Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

CCN İnşaat Holding’in yaptığı Mersin Şehir Hastanesi, 1300 yatak kapasiteli olup, 374.813 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Hastane, Kamu Özel işbirliği kapsamında geliştirilmiştir. Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları verildiği andan itibaren düzenli şekilde kontrol edilmekte, hastaneye çeşitli kademelerde personel alımı yapılmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu ilanı verildiğinde, ilgili veriler holdingin kaynak sayfadan taranabilmektedir. Mersin Şehir Hastanesi insan kaynakları bu başvuruları inceleyerek, gerekli koşullar sağlandığında eleman almaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Mersin Şehir Hastanesi personel alımı için İŞKUR sitesini ziyaret etmeniz mümkündür. Hastanenin yayınladığı pozisyonda, iş başvurusunda bulunmak için şartlarınızın uygun olması gerekmektedir. Eğer, bunlar uygunsa, İŞKUR hesabınızdan gerekli verileri doldurmanız mümkündür. 

Mersin Şehir Hastanesi ihtiyaç doğrultusunda birbirinden fazla alanda eleman alımına gitmektedir. Ona göre, alacağı eleman sayısını da belirtmektedir. Eleman başvuruları verilen tarihlerden itibaren en kısa sürede yapılırsa, hastanenin insan kaynakları bunları inceleyerek, uygun düşen kişilere geri dönüşte bulunmaktadır. 

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları Ve İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi sık sık eleman alımına gitmektedir. Hastanenin personel ilanı için aşağıdaki başvurulara ihtiyaç duyduğu görülmektedir: 

  1. Temizlik Görevlisi: Görev kapsamı dahilinde, hastanenin çeşitli bölgelerindeki temizlik işlerinden sorumlu olacak kişilerdir. 
  2. Güvenlik Görevlisi: Hastanenin çeşitli bölgelerinde, güvenlikten sorumlu olacak kişilerdir. Güvenlik görevlilerin eğitimli olmaları, sertifika bulundurmaları şarttır. Bu görevliler, ruhsatlı silah da taşıma hakkına sahiptirler. 
  3. Kantin Görevlisi: Hastanenin çeşitli bölümlerinde veya ana merkezine bağlı olan yiyecek, içecek kısmından sorumlu olacak kişilerdir. 
  4. Diyetisyen: Hastanenin ilgili departmanına atanacak uzman olduğu gibi, aynı zamanda yemekhanede çıkan yemeklerin içeriklerini, besin değerlerini ve kalorilerini de denetim altında tutan kişidir. 
  5. Taşeron İşçi: Bağlı bulunduğu işletme tarafından görev yapacağı diğer kuruluşa yönlendirilen işçi olup, verilen işleri yapan kişilere denilmektedir. Bu vasıftaki işçiler başvuruda bulunabilirler. 

 

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir. 

Bununla birlikte, https://www.kariyer.net/  sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. 

Hastaneyle ilgili pozisyon başvurularınız için https://www.ccnholding.com/saglik/  sitesine de başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*