Yozgat Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yozgat Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Yozgat Şehir Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yozgat Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kamu Özel işbirliğiyle (PPP), Rönesans Holding’e ait olarak hayata geçirilen Yozgat Şehir Hastanesi, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından da tanınan kapasiteli bir merkezdir. Hastane, Yozgat’ın merkez bölgesindedir ve 142.000 metrekarelik bir alan üstüne kurulmuştur.

Toplam 475 yatak kapasitesine sahiptir. Yozgat Şehir Hastanesi iş ilanları verildiği andan itibaren düzenli şekilde kontrol edilmekte, hastaneye çeşitli kademelerde personel alımı yapılmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi iş başvurusu ilanın verildiği kaynak sayfadan taranabilmektedir. Yozgat Şehir Hastanesi insan kaynakları bu başvuruları özenle inceleyerek, ön elemeden geçirip, eleman almaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Yozgat Şehir Hastanesi personel alımı için, ilk olarak İŞKUR sistemine bakılması isabetli olacaktır. Yozgat Şehir Hastanesi’ne iş başvurusu yapmak istediğinizde, İŞKUR’un ana sayfasını ziyaret etmeniz mümkündür.

Size uygun pozisyon ya da birden fazla pozisyon açıldıysa, ona göre bilgilerinizi girebilirsiniz. Yozgat Şehir Hastanesi ihtiyaç doğrultusunda birbirinden değişik alanlarda çeşitli pozisyonlarda eleman alımına gitmektedir. Hastane, alacağı eleman sayısını da ilanların içeriklerinde belirtmektedir.

Eleman başvuruları verilen tarihlerden itibaren en kısa sürede yapılırsa, hastanenin insan kaynakları bunları inceleyerek, uygun düşen kişilere geri dönüşte bulunmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi İş İlanları Ve İş Başvurusu

Yozgat Şehir Hastanesi için aşağıdaki ilanların bulunduğu görülmektedir:

  • Hasta Bakıcı: Hasta bakıcılar, hastaların bakımlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgilenmektedirler.
  • Aşçı: Hastane personelinin ve çalışanlarının yemeklerini ayarlamak ve diğer yemek personeliyle de bağlantı kurmak adına iş tanımı yapılmış kişidir.
  • Güvenlik Görevlisi: Görev tanımına göre, güvenlik görevlisi hastanenin güvenliğinden sorumlu olan kişidir. Güvenlik görevlilerinin mutlaka güvenlik sertifikalarının olması gereklidir. Bu görevlilerin ruhsatlı silah taşıma yetkileri de bulunmaktadır.
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi: Hastalardan gelen dilekleri, önerileri, bildirimleri ve şikayetleri değerlendirip, bunlara çözüm üreten ve kişileri bir üst kurumlara aktarma yetkisine sahip olan kişidir.
  • Temizlik Personeli: Görev tanımına göre, temizlik personeli hastanenin temizlik işlerinden sorumlu olmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi, uzman kadrolarında veya genel kadrolarda görülen ihtiyaca göre sürekli eleman alabilmektedir. Hastane, iş başvurularını ağırlıkla İŞKUR üstünden değerlendirmektedir.

İlanlar genellikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096 sitesinden takip edilmektedir. Bununla birlikte, https://www.kariyer.net/ sitesinden güncel alımları da görebilirsiniz. Yozgat Şehir Hastanesi’nin http://www.pppyozgathastanesi.com/ sayfasından da gelişmeleri takip edebilmeniz mümkündür.

Diğer Şehir Hastaneleri İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*