İnegöl Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan İnegöl’de bulunan İnegöl Devlet Hastanesi, 1902 yılına kadar dayanan köklü bir tarihe sahiptir. Hastane söz konusu tarihte belediye tarafından tespit edilen arsa üzerine, İnegöl Memleket Hastanesi adıyla kurulmuş, 1906’da 40 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Kurum aynı binada 1978 senesine kadar hastalara sağlık hizmetleri vermeye devam etmiştir. Bundan sonra inşa edilen 100 yataklı İnegöl Esnaf Hastanesine taşınmış, böylece hizmetleri sürmüştür. Eski binası ise Aile Sağlık Merkezi şeklinde, 1986 yılına dek hizmet vermiştir.

İnegöl Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

İnegöl Devlet Hastanesi İş İlanları

İnegöl Devlet Hastanesi günümüzde profesyonel sağlık kadrosu, 350 yataklı kapasitesi ve akıllı bina konsepti ile vatandaşlara hizmet sunmaktadır. İlk kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyüyen kurum, topluma her dönemin gerekliliklerine uygun tanı, teşhis, tedavi ve ameliyat yöntemleri sunmaktadır.

Nitelikli hizmetlerine devam etmekte olan kurum, gelişmesini ilk gününden bu yana devam ettirmektedir. Bu durum boş pozisyonların oluşmasına neden olduğu için, işe alımlar yapılmaktadır. Devlete bağlı bir hastane olması sebebiyle gerek ilanlar gerekse bunlara başvuru resmi niteliktedir.

İnegöl Devlet Hastanesi bünyesine personel olarak girmek isteyenlerin duyuruları İŞKUR, ilan.gov.tr gibi kaynaklardan takip etmesi gerekir.

İnegöl Devlet Hastanesi Personel Alımı

İş alımları belirli bir ilk ve son başvuru tarihlerine sahip olduğu için, adayların her gün takip ederek uygun pozisyonları değerlendirmesi gerekir. Buna karşılık aktif ilanla karşılaşsanız bile alım yapılan pozisyon bilgi ve niteliklerinize uygun olmayabilir.

Bu nedenle başvuru öncesinde hangi pozisyona alım yapıldığı, adaylardan istenen genel ve özel şartların neler olduğu dikkatli şekilde değerlendirilmelidir. Ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavı istenip istenmediğine de bakılmalıdır. Zira devlet bünyesine yapılan iş alımlarında aranabilmektedir.

Eğer yetkinlikleriniz pozisyonu karşılıyorsa, başvuru ilanları ilanda bahsedildiği üzere gerçekleştirilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*