Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi, Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Etlik semtinde 1.071.885 metrekarelik arsa alanında inşa edilmiştir.

Sağlık kompleksi 3577 yatak kapasitesine ve 829 poliklinik odasına sahip bulunmaktadır.

Ankara’da ve çevre illerde, sağlık hizmetleri konusunda büyük faydalar sağlayacak olan hastanenin, aynı zamanda kendi bünyesi dâhilinde Psikiyatri Hastanesi de bulunmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Ankara Etlik Şehir Hastanesi, modern teknolojik cihazlar ve dünya standartlarında kaliteye sahip alt yapısı ile Türkiye’nin en iyi sağlık kurumlarından biridir.

Sağlık kurumunda çalışmak isteyen personel adayları için Ankara Etlik Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanı tarafından ilgili iş ilanları birçok kanalda yayınlanmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş başvuruları kurumun kendi internet sitesinden, İŞKUR’un web sitesinden ve internette bulunan iş ilanları siteleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları duyurularına bu yollarla eriştikten sonra, istenen bilgiler girilip, çalışılmak istenen pozisyonlarda her zaman iş bulabilmek mümkün olmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi bünyesinde birçok pozisyonda iş bulma imkânı bulunmaktadır. Bu kadroların ve pozisyonun görev tanımları ise şu şekilde olmaktadır;

  1. Veznedar Görevlisi: hastanede kadrosunda çalışacak olan veznedar görevlileri, sağlık kurumundaki bütün muhasebe hizmetlerinin düzenli yürütülmesinden sorumlu olmaktadırlar.
  2. Psikiyatri Servis Hemşiresi: Psikiyatri bölümünde yer alan bütün hastaların bakım ve gereksinimlerini karşılamakla görevlidirler. Ayrıca doktor tarafından verilen tedavinin uygulanması ve servis işleyişinin devamının sağlamasından da sorumludurlar.
  3.  Transfer Personeli: Kurumun belirlediği politika ve kurallar çerçevesinde servis sorumlusu hemşirelerin dediklerini yapmakla ve hastaların hastanenin ilgili birimlerine transferleri ile sorumludurlar.
  4.  Çamaşırhane Personeli: Hastanenin çamaşırhane ile ilgili bütün işlerini yönetmeliğe uygun olarak yerine getirmekle yükümlüdürler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş ilanı başvuruları sağlık kurumunun resmi internet sitesi https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48164/ankara-etlik-sehir-hastanesi.html üzerinden yapılabilmektedir. Aynı zamanda İŞKUR’un resmi internet sitesi https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 aracılığı ile de Ankara Etlik Şehir Hastanesi personel alımları yapılmaktadır.

İnternet üzerinde yer alan kariyer ve iş siteleri üzerinden de https://tr.indeed.com/%C5%9Eehir-Hastanesi-jobs Ankara Etlik Şehir Hastanesi personeli olmak için başvuru yapmak mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*