Şahinbey Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

4 Temmuz 1987 yayımlanan bir kanunla kurulmuş olan Şahinbey, 19.09.1988 tarihinde fiilen çalışmaya başlamış ve  Türkiye’nin en büyük 3’üncü ilçesi olmuştur.

Şahinbey’i hak ettiği yere ulaştırarak, Gaziantep’in ve Türkiye’nin en modern, en çağdaş ilçesi haline getirmek amacında olan Şahinbey Belediyesi, bu noktada hiçbir fedakârlıktan çekinmeyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyetleri kapsamında hayata geçirdiği proje alanlarına istihdam etmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyan kurumun insan kaynakları birimi yakın zamanda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Şahinbey Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde yaptığı istihdam faaliyetlerini işçi alımı şeklinde gerçekleştiren Şahinbey Belediyesi, kadrosuna aldığı işçileri genellikle sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine dâhil etmektedir.

Bu işçilere hali hazırdaki işçileri ile aynı sosyal haklar ve yan haklar sağlayan belediye yetkilileri, bütün işçilerine asgari ücretin üzerinde maaş vermekle birlikte gerek olduğu takdirde maaşlarına ek olarak mesai ücreti de ödenmektedir.

Şahinbey Belediyesi Memur Alımı

Şahinbey Belediyesi memur alımı yaparken ise çoğu zaman mülakat gerçekleştirmektedir. Bu mülakat tipi “sözlü” olmaktadır. Eğitim, yaş ve diğer koşulları karşılayan adayların sözlü mülakata tabi tutulması, pek çok adayın umudunu kırsa da; memur alım sayılarının artıyor olması dikkate alındığında, adaylar için seçilme şansı devam ediyor.

Memur alımları lise düzeyinde de gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu durum, açılan memur kadrosu niteliğine göre değişkenlik gösteren bir kriterdir. Kimi kadrolarda KPSS’ye girmiş olmak ve ilgili puan türlerinde, belirlenen minimum puanı sağlıyor olmak şartı da koyulmaktadır.

Şahinbey Belediyesi İş İlanları

Hayata geçirdiği bütün hizmetlerde, çağın gerektirdiği imkânlara uygun klasik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, sosyal belediyecilik alanında da aynı hassasiyetle gayret gösteren kurum, ülke çapında örnek teşkil edecek projelere imza atmaktadır.

Eğitim, spor, kültür-sanat gibi sosyal belediyeciliğin her alanındaki çalışmalarıyla vatandaşlarına faydalı olmanın gayreti içerisinde olan Şahinbey Belediyesi, müşteri memnuniyetini hedefleyerek kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Şahinbey Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şahinbey Belediyesi kadrosunda personel olmak isteyenlerin zaman zaman belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Şahinbey Belediyesi insan kaynakları biriminin çalışması ile yayınlanacak olan personel alım ilanında belirtilen şartlara uygun olan adayların belediyenin sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruları kurum kriterlerine uygun olan adaylarla kurum tarafından iletişime geçilmekte ve adaylar mülakata tabi tutulmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Şahinbey İş İlanları

Gaziantep’in ilçelerin son yıllarda daha çok gelişim gösterdiğinden dolayı, bu bölgede faaliyet göstermekte olan yeni veya eski işletmeler de sürekli olarak yeni personel alımları gerçekleştirmektedir.

Özellikle ticari ve sanayi alanında pek çok iş gücü alımı yapılmaktadır. Dolayısıyla; bölge halkı Şahinbey iş ilanları sayfamızı güncel bir şekilde takip ederek, kendilerine en uygun iş ilanlarını bulabilir ve kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirler.

Güncel Şahinbey iş ilanları

 • AŞÇI+SERVİS+TEMİZLİK
 • Temizlik Görevlisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de şahinbey iş ilanlarına bakabilirsiniz.

13 yorum

 1. Merhaba ben 33 yaşındayım b sınıfı ehliyetim var sürekli aktif araç kullanan birisiyim şoförlüğüm çok iyidir..İş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*