İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi 20 Nisan 2020 tarihinde açılmış olup, Avrupa’nın en büyük yoğun bakım kapasitesine sahip olan bir sağlık kuruluşudur. İstanbul’un ve çevresinin ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerinin büyük bir kısmını karşılamak için faaliyete başlamış olan şehir hastanesi,  T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından, Kamu Özel İş Birliği modeli ile inşa edilmiştir. 2682 yatak kapasitesi bulunan hastane 789.031 m² büyüklüğünde arsa alanına inşa edilmiştir.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi dünya standartlarında sağlık hizmetleri vermekte olup, 8 hastaneden oluşan dev sağlık kompleksinden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak hastane için sıklıkla eleman ihtiyacı doğmaktadır. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanı duyurularına birçok kanaldan ulaşmak mümkün olmaktadır.

Öncelikle İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş başvuruları İŞKUR’a ait olan resmi internet sitesinden yapılabilmektedir. Bununla beraber her şehirde bulunan İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri ofislerinden de hastaneye ait olan iş başvuruları yapılabilmektedir.

Aynı zamanda, internette bulunan iş ve kariyer siteleri üzerinden de hastaneye ait olan iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları sitesine üye olarak, ilanın bulunduğu sayfada gerekli bilgileri doldurarak, iş başvuruları kolaylıkla yapılabilmektedir.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanının yayınladığı bu iş ilanlarında, tıbbi personel, hemşire, temizlikçi, kantin görevlisi, güvenlik görevlisi, şoför ve acil tıp teknisyeni gibi benzeri pek çok kadroda ve pozisyonda eleman alımları yapılmaktadır.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanlarında, işe alınacak personellerde istenen nitelikler ise şunlar olmaktadır;

  •  Şoför: Hastaneye alınacak olan şoförlerin en az lise mezunu olması aranan ilk şart olmaktadır. Bunun haricinde şoför olabilmek için başvuru yapan adayların askerlikle ilişkisinin bulunmaması, sabıka kaydının temiz olması ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.
  •  Temizlikçi: Hastaneye temizlik alanlarında çalışmak için başvuruda bulunan adayların ilkokul mezunu olması ve konusunda en az 1 yıl tecrübeli olması şartları aranmaktadır.
  • Hemşire: Hemşire pozisyonunda çalışmak için hemşirelik okulundan mezun olma şartı aranmaktadır.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanlarına İŞKUR üzerinden ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 ilgili linke tıklayarak ulaşılabilmektedir. Hastane iş duyuruları kurumun kendi web sitesi https://camsakurasehir.saglik.gov.tr/ üzerinden de verilmektedir.

Aynı zamanda iş ve kariyer siteleri üzerinden de  https://www.eleman.net/is-ilani/basaksehir-sehir-hastanesi-temizlik-personeli-i2846537 kolaylıkla iş başvuruları yapılabilmektedir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*