Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Tekirdağ Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tekirdağ Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Marmara Bölgesinde yer alan Tekirdağ Şehir Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu ve Özel Sektör işbirliği ile başlatılan Şehir Hastaneleri Projesi kapsamında inşa edilmiş olup, 13 Kasım 2020 yılında sağlık hizmetlerini vermeye başlamış bulunmaktadır. Bölgenin sağlık üssü olan hastane son teknolojik cihazlarla donatılmış olup, 566 yatak kapasitesine sahip bulunmaktadır. 159 bin metrekarelik kapalı alanda sağlık hizmeti vermektedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Tekirdağ Şehir Hastanesi bölgenin en iyi sağlık tesislerinden biri olup, aynı zamanda çevre il ve ilçelere için de iş olanağı sağlayan kuruluşlardan biri olmaktadır. Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvuruları, hastanenin resmi web sitesi üzerinden, İŞKUR’a ait olan internet sitesi üzerinden,  internette bulunan kariyer ve iş siteleri üzerinden yapılabilmektedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanı tarafından yayınlamakta olan bu ilanlar, ihtiyaç duyulduğu anlarda sıklıkla verilmektedir. Adaylar yaptıkları başvurular sonrasında, istenen şartları sağlarlarsa, hastane bünyesinde görev alabilmektedirler.

Aynı zamanda Tekirdağ şehir Hastanesi iş ilanı duyuruları için siteler haricinde İŞKUR’un her şehirde bulunan ofislerinden de başvurular yapılabilmektedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Tekirdağ Şehir Hastanesi, kadrosunda eksiklik olduğu durumlarda verdikleri iş ilanları vasıtasıyla, personel alımları yapmaktadır. Pek çok kadro ve pozisyon için eleman alımları mümkün olmaktadır. Bu pozisyonların görev tanımları ise şunlardır;

  •  Güvenlik Personeli: Hastanede çalışacak olan Güvenlik Görevlisi; suç işlenmesine engel olacak tedbirleri hukuki çerçeveye uygun olarak almakla yükümlü olup, suç işlenmesi durumlarında yetkilerine bağlı olarak olayı engellemekle görevli olan personellerdir.
  •  Ebe: Yeni doğana ve hamile kadınlara sosyal bilimler çerçevesinde ve etik kurallara uygun olarak, gereken sağlık hizmetini vermekle görevlidirler.
  •  Hasta Bakıcı: Hastane bünyesinde çalışacak olan hasta bakıcılar; hastanenin hizmet sürekliliğini sağlamakla görevli olan kişilerdir. Kurumun belirlediği kurallar doğrultusunda verilen görevleri yerine getirmekle yükümlüdürler.
  •  Hasta Bakımı Personeli: Bu pozisyonun görev tanımı; hasta odalarının temizliğini, yatakların bakımını ve hastane yönetiminin verdiği diğer işleri yapmaktadır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi iş başvuruları resmi web sitesi https://tekirdagsehir.saglik.gov.tr/ üzerinden olabilmektedir. Aynı zamanda İŞKUR’un internet sitesi https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 üzerinden de çalışmak istenen pozisyon işaretlenerek yapılabilmektedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanı duyuruları, internet üzerinde yer alan iş ilanları sitelerinden de https://www.kariyer.net/is-ilanlari/tekirdag-saglik yayınlanmaktadır.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*