İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

20 Nisan 2020’de İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi açılmıştır. Avrupa’nın en büyük yoğun bakım kapasitesine sahip olan bu sağlık merkezi, İstanbul ve çevresindeki sağlık hizmetlerinin büyük bir kısmını karşılamak için inşa edilmiştir. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İş Birliği modeliyle yapılan hastanede 2682 yatak kapasitesi ve 789.031 m² büyüklüğünde bir arsa alanı vardır.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi işleri için başvurular resmi İŞKUR web sitesinden yapılabiliyor. Ayrıca her şehirdeki İŞKUR ofislerinden de başvuru yapmak mümkün.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanı, iş ilanlarında farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Hem tıbbi alanda, hem de güvenlik, kantin görevlisi, temizlik personeli, şoför ve acil tıp teknisyeni gibi farklı pozisyonlar için başvurular kabul edilecek.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

  •  Şoför: Hastaneye alınacak olan şoförlerin en az lise mezunu olması aranan ilk şart olmaktadır. Bunun haricinde şoför olabilmek için başvuru yapan adayların askerlikle ilişkisinin bulunmaması, sabıka kaydının temiz olması ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.
  •  Temizlikçi: Hastaneye temizlik alanlarında çalışmak için başvuruda bulunan adayların ilkokul mezunu olması ve konusunda en az 1 yıl tecrübeli olması şartları aranmaktadır.
  • Hemşire: Hemşire pozisyonunda çalışmak için hemşirelik okulundan mezun olma şartı aranmaktadır.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi iş ilanlarına İŞKUR üzerinden ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 ilgili linke tıklayarak ulaşılabilmektedir. Hastane iş duyuruları kurumun kendi web sitesi https://camsakurasehir.saglik.gov.tr/ üzerinden de verilmektedir.

Aynı zamanda iş ve kariyer siteleri üzerinden de  https://www.eleman.net/is-ilani/basaksehir-sehir-hastanesi-temizlik-personeli-i2846537 kolaylıkla iş başvuruları yapılabilmektedir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

1 Comment

  1. Merhaba Işsizim iş arıyorum ne iş olursa olsun yaparım temizlikçi iside olur sitede temizlik işi yaptım 0531 290 82 01

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*