Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyenlere müjde! Eğer kurum bünyesinde Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak istiyorsanız, yazımızdaki bilgileri inceleyerek, açık ilanlardan birine müracaat edebilirsiniz. Buna ek olarak kurum tarafından açılan yeni ilanlara da göz atabilirsiniz.

Ankara’nın Keçiören semtinde bulunan Etlik’te 1.071.885 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Etlik Şehir Hastanesi, 3577 yatak kapasitesi, 829 polikliniği ile vatandaşlara hizmet vermektedir. Ankara ve çevresindeki illere büyük sağlık hizmetleri veren kurum, kendi bünyesinde psikiyatri hastanesi de sahiptir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Ankara’da bulunan Etlik Şehir Hastanesi, sahip olduğu teknolojik cihazlar ve dünya standartları bakımından üst seviyede ekipmanları ile ülkemizde en iyi sağlık kurumları arasındadır. Türkerler Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak istiyorsanız, kurumun İnsan Kaynakları Departmanı alakalı duyuruları farklı kanallar üzerinden yayınlamaktadır.

Bunlar kurumun kendi sitesi üzerinde görülebildiği gibi İŞKUR aracılığıyla da duyurulmaktadır. Etlik Şehir Hastanesi personel alımı ilanları aynı zamanda internet üzerindeki kariyer platformları aracılığıyla da başvurmak isteyen kişilerle paylaşılmaktadır.

Adaylar bunları kontrol edip duyuruları bulduktan sonra ilgili şekilde başvuruyu tamamlayarak, kabul edilmesi durumunda iş bulabilir.

Ankara Valisi Vasip Şahin Etlik Şehir Hastanesi İnşaatını İnceledi

Ankara ilinin valisi olan Vasip Şahin, vali yardımcısı olan Osman Akbaş ve Ankara İl Sağlık Müdürü olan Doç. Dr. Zülfikar Akelma birlikte Ankara Etlik Şehir Hastanesine gelerek, inşaatında bazı incelemeler yaptı.

vali

Bunun öncesinde bir toplantı da gerçekleşti. Burada Ankara valisi Vasip Şahin, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ile firmanın temsilcileri tarafından, Etlik Şehir Hastanesi’nin yapımı hakkında bilgi aldı. Buna ek olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Cumhur İttifakı’nın Büyük Ankara Mitinginde Etlik Şehir Hastanesinin 3577 yatak kapasitesi olduğunu söyleyerek, sene sonunda hizmete gireceğini belirtti.

Bilkent Şehir Hastanesinin başkente hayırlı olmasını dileyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikincisinin de geldiği söyledi. Etlik’te ikincisinin inşa edildiğini söyleyen Cumhurbaşkanı, Ankara’nın Türkiye’nin başkenti olduğuna işaret etti. Yıl sonuna kadar 3577 yatak kapasiteli Etlik Şehir Hastanesi’nin hizmete gireceğini belirtti.

Bu kapsamda toplamda 7281 yataklı sağlık kurumlarının başkente kazandırıldığının altı çizildi. 200’er yataklı olan Gölbaşı ve Mamak Devlet Hastanelerinin önümüzdeki yıl, 480 yataklı olan Sincan Devlet Hastanesinin 2 seneye dek tamamlanacağını belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ayrıca 150 yataklı Kahramankazan Devlet Hastanesi’nin de yapımına başlandığını söyledi.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve İş İlanları

Ankara’da yer alan bu sağlık kurumunda çalışmak istiyorsanız, Etlik şehir hastanesi iş başvurusu yapmanız gerekir. Başvuru kadroları ve bunların tanımları şöyledir;

  1. Veznedar Görevlisi: Hastane içindeki muhasebe hizmetlerinin yürütülmesinden sorumludur.
  2. Psikiyatri Servis Hemşiresi: Hastanenin psikiyatri servisinde bulunan hastaların bakım ve ihtiyaçlarını yerine getirmekle sorunludur. Doktorun verdiği tedaviyi uygulama, servisin işleyişini sağlama gibi görevleri de vardır.
  3. Transfer Personeli: Hastanenin belirlediği kural ve politikalar kapsamında hemşire ve servis sorumlularının dediklerini yerine getirmek, hataların kurumun ilgili yerlerine transferini yapmakla görevlidir.
  4. Çamaşırhane Personeli: Kurumun çamaşırhane ile alakalı tüm işlerini yönetmelik kapsamında yapmakla sorumludur.

Eğer kurum kapsamında çalışmak istiyorsanız, Etlik şehir hastanesi başvuru yapılması yeterlidir. Bunun için https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48164/ankara-etlik-sehir-hastanesi.html adresi takip edilebilir. İŞKUR’un resmi sayfası olan https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 üzerinden de duyurular incelenebilir.

Ayrıca internette bulunan çeşitli kariyer platformları incelenerek, açık ilanlar üzerinden Etlik şehir hastanesi başvuru formu doldurularak, hemen başvuru yapılabilir.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*