Isparta Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Isparta Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Isparta Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Isparta Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Akfen Holding tarafından kurulan Isparta Şehir Hastanesi 850 yataklı bir kapasiteye sahip olup, 180.000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. 

Isparta Şehir Hastanesi iş ilanları verildiği andan itibaren düzenli şekilde kontrol edilmekte, hastaneye çeşitli kademelerde personel alımı gerçekleştirilebilmektedir. Isparta Şehir Hastanesi iş başvurusu ilanın verildiği holding kaynak sayfadan da taranabilmektedir. Isparta Şehir Hastanesi insan kaynakları başvuruları dikkatle inceleyerek, ihtiyaç listesi dahilinde eleman almaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Isparta Şehir Hastanesi personel alımı için öncelikle İŞKUR sistemine bakılmaktadır. Isparta Şehir Hastanesi’ne iş başvurusu yapmak istediğinizde, İŞKUR’daki sayfanızı ziyaret edebilirsiniz. Size uygun pozisyon ya da farklı pozisyonlar açıldıysa, bilgilerinizi de o minvalde girebilirsiniz. 

Isparta Şehir Hastanesi ihtiyaç doğrultusunda birbirinden çok farklı alanlarda eleman alımına gitmektedir. Alacağı eleman sayısını ve niteliklerini de açıkça belirtmektedir. Personel başvuruları ilgili tarihleri takiben en kısa sürede yapılırsa, hastanenin insan kaynakları bunları inceleyerek, gerekli kişilere geri dönüş sağlayabilmektedir. 

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları Ve İş Başvurusu

Isparta Şehir Hastanesi, uzman kadrolarında veya genel kadrolarda görülen ihtiyaca göre sürekli eleman alabilmektedir. Hastane, iş başvurularını ağırlıkla İŞKUR üstünden değerlendirmektedir. Isparta Şehir Hastanesi aşağıdaki başlıklar kapsamında, eleman alımını gerçekleştirmektedir: 

  1. İş Güvenliği Uzmanı:  Görev tanımına göre, iş güvenliği uzmanı iş yerini teftiş ederek, oradaki çalışanların durumlarına dair güvenlik önlemlerini almaktadır. Çalışma ortamı ve çalışma şartları konusunda notlarını alıp, tehlikeli hallerdeki önlem desteğini de sağlamaya çalışmaktadır. 
  2. Hasta Kabul Elemanı: Hastaların randevu girişlerini yapan, bilgisayar başında onların kimlik bilgilerini denetleyip, randevu saatlerini ayarlayan kişilerdir. 
  3. Tıbbi Sekreter:  Gelen hasta ihtiyaçlarına cevap veren, mesajları kaydeden, sigorta ve ödeme bilgilerini kontrol altında tutan kişiye denilmektedir. 
  4. Güvenlik Görevlisi: Hastanenin çeşitli bölgelerinde, güvenlikten sorumlu olacak kişilerdir. Kimi güvenlik görevliler ruhsatlı silah da taşıma yetkisine sahiptirler.  
  5. Temizlik Elemanı: Hastane binasının temizliğinden sorumlu olacak kişilere denilmektedir. 

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir.  Bununla birlikte, https://www.kariyer.net/  sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. 

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*