Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyenlere müjde! Eğer kurum bünyesinde Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak istiyorsanız, yazımızdaki bilgileri inceleyerek, açık ilanlardan birine müracaat edebilirsiniz. Buna ek olarak kurum tarafından açılan yeni ilanlara da göz atabilirsiniz.

Dönemin en iyi hastanelerinden biri olmaya nam salan Etlik Şehir Hastanesi’nin Ankara’da açılması planlanmakta. Etlik şehir hastanesi personel alımı seri bir şekilde devam etmektedir. Hastane kapsamında çalışacak çok sayıda personel ve işçi alımına gereksinim duyulmakta. Önümüzdeki aylarda açılması planlanan hastanenin çok yakında hizmeti girmesi bekleniyor. Personel alım işlemleri de bu amaçla hızlanmaya başladı. Etlik şehir hastanesi is başvuru formu.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

2023 yılında Sağlık Bakanlığının açıklamasıyla, hastanelerin kadrosunda çalıştırılmak üzere ebeler, hemşireler, teknisyenler gibi çeşitli kadronun alımı yapılacak. Bu proje ile sağlık çalışanlarının umutlarını canlandıran Başvuru sürecine ağırlık verecek.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi, merkez Ankara’da yer alan önemli bir sağlık kompleksidir. 1.022.000 m2lik alan üzerinde kurulmuş olan bu hizmet alanı, 8 farklı branş üzerinden tedavi hizmeti vermektedir. Etlik semtinde bulunan tesis, Ana Hastane, Radyoterapi Binası, Tıbbi Gözlem Kliniği, İdari Bina, Konferans Merkezi, Otopark Binaları ve Teknik Binalardan oluşmaktadır. 4,050 yatak kapasitesine sahip olan bu tesis, 1000 poliklinik, 125 ameliyathaneli ve 691 yoğun bakım yatağı ile hastaların ve personellerin konforu, güvenliği ve mahremiyeti için tasarlanmıştır. 1.145.129 m2lik kapalı alan üzerinde hizmet veren Ankara Etlik Şehir Hastanesi, sağlık alanında toplamda en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Ankara Etlik Şehir Hastanesi, personel ve işçi alımı yapmak üzere çağrı yayınladı. Bu çok kapsamlı ve donanımlı hastanede görev almak isteyen kişiler, araştırma ve araştırma çabasına girdi. İlgilenenler, alımın hangi pozisyonlara yapılacağı, başvuruların nasıl ve ne şekilde yapılacağı gibi detayları yazımızın devamında bulabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi, Veri Giriş Elemanı pozisyonunda çalışacak adaylar aramaktadır. Tercihen üniversitelerin ön lisans/lisans bölümlerinden veya tıbbi sekreterlik bölümlerinden mezun olmak önem taşımaktadır. Ayrıca görevine başlamadan önce HBYS otomasyonu kullanmış ya da eğitimini almış olmak, hastanelerde poliklinik, yatan ve hasta tedavi hizmetleri konusunda deneyimli, disiplinli, dikkatli, sistemli ve titiz çalışmayı ilke edinmiş olmak, iletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, hasta memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı bir anlayışa sahip olmak, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, görünümüne özen göstermek ve vardiya ve rotasyon sisteminde çalışabilecek bir kişilik sahibi olmak gerekmektedir. Ankara’da ikamet eden kişilerin başvuruda bulunması tercih edilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi, pozisyona göre çeşitli özel şartları yerine getirmek için adayların kadroya uygun eğitim ve yeterlilikleri için belirtilmiş olan şartları karşılamalarını talep etmektedir. Aynı zamanda, sağlık hizmetlerinde çalışacak personelin temini açısından, Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR gibi kurumlardan da destek almaktadır.

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı

ISS Etlik Şehir Hastanesi, Tesis Yönetim Şirketi olarak hastanelerde çalıştırdığı pozisyonlar arasında temizlik, yemek hizmetleri, güvenlik, bakım ve onarım, malzeme yönetimi, satın alma, hizmet alımı, idari destek, finans ve muhasebe gibi iş alanlarını bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, ISS aynı zamanda sağlık hizmetleri ile ilgili pozisyonlar da çalıştırmaktadır. Bu pozisyonlar arasında hemşire, doktor, tekniker, sağlık personeli gibi farklı sınıfların yer alması beklenmektedir. Fakat, ISS’nin çalıştırdığı pozisyonlar ve personellerin görevleri her hastane için farklılık gösterebilir.

Hastanede ihtiyacı olan farklı konulardaki kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır. Aranan koşullar arasında adayların ilgili konuda gerekli eğitimleri ve yeterlilikleri edinmiş olmaları, sağlıklarının yerinde olması, arşiv araştırması sonucunda olumlu sonuç alınması ve yaş şartlarına uyması şartı aranmaktadır.

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Ülkemizde tıbbi destek alanında en gelişmiş hastanelerinden birisi olan Etlik Şehir hastanesi başvuru formu için müracaata bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinden duyurular yapılmaktadır. Duyuruları takip ederek hangi pozisyon için kaç kişi alınacağını ve ne zaman başvuru yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Geniş kapsamlı hastane için fizyoterapist, acil servis, diyaliz hekimi, yoğun bakım sorumlusu, güvenlik elemanları, teknik personeller gibi daha pek çok alanda personel alımı yapılacaktır.

Hastanenin henüz açılma aşamasındayken personel alımları için başvurular yapılamamaktadır. Ancak hastane hizmete açıldığında, çeşitli kadrolar için çok sayıda personel ve işçi alımı gerekecektir. Bu nedenle, ilanları sürekli takip ederek size uygun pozisyonlar için başvuru yapmanız mümkün olacaktır.

Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları ve Pozisyonlar

Ankara’nın en büyük ve kapsamlı hastanelerinden biri olması planlanan Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ve size uygun pozisyonları öğrenmek için ilan sayfamızı takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sayfamızda ilan hakkında en yeni bilgileri öğrenebilirsiniz. Çok donanımlı geniş olanaklara sahip bir hastane olması planlanan dönemin en iyi hastanelerinden biri olmaya hazırlanan Etlik Şehir Hastanesi pozisyonları olarak personel ve işçi alımı için genel olarak şu alanlarda alım yapılması beklenmektedir:

 1. Veznedar Görevlisi: Hastane içindeki muhasebe hizmetlerinin yürütülmesinden sorumludur.
 2. Psikiyatri Servis Hemşiresi: Hastanenin psikiyatri servisinde bulunan hastaların bakım ve ihtiyaçlarını yerine getirmekle sorunludur. Doktorun verdiği tedaviyi uygulama, servisin işleyişini sağlama gibi görevleri de vardır.
 3. Transfer Personeli: Hastanenin belirlediği kural ve politikalar kapsamında hemşire ve servis sorumlularının dediklerini yerine getirmek, hataların kurumun ilgili yerlerine transferini yapmakla görevlidir.
 4. Çamaşırhane Personeli: Kurumun çamaşırhane ile alakalı tüm işlerini yönetmelik kapsamında yapmakla sorumludur.

Diğer pozisyonlarda da alımlara devam etmeyi düşünüyoruz. Özellikle, pozisyonların arasında arama, üretim, satış ve pazarlama gibi birçok alanda alımlar olacağı vurgulanıyor.

 • Teknik personel
 • Güvenlik
 • Garson
 • Diyetisyen
 • Hemşire
 • Ebe
 • Tıbbi atık personeli
 • Yoğun bakım sorumlusu hekim
 • Radyoloji ve diyaliz hekimi
 • Bilgi işlem sorumlusu
 • Programcı
 • Acil servis
 • Temizlik personelleri

İş arayanlar için pozisyonların sürekli güncellendiğinden emin olmak için, istediğiniz pozisyona başvurmak için ilan sayfamızı takip etmeniz gerekir. Sürekli güncellemelerden haberdar olmak için bizi takip edin ve başvuru süresinin dolmamış pozisyonlar hakkında haberdar olun.

5 Comments

 1. Depremzedeyim
  2012 acil tıp teknisyeni mezunuyum. Sağlık hizmetleri alanı üzerine birçok sertifikam mevcut. Ailemle yeniden düzen kurmak istiyoruz. Hastanenizde görev almayı isterim.

 2. Merhaba lise mezunu tıbbi sekreterlik dosyalama arşivleme ileri ofis programı temel bilgisayar sertifikalarına sahibim saygılar.

 3. 20 yıldır bir üniversite hastanesinde hasta kabul sekreterliğinde çalışmaktayım.Bir çok sertifikalarım var.Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım.Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Sosyal hizmetler önlisans mezunuyum Hasta kabul sekreterliği sertifikam var. Ankara Şehir hastanesinde çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*