Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyenlere müjde! Eğer kurum bünyesinde Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak istiyorsanız, yazımızdaki bilgileri inceleyerek, açık ilanlardan birine müracaat edebilirsiniz. Buna ek olarak kurum tarafından açılan yeni ilanlara da göz atabilirsiniz.

Dönemin en iyi hastanelerinden biri olmaya nam salan Etlik Şehir Hastanesi’nin Ankara’da açılması planlanmakta. Etlik şehir hastanesi personel alımı seri bir şekilde devam etmektedir. Hastane kapsamında çalışacak çok sayıda personel ve işçi alımına gereksinim duyulmakta. Önümüzdeki aylarda açılması planlanan hastanenin çok yakında hizmeti girmesi bekleniyor. Personel alım işlemleri de bu amaçla hızlanmaya başladı.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

2022 yılı için hastanenin kadrosunda çalıştırılmak üzere çok sayıda ebe, hemşire, teknisyen gibi çeşitli kadrolarda alım yapılacağını Sağlık Bakanlığı bildirdi. Sağlık çalışanlarının umutlarını yeşerten proje için başvuru işlemlerine ağırlık verildi.

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Etlik Şehir Hastanesi bünyesinde çalıştırmak üzere işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. Çok kapsamlı ve donanımlı hastanede görev almak isteyen kişiler başvuru için araştırma çabasına girdi. Hangi pozisyonlarda alım yapılacağı ve başvuruların nasıl ve ne şekilde yapılacağı gibi çeşitli detayları yazımızın devamında paylaştık.

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Ülkemizde tıbbi destek alanında en gelişmiş hastanelerinden birisi olan Etlik Şehir hastanesi başvuru formu için müracaata bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinden duyurular yapılmaktadır. Duyuruları takip ederek hangi pozisyon için kaç kişi alınacağını ve ne zaman başvuru yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Geniş kapsamlı hastane için fizyoterapist, acil servis, diyaliz hekimi, yoğun bakım sorumlusu, güvenlik elemanları, teknik personeller gibi daha pek çok alanda personel alımı yapılacaktır.

Hastanenin daha yapımı devam ettiği için personel alımları için başvurular henüz başlamamıştır. Hastane açılmaya başladığında çeşitli kadrolar için çok sayıda personel ve işçi alımına ihtiyaç duyulacaktır. İlanları takip ederek size uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz.

Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları ve Pozisyonlar

Ankara’nın en büyük ve kapsamlı hastanelerinden biri olması planlanan Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ve size uygun pozisyonları öğrenmek için ilan sayfamızı takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sayfamızda ilan hakkında en yeni bilgileri öğrenebilirsiniz. Çok donanımlı geniş olanaklara sahip bir hastane olması planlanan dönemin en iyi hastanelerinden biri olmaya hazırlanan Etlik Şehir Hastanesi pozisyonları olarak personel ve işçi alımı için genel olarak şu alanlarda alım yapılması beklenmektedir:

 1. Veznedar Görevlisi: Hastane içindeki muhasebe hizmetlerinin yürütülmesinden sorumludur.
 2. Psikiyatri Servis Hemşiresi: Hastanenin psikiyatri servisinde bulunan hastaların bakım ve ihtiyaçlarını yerine getirmekle sorunludur. Doktorun verdiği tedaviyi uygulama, servisin işleyişini sağlama gibi görevleri de vardır.
 3. Transfer Personeli: Hastanenin belirlediği kural ve politikalar kapsamında hemşire ve servis sorumlularının dediklerini yerine getirmek, hataların kurumun ilgili yerlerine transferini yapmakla görevlidir.
 4. Çamaşırhane Personeli: Kurumun çamaşırhane ile alakalı tüm işlerini yönetmelik kapsamında yapmakla sorumludur.

Bunların dışında aşağıdaki pozisyonlarda da alımlar yapılacağı düşünülüyor.

 • Teknik personel
 • Güvenlik
 • Garson
 • Diyetisyen
 • Hemşire
 • Ebe
 • Tıbbi atık personeli
 • Yoğun bakım sorumlusu hekim
 • Radyoloji ve diyaliz hekimi
 • Bilgi işlem sorumlusu
 • Programcı
 • Acil servis
 • Temizlik personelleri

İlgili pozisyonlara başvuru yapabilmek için ilanı takip etmek gerekir. Sürekli güncellenen ilan sayfamızı takip ederek başvuru zamanını kaçırmadan uygun pozisyonlar için müracaat edebilirsiniz.

3 Comments

 1. Merhaba lise mezunu tıbbi sekreterlik dosyalama arşivleme ileri ofis programı temel bilgisayar sertifikalarına sahibim saygılar.

 2. 20 yıldır bir üniversite hastanesinde hasta kabul sekreterliğinde çalışmaktayım.Bir çok sertifikalarım var.Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*