İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege Bölgesi’nin en büyük dördüncü hastanesi olup, yatak kapasitesi 2060’dır. Sağlık kurumu toplam olarak 622.829 metrekarelik bir alanda faaliyetlerini göstermektedir.

284 poliklinik bulunan hastanede, yoğun bakım yatak sayısı ise 349 olmaktadır. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İzmir ilinin ve çevre illerin bütün sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak bir alt yapı ile hizmet vermektedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi birçok kadroda ve pozisyonda iş imkânı sunmaktadır. Bu kadrolarda görevlendirilecek olan hastane personelleri için İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvuruları kurumun kendi resmi web sitesi üzerinden, İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden ve internette bulunan kariyer ilanları sitelerinden yapılabilmektedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi insan kaynakları bölümü tarafından değerlendirilen bu iş başvuruları sonrasında, gerekli niteliklere sahip olan adaylar, hastane kadrosuna çalışmak üzere geçmektedirler. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanları duyuruları internet siteleri haricinde, İŞKUR ofislerinden de öğrenilebilmektedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi kadrosunda görevli olarak çalışacak hastane personellerinin görev tanımlarından bazıları şunlar olmaktadır;

  • Laboratuvar Teknisyeni: Hastane laboratuvarlarına gönderilen materyallerin ve numunelerin mikroskopik incelemelerini yapmak üzere hazırlığını yapmak ve bunlarla ilgili raporları hazırlamaya yardım etmekle sorumludurlar.
  • Poliklinik Sekreterliği: Hastaneye gelen hastaların otomasyon programına kayıtlarını sağlamak, kabul işlemlerini yapmak, hasta kartlarının ve hasta evraklarının dosyalanmasını yapmakla görevlidirler. Aynı zamanda görev alanının temizliğinden ve düzenli olmasından da sorumludurlar.
  •  Teknik Servis Personeli: Hastanede bulunan elektrik sistemlerinin çalışmasından, oluşan arızaların giderilmesinden ve bakımlarının yapılmasından sorumludurlar.
  •  Çalışan Güvenliği Personeli: Hastanede çalışan elemanların zarar görme risklerinin azaltılmasından, atık yönetimlerinin yapılmasından, çalışanların iş güveliğinin en üst düzeyde sağlanmasından sorumludurlar.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvuruları kurumun kendi web sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48171/izmir-bayrakli-sehir-hastanesi.html yapılabilmektedir.

İŞKUR’un resmi internet sitesi https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 üzerinden ve internette bulunan iş ilanları sitelerinden de https://tr.indeed.com/Hastane-jobs-in-Bayrakl%C4%B1 İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvurularını kolaylıkla yapmak mümkün olmaktadır.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*