onkoloji Hastanesi, 300 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 100 yataklı Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi gibi fonksiyonları kapsayacak. Tamamlanmasının ardından 25 yıl boyunca TÜRKERLER Holding ve GAMA Holding İş Ortaklığı tarafından işletilecektir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi pek çok pozisyonda personel ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Dönemin en kapsamlı ve donanımlı hastanesinde görev almak isteyen kişiler iş ilan sayfasını takip ederek başvuruda bulunabilirler. Size uygun pozisyondaki alımlar için gerekli şartları taşıdığınız takdirde başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeni bir hastane olması sebebiyle işe alım konusunda farklı kategorilerde pek çok pozisyon bulunmaktadır. Hastane kapsamında çalışmak isteyen ve şartları sağlayan kişiler kendilerine uyan pozisyonlar için başvuru işlemlerinde bulunabilirler.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, iş başvuru konusunda bilgi almak isteyenler ve açık pozisyonlar için başvuruda bulunmak isteyen kişiler için birçok seçenek sunuyor. Öncelikle, hastanenin kendi web sitesinden iş alımlarını takip edebilirsiniz. Güvenli iş alım sitelerinde, İŞKUR gibi, çok sayıda iş alım ilanı yayınlanmaktadır. Bu sitelerde de açık pozisyonları görebilir ve size uygun konumda iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca, sitemizin sayfasında da iş alım ilanlarını takip edebilirsiniz. Sitemiz her gün güncellenmektedir, bu sayede en yeni ve güncel iş alımlarını sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. En doğru ve güncel işe alım ilanları, Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Bu sayede, takiplerinizi orada da yapabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve Pozisyonlar

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi kapsamında açık olan pozisyonlardan bazıları şunlardır:

 • Radyolog
 • Fizyoterapist
 • Teknisyen
 • Hasta Karşılama ve Refakat Hizmetleri
 • Laboratuvar Personeli
 • Radyoterapist
 • Tıbbi Atık Personeli
 • Yardım Masası ve Destek Elamanı
 • Diyetisyen
 • Teknik Elemanlar
 • Biyomedikal
 • Güvenlik
 • Çamaşırhane elemanı
 • Aşçı
 • Garson

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvuruları kurumun kendi web sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48171/izmir-bayrakli-sehir-hastanesi.html yapılabilmektedir.

İŞKUR’un resmi internet sitesi https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 üzerinden ve internette bulunan iş ilanları sitelerinden de https://tr.indeed.com/Hastane-jobs-in-Bayrakl%C4%B1 İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvurularını kolaylıkla yapmak mümkün olmaktadır.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

8 Comments

 1. İzmir’de oturuyorum ortabedik engelim var bayraklı şehir hastanesi nde iş arıyorum 05428948002

 2. Ben ibrahim şehir hastanesinde hasta karşılma hasta yönlendirme de görev almak istiyorum

 3. Tıbbi sekreterlik hasta kayıt hasta kabul için başvuru yapmak istiyorum nereye başvurabilirim

 4. Tıbbi sekreterlik için başvuru yapmak istiyorum ama yapabileceğim bir form yok verdiğiniz bağlantılarda nereye başvuru yapabilirim?

 5. TIBBI SEKRETERLİK-POLİKLİNİK SEKRETERLİĞİNE NEREYE BAŞVURU YAPABİLİRİM ALIMLAR NEZAMAN OLUR?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*