Turkish Do&Co Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Turkis Do&Co, bir Avusturya şirketidir ve havayolu ikram alanında faaliyet göstermektedir. Uluslararası etkinlik ikramlarında, restoranlarda, özel yolcu salonlarında ve otellerde hizmet vermektedir. Tüm dünyada gurme lezzetleri ve eğlencesi sunuyorlar.

Bugün itibariyle 3 kıtada, 12 ülkede ve 32 lokasyonda faaliyet gösteriyor. Sürekli daha iyi deneyimler sunmak ve en özel lezzetleri sumak amacıyla çalışmaktadır.

Turkis Do&Co İş İlanları

Turkis Do&Co mükemmel tarifleriyle öne çıkmakta ve her tarifinin güçlü bir kişiliğe sahip olmasını, misafirlik tutkusuna sahip 10.000’den fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Firma, ürün kalitesi söz konusu olduğunda üst düzey esnekliği, kişisel servis anlayışı ve mükemmel hassasiyetle ünlü bir markadır.

Bu yüzden uluslararası standartlara tabi bir iş süreci yürütmekte, kariyer olanakları ve imkanları oldukça iyidir. Başvurular sonrasında çalışmaya hak kazanlar oldukça iyi imkanlar ve maddi kazanç ile çalışmaktadır

Turkis Do&Co, yemek, yiyecek, üretim, imalat, hizmet alanında faaliyet göstermekte ve buna uygun bölümlerden alım yapmaktadır. İşletme, gıda mühendisliği, gıda teknolojisi, iktisat gibi bölümlerden ağırlıklı olarak alım olmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Firmanın kendi web sitesine markanın, kariyer fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Burayı tıkladığınızda açık pozisyonları görebiliyorsunuz. Güncel Açık Pozisyonlar altında başvurabileceğiniz ilanları görebilirsiniz. Dilediğiniz ilana da gerekli bilgileri eksiksiz doldurarak başvurabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Gişe Görevlisi,
 • Gıda Mühendisi,
 • Gıda Teknikleri,
 • Gastronomi Uzmanı,
 • Temizlik Görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Gişe Görevlisi: Şirketin faaliyet alanlarında müşterilerin karşılanması, ücret tahsili ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet yürütülmesi.
 • Gıda Mühendisi: Şirketin faaliyet gösterdiği üretim alanlarında ve sunum mekanlarında gıda güvenliği denetimlerini yapmak, ürünlerin kurallara, yönetmelikler ve prosedürlere uygun olmasını denetlemek. 
 • Gıda Teknikleri: Şirketin işletmelerinde gıda denetimlerini ve kontrollerini gerçekleştirerek uygun şartlarda olmasını temin etmek.
 • Gastronomi Uzmanı: Şirketin restoranlarında ve diğer hizmetlerinde yemeklerin, içeceklerin, tatlıların hazırlanmasında görev alarak şirket politikaları doğrultusunda eşsiz lezzetler ortaya çıkarmak.
 • Temizlik Görevlisi: Şirketin faaliyet alanlarında temizlik ve hijyen kurallarının sağlanması adına görev almak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 18:00, Pazar günleri tatil. Vardiya sistemi uygulanabilmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

8 Comments

 1. Merhaba
  Ben, Siemenste satış temsilcisi olarak çalışıyorum.Çalışkan,disiplinli, iletişimi kuvvetli,ikna kabiliyeti yüksek,diksiyonu düzgün,grup çalışmasına uyumlu biriyim.Diva,egzel,bip ve horoz programlarını kullanıyorum.Sizinle çalışmayı çok isterim.Saygılarımla… (531)405 94 74

 2. Türk Mutfağı ve İtalyan usta Aşçıyım Alakard mutfağında tecrübeliyim şuanda Terozzada Bahçeşehir Gölette çalışıyorum, Atatürk havalimanında Çalıştım BTA ve TAV Holdingte çalıştım 20 yıllık ustayım 0554 659 86 76 dönüş yapmanızı umuyorum iyi günler.

 3. 05308269010 temizlik işinde tecrübeliyim farklı işte olabilir sizinle çalışmaktan şeref duyarım dönüş yapmanızı umuyorum iyi günler.

 4. İyi çalışmalar Türk-İş do Co firmasına olan güven ve disiplinli çalışma isteği ile firmanıžın faliyet gösterdiği Anadolu yakası bölgesinde temizlik veya başka bir bölümde görev almak üzere ileriye dönük çalışmak istiyorum…saygılar

  • Vardiyalı ve ekip çalışmasına uygun disiplinli ve hijyene önem veren iş ahlakını benimsemiş bir bireyim…önceliğim iş güvenliği ve durustluk ve ise bağlılıktır…Acil işe ihtiyaç im vardır…temizlik bulaşık sıcak soğuk her ne görev verilirse yapmaya hazırım….saygılar.

  • Telefon ..0553 151272 acil iş ihtiyacım var ne görev verilirse yaparım …temizlik bulaşık vs..

   • 05531512572 ne görev verilirse yerine getiririm ..işimi severek yapmaya hazirim

 5. 2017 yılında mevsim lik yaz döneminde 7 ay Ofis personeli olarak çalıştım Uygun gorülursem tam zamanlı çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*