İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2024

İstanbul’da 10 senelik bir tecrübe ile sağlık hizmetleri sunan İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi sadece vatandaşlara değil uluslararası hastalara da sağlık çözümleri sunmaktadır. Bu doğrultuda günümüze kadar 105.000 uluslararası hastaya, yüzde 97 hasta memnuniyet oranına ulaşmıştır.  Genel cerrahiden çocuk hastalıklarına kadar birçok dalda hizmet veren kurum, bunların tümünde alanında uzman hekimler, üstün teknolojili ekipmanlarla çözüm sunmaktadır.

Toplum içinde her vatandaşa eşit, kaliteli ve ekonomik hizmetler vermektedir. Kurumda 19 yatak kapasitesi mevcut olup 2 tane yenidoğan ünitesi vardır.

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi alanında uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Bu sayede kesintisiz nitelikli hizmetleri vardır. Sürekli büyüyen kurum, bu doğrultuda yeni çalışan ihtiyaçları duymaktadır. Bunları karşılayabilmek için iş ilanları verilmektedir.

İlanlar her zaman aynı dönemlerde verilmemekte olup kurumun ihtiyaçları ölçüsünde duyurulmaktadır. Son başvuru tarihi bulunduğu için, adayların periyodik kontroller yapması şarttır. Özel hastane statüsünde olması sebebiyle, ilanlar kariyer sitelerinden takip edilebilir. Ayrıca kendi sitesi de incelenebilir.  Böylece size uygun pozisyonlara hemen müracaat edilebilir. Online başvuru ardından mülakat süreci mevcuttur.

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi Personel Alımı

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi yenilikçi yapısıyla yeni personel alımları yapmaktadır. Kurum kendi sitesi üzerinden iş başvurusu kabul etmektedir. Bunun için ilk olarak kendi sitesine girilir.  Ardından kurumsal sekmesi altından insan kaynakları seçilir.

Bundan sonra iş başvurusu formunu görüntülemek için tıklayın seçilir. Ardından karşınıza gelen yerde gerekli yerler bilgi ve yetkinlikleriniz ölçüsünde doldurulur. Başvuru bundan sonra tamamlanır. Eğer ilerleyen tarihlerde özgeçmişinize uygun bir ilan çıkarsa, kurumun insan kaynakları yetkilileri irtibat kurarak mülakat bilgilerini iletecektir.

Adayların bundan sonra iletilen bilgiler doğrultusunda katılması ve işe kabul için olumlu sonuçlar alması gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*