Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Mersin Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Mersin Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mersin Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Sağlık sektöründeki hayatına 3 Şubat 2017 tarihinde giren Mersin Şehir Hastanesi, yüksek kalitede ve konforda sağlık çözümleri sunmaktadır. Eğitin faaliyetleri alanında öncü olan kurum,  15 Mayıs 2018’de Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığınca Eğitim-Araştırma Hastanesi akreditasyonu almıştır.

Acil tıptan Cerrahi Onkoloji’ye kadar çok sayıda branşa sahip olan Mersin Şehir Hastanesi vatandaşlara kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmaktadır.  Özellikli hizmetleri ile hastalara gereksinim ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlamaktadır. Geniş ve konforlu odaları ile onların güvenliğini ve konforunu sağlamaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Mersin Şehir Hastanesi alanında profesyonel kadroları ile topluma uzman çözümler üretmektedir. Bünyesinde çok sayıda birimi vardır. Her ne kadar çok sayıda personeli bulunsa da, yılın farklı dönemlerinde alımlar yaparak yenilerini de almaktadır. Eğer bunları incelerseniz, size uygun olanları bulabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi kamu hastanesi olduğu için ilanlar resmi şekilde yayınlanmakta, iş alımları da bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Alınan personeller sadece medikal kadrolar için değildir. Bu nedenle iş arayan birçok kişi kendine uygun seçenekleri bulabilir.

İlanlar resmi niteliğe sahip olduğu için ilan.gov.tr ya da İŞKUR gibi platformlar üzerinden takip edilebilir.

Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı

Mersin Şehir Hastanesi işe alımlar yaparken genel ve özel bazı nitelikler aramaktadır. İş başvurusu yapmak isteyenler hemen işlem yapmadan önce bunları kontrol etmeli, size uygunsa başvuru yapılması önerilir.

Bu koşullar arasında Kamu Personeli Seçme Sınavı gibi bir takım sınavlar istenebilir. Bu her duyuruda değişebilir. Eğer başvurmak istediğiniz ilanda bu tarz şartlar bulunuyorsa, karşılamanız gerekir. Bunu karşılıyorsanız iş başvurusu duyuruda bahsedildiği şekilde gerçekleştirilebilir.

Eğer duyuruda bulunan gerekli evraklar, iş başvurusunun nereye, nasıl yapılacağı gibi konuları incelerseniz, kısa bir süre içinde gerekli işlemler yapılabilir.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

11 Comments

  1. İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun

  2. Hasta kabul sertifikası ve adlı kalem işleri sertifikası aldım ayrıca işletme yönetimi on lisans yönetimi önlisans mezunuyum şehir hastanesinde çalışmak istiyorum

  3. Hastanede çalışmak için tıbbi sekreterlik sertifikası aldım.mezun oldum işsizim hastanede çalışmak istıyorum yardımcı olur musunuz .mezun olan gençlerin önünü açalım lütfen

  4. 4 yıllık sağlık alanın da tecrübem var iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  5. Sağlık lisesinde mezunuyum sağlık diplomam var Mersin şehir hastanesinde 8 ay stajyerlik yaptım servis ve poliklinik bölümlerde çalıştım

  6. Hasta kabul sertifikası aldım ve çok acil işe ihtiyacım var Mersin’de şehir hastanesinde çalışmak istiyorum işkurada kayıtlıyim lütfen dönüş yapar mısınız teşekkürler

  7. Mersinde yaşıyorum mersin şehir hastanesine engelli iş başlamak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

  8. Mersin şehir hastanesi nde taşıma personeli yada yemkhanede çalışmak istiyorum şuan Manisa şehir hastanesi nde taşıma personeli olarak calisiyom

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*