Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gaziantep Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gaziantep Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Gaziantep Şehir Hastanesi 638.089 metrekarelik bir alanda yer almaktadır. Sağlık kurumunun yatak kapasitesi ise 1875’tir. Sağlık kompleksi; ana hastane binası, psikiyatri binası, fizik tedavi ve rehabilitasyon binasından oluşmaktadır. 

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından, Kamu Özel İş Birliği modeli ile inşa edilen hastane, aynı zamanda modern cihazlardan oluşan alt yapısı ile Gaziantep’e ve çevre illere sağlık hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Gaziantep Şehir Hastanesi bölgenin iş ihtiyacı konusunda da açıklarını gidermekte olup, birçok pozisyonda kurumda çalışma imkanı bulunmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi iş başvuruları; kurumun resmi web sitesi üzerinden, internette bulunan kariyer siteleri üzerinden ve İŞKUR’un internet sitesi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi insan kaynakları bölümü tarafından yayınlanan bu ilanlarla, pek çok iş pozisyonunda personel alımları yapılmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi iş ilanı duyuruları inceledikten sonra gerekli şartların sağlanması ile hastane kadrosunda çalışmak mümkün olmaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Gaziantep Şehir Hastanesi birçok pozisyonda iş imkanı tanıyan, büyük sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane bünyesinde yer alan kadrolarda çalışan personellerin görev tanımları ise şunlar olmaktadır;

  •  Bilgi İşlem Personeli: Hastanede bulunan otomasyon sistemlerinin çalışmasından, sürekliliğinden ve kontrollerinden sorumlu olan personellerdir. Aynı zamanda otomasyon sisteminde oluşan hataların giderilmesinden, gerekirse yeni yazılımların oluşturulmasından da mesuldürler.
  • Eczacı: Hastane eczanesinin işleyişini sağlamak, eczanenin her türlü faaliyetini yönetmeliğe uygun olarak yürütülmesini sağlamakla görevlidirler.  İlaç ihalelerine katılmak, ilaç sayımlarını yapmak, gerekli olan ilaçları temin etmekle de sorumludurlar.
  •  Ambulans Sağlık Personeli: Hastane ambulansları ile acil hasta nakilleri sevklerinde bulunmakla görevlidirler. 
  •  Diyaliz Hemşiresi: Hastane diyaliz bölümünde, diyalize girecek olan hastaların bakımlarından ve desteklenmesinden sorumludurlar. Hastanın diyalizini gerçekleştirmekle görevlidirler.

Gaziantep Şehir Hastanesi iş ilanları duyurularına kurumun internet sitesinden https://khgmsehirhastaneleridb.saglik.gov.tr/TR-48168/gaziantep-sehir-hastanesi.html ulaşılabilmekte olup, aynı zamanda İŞKUR’un resmi web sitesi https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 üzerinden de iş başvuruları yapılabilmektedir.

Ayrıca  internette bulunan kariyer ve iş ilanları siteleri aracılığı ile de https://tr.indeed.com/Sa%C4%9Fl%C4%B1k,-Hastane-jobs-in-Gaziantep Gaziantep Şehir Hastanesi iş başvurularını yapmak mümkün olmaktadır.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

3 Comments

  1. Acil işe ihtiyacım var evim kira iki çocuk okutuyorum çok zor durumdayım devletimden iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim e sınıfı ehliyetim var srcm var ne iş olsa yaparım sizden ricam bana bir iş istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*