Makyol İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Makyol İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Makyol İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Makyol İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Makyol İnşaat geldiği bu günlere 1965 senesinde Saffet Çebi ile İstanbul ilinde ilk adımını atmıştır. Türkiye’nin lider taahhüt şirketleri arasında yer alan Makyol, ağır inşaat – altyapı çalışmaları, otoyol, metro, havalimanı, baraj, tünel, köprü vs. yapım işlemleri, ticari gayrimenkul, konut geliştirme, turizm yatırımları alanlarında Türkiye ve birçok yabancı ülkede hizmet vermektedir. Makyol Grubu bünyesinde yer alan Makyol İnşaat dışında enerji, turizm, liman işletmeciliği alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Türkiye dışında Fas, Irak, Kuzey Kıbrıs, Arnavutluk, Azerbaycan ve Cezayir’de de hizmetler vermektedir. Bu ülkelerde de havalimanı inşası, otoyol yapımı gibi büyük projeler ile çalışmalarını yapmaktadır.

makyol inşaat personel alımı

Makyol İnşaat İş İlanları

Makyol İnşaat bünyesinde bir işe sahip olabilmek için belirli aralıklar ile çıkılan eleman alım ilanlarını düzenli olarak takip etmek gerekiyor. İlanda inşaat sektöründe yer alan birçok farklı meslek dalında alım yapılsa da alım sayıları düşük ve CV beklentileri yüksek olduğu için başvuru koşullarını sağlamak büyük önem arz ediyor.

Finans Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
19 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Başvuru sürecinde doğru zamanlama ve doğru pozisyon için başvuruda bulunmak bu önemli hususlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Web sitesi üzerinden yapılan başvuruya herkes başvuruda bulunabiliyor ancak yeterli donanıma sahip değilseniz, seçilme şansınız daha düşük oluyor.

Nasıl Başvurulur?

Makyol İnşaat personel alım ilanlarına başvuru için web sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurabilir, gerekli belgeleri PDF olarak yükleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fiziksel olarak bulunduğunuz ilde ofisleri var ise CV ve diğer bilgiler eşliğinde kendinizde direk başvuru yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • İnşaat Mühendisi
 • Muhasebeci
 • Mimar
 • Teknik Personel
 • Satış Danışmanı
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat İşçisi

Pozisyon Açıklamaları:

 • İnşaat Mühendisi: Yapılan inşaat işlerinde gerekli mühendislik gerektiren görevleri üstlenmek
 • Muhasebeci: Şirketin mali ve evrak işlerinin gerçekleştirmek ve bütçe denetimi yapmak
 • Mimar: Yapılan inşaat işlerde gerekli mimarlık hizmetlerini düzenlemek ve tasarımı yapmak
 • Teknik Personel: Şirket bünyesindeki talep gören teknik düzeni sağlamak
 • Satış Danışmanı: Firma bünyesinde verilmekte olan hizmeti alıcı kitleye sunmak
 • Makine Mühendisi: İnşaat işlerinin gerçekleştirilmesinde makinelerin çalışmasını sürdürmek
 • İnşaat İşçisi: İnşa işleminin gerçekleşmesinde gerekli olan fiziki gücü üretmek ve makineyi desteklemek

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cumartesi 08:00– 19:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler:İstanbul, Ankara, İzmir, Yurt Dışı Ofislerinden Alım

Makyol Benzer İş İlanları

10 Comments

 1. Merhabalar uluslar arası gaz altı mig & mag MYK belgem var yurt dışında bir projeniz var ise calismak isterim sizinle iletişim numaram 545 975 42 03 ulaşırsanız sevinirim..

 2. Selamün aleyküm konkasör opr ruyum yurt içi yurt dışı deneyimim var çalıştığım firmalar ugrallar çetin işletmeleri onur tahahut makyol nesma partner 2005 den buyani konkasör opr luhu yapıyorum hem tek hemde ekip olarakta çalışacak arkadaşlarım var

 3. Merhabalar efendim kalıp demir beton işleri yapıyorum ekibe ihtiyacınız varmıdır acaba efendim proje deneyimim çok iyi 05539839376

 4. beko loder oporetoruyum B.G.ehliyerim var oporetorluk belgem ehliyete isli sekiz ylllk tecrubem var turkiye genelinde sizinle callsmak isterim saygllar 0538 446 4736

 5. Loder operatör uyum yurt dışında çalış mak istiyorum da ha önce ırak da çalış tim 3havalımanı da çalış tım

 6. Eskavator oparatoru yum yurt dışında çalışmak istiyorum şoförlük ye olur her türlü ehliyet var src pisko teknik hep var

 7. Tır ve kamyon şoförüm tercübeliyim her tür belgelerim var yurt dışında çalışmak istiyorum

 8. Esenyurt metro şantiyesinde çalışmak istiyorum daha önce Mahmut bey metro şantiyesinde çalıştım

  • Merhaba konkasör ustası formeni yurtdışı deneyimli makine kurulum çalıştırması yapılır 05447429182

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*