Konya Karatay Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Konya Karatay Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Konya Karatay Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Konya Karatay Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Konya ilinde bulunan Konya Karatay Şehir Hastanesi, bölgede ki en iyi hastanelerden biri olup, yatak kapasitesi 1250’dir. İç Anadolu bölgesine hizmet veren hastane T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından inşa edilmiştir. 420.000 m² kapalı alana sahip olan hastanede, yoğun bakım yatak sayısı ise 240’dır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Konya Karatay Şehir Hastanesi belli dönemlerde, duyulan ihtiyaca göre çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Konya Karatay Şehir Hastanesi iş başvuruları; hastanenin kendi resmi internet sitesinden, İŞKUR ve internette bulunan iş ilanları siteleri üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Konya Karatay Şehir Hastanesi insan kaynakları bölümü tarafından değerlendirilen bu başvurular sonucunda, hastane bünyesinde çalışmak üzere temizlik görevlisi, hemşire, doktor, mutfak görevlisi, insan kaynakları personel ve sekreter gibi birçok meslek dalından eleman alımı yapılmaktadır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi iş ilanı duyuruları sıklıkla yapılmakta olup, aynı zamanda internet siteleri haricinde İŞKUR’un bölge ofisleri üzerinden de hastaneye ait olan iş başvuruları kabul edilmektedir.

Konya Karatay Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Konya Karatay Şehir Hastanesi bünyesine katılmak için her meslek dalına uygun birçok iş pozisyonu bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  •  Hasta Kabul Görevlisi: Konya Karatay Şehir Hastanesi’nde bu pozisyonda çalışmak isteyenler için görev tanımı; başvuru yapacak adayların 35 yaşını aşmaması şartı ile hasta memnuniyetini ön planda tutması, MS Office programlarını çok iyi kullanabilmesi ve problem çözme yeteneğinin iyi gelişmiş olması gerekmektedir.
  •  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi: Hastanenin kadrosunda çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin görevleri arasında; MS Office programlarını iyi bir şekilde kullanmak, 7/ 24 vardiyalı sistemde çalışmak, müşterilere iyi bir şekilde hitap edebilmek yer almaktadır.
  • Veri Giriş Elemanı: Bu iş pozisyonunda çalışacak olan adayların başlıca görevleri; alanındaki gelişmeleri iyi takip etmek, bilgisayarı iyi kullanmak, hasta memnuniyetini ön planda tutmak ve problem çözme konularında pratik olmaktır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi iş ilanı duyurularına öncelikle hastanenin resmi web sitesinden https://konyasehir.saglik.gov.tr/ ulaşılabilmektedir. Bunun dışından İŞKUR’a ait olan resmi site üzerinden de https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 iş başvuruları yapılabilmektedir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

12 Comments

  1. Ben yas konusunda lütfen hastane olarak esnek olun emeklilik yaşı 65 oldu bu demekki 65 yasina kadar insanlar mecburen calisacak isci alinirken yas siniri olmasin

    • Arkadaşlar eşim bu hastanede temizlik görevlisi olarak işe başladı.Fotograf sağlık belgesi kağıt işlemleri derken 300tl masraf yaptık.ilk gün hastanın bezini seni degistireceksin ve sileceksin demiş.Temizlik görevlisinin asıl iş kolu bu olmamasına rağmen bu konuda direttiler ve 2.gün işi bırakmak zorunda kaldı.Devlet hastanesi olması gözünüzü boyatmasin giren çıkan insanların haddi hesabı yok.Bambaska düşüncelerle hiç hayal kurmayın Çünkü hicbirsey düşündüğünüz gibi olmuyacak bunu bilerek gidin.Hem hayal kırıklığına ugruyacaksini hemde cebinizdeki paranizdan olacaksınız.

  2. Konya şehir hastanesin de Temizlikçi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  3. şehir hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum. Silahlı güvenlik sertifıkam var. iki üniversite bitirdim.

  4. konya şehir hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum. iki üniversite bitirdim. Silahlı güvenlik sertifıkam ve b sınıfı sürücü belgem var. Bana bir yol gösteren varmı Ramazan SUV

  5. Hastanemiz bünyesinde temizlik departmanında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*