Turkish Do&Co Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Turkish Do&Co’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkish Do&Co bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkish Do&Co personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkish Do & Co iş başvurusu

Yapılan önemli kaynaktaki bilgilere göre Turkish Do&Co personel alımı yapacağını bildirmişti. 2007 yılında aktif olarak ülkemizde çalışmaya başlayan firma personel alımı için adaylara mutlu haberi verdi. İkram mutfağı alanında öncü firmalardan birisi olarak bilinen Turkish Do&Co havalimanında hizmet vermek üzere ikram sektöründe istihdam ettirilmek üzere personel alımına ihtiyaç duyduğunu bildirmiştir.

Ulusal ve Uluslar arası platforma havayolu şirketi olarak hizmet veren firma bünyesinde çalışacak kalifiyeli elemanlara gereksinim duyulmaktadır. Bu amaçla firma ikram sektörüne destek olacak seçkin, kendine güvenen, pozitif ve dinamik adayların başvurularını beklemektedir.

Turkish Do&Co Personel Alımı Yapacak

Turkish Do&Co pek çok havaalanında çalışmalarını sürdürmekte ve bu kapsamda personel alımına ihtiyaç duyduğunu söylemiştir. Şirket kapsamında çalışacak çeşitli sektörlerde görevlendirilmek üzere eleman alımı şirket bünyesinde yapılmaktadır. Aktif ilan için başvuru zamanlarında adaylar müracaatlarını uygun pozisyonlar için yapabileceklerdir. Adaylar içinde ilgili pozisyonlarda en iyi şartları taşıyan kişiler görüşmeye çağrılacaktır. Görüşme esnasında adaylar kişilik testlerine tabi tutulur.

Beğenilen adaylar firma bünyesinde işe alım süreciyle ilgilenen kişilerin ortak kararı doğrultusunda işe alınırlar. İşe kabul edilen adaylardan klasik olarak resmi olarak yapması zorunlu olan evrakları tamamlaması beklenir. Evrakları tamamlanan adaylar firmanın ön görmüş olduğu zamanda çalışmaya başlayabilir.

Turkish Do&cCo İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Turkish Do&Co iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle aktif iş ilanı olup olmadığını kontrol etmelidir. Yeni ve güncel olarak yayınlanan iş ilanı varsa adaylar kendilerine uygun pozisyon için başvuruda bulunabilirler. Alımları incelediğimizde genel olarak ikram sektörü olması sebebiyle mutfak alanında alımlar daha çok olmaktadır. Diğer bazı alanlarda da alımlar gerçekleşmektedir.

Adaylar başvuru için firmanın web sitesine girerek buradan açık pozisyonlara başvurabilirler. Ayrıca sitemizde de güncel olarak iş ilanları yayınlanmaktadır. Sitemizi sürekli ziyaret ederek en yeni ve güncel iş alımlarından haberdar olabilirsiniz. Yeni açık olan ilanlar için sizin için uygun olan birimlere başvurunuzu yapabilirsiniz. İsterseniz CV bırakmak yoluyla da başvurunuz yapabilirsiniz. Özgeçmişinizi ve  iş deneyimlerinizi anlatan etkili bir CV yoluyla da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Turkish Do&Co İş İlanları ve Pozisyonları

Turkish Do&Co iş ilanları kapsamında açık olan bazı pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Aşçı
 • Atölye Elemanı
 • Şoför
 • Genel Hizmet Elemanı
 • Aşçı Yardımcısı
 • Genel başvurular

Olmak üzere pek çok kategoride personel alımı firma bünyesinde yapılmaktadır. Adaylar kendileri için uygun olana başvuru yapabilirler.

8 Comments

 1. Merhaba
  Ben, Siemenste satış temsilcisi olarak çalışıyorum.Çalışkan,disiplinli, iletişimi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek,diksiyonu düzgün,grup çalışmasına uyumlu biriyim.Diva,egzel,bip ve horoz programlarını kullanıyorum.Sizinle çalışmayı çok isterim.Saygılarımla… (531)405 94 74

 2. Türk Mutfağı ve İtalyan usta Aşçıyım Alakard mutfağında tecrübeliyim şuanda Terozzada Bahçeşehir Gölette çalışıyorum, Atatürk havalimanında Çalıştım BTA ve TAV Holdingte çalıştım 20 yıllık ustayım 0554 659 86 76 dönüş yapmanızı umuyorum iyi günler.

 3. 05308269010 temizlik işinde tecrübeliyim farklı işte olabilir sizinle çalışmaktan şeref duyarım dönüş yapmanızı umuyorum iyi günler.

 4. İyi çalışmalar Türk-İş do Co firmasına olan güven ve disiplinli çalışma isteği ile firmanıžın faliyet gösterdiği Anadolu yakası bölgesinde temizlik veya başka bir bölümde görev almak üzere ileriye dönük çalışmak istiyorum…saygılar

  • Vardiyalı ve ekip çalışmasına uygun disiplinli ve hijyene önem veren iş ahlakını benimsemiş bir bireyim…önceliğim iş güvenliği ve durustluk ve ise bağlılıktır…Acil işe ihtiyaç im vardır…temizlik bulaşık sıcak soğuk her ne görev verilirse yapmaya hazırım….saygılar.

  • Telefon ..0553 151272 acil iş ihtiyacım var ne görev verilirse yaparım …temizlik bulaşık vs..

   • 05531512572 ne görev verilirse yerine getiririm ..işimi severek yapmaya hazirim

 5. 2017 yılında mevsim lik yaz döneminde 7 ay Ofis personeli olarak çalıştım Uygun gorülursem tam zamanlı çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*