Yda İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

YDA İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. YDA İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve YDA İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

YDA Group 1954 yılında temelleri atılmış bir inşaat şirketidir. Yaşar Dede Arslan tarafından kurulan şirkete YDA İnşaat ismi verilmiştir. İnşaat sektörünün önde gelen başarılı isimlerinden olan şirket çoğunlukla anahtar teslimi projeleri üzerine çalışmalar düzenlemektedir.

Yol, köprü, kavşak, endüstriyel tesis inşaatı gibi farklı alanlara yönelik projeler oluşturan ve bu projeleri uygulayan şirket bugüne kadar pek çok başarıya imza attı. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermeye devam eden YDA İnşaat, bünyesinde profesyonel kadrosuyla çalışmalarını sürdürüyor. 10 bin kişiyi aşkın personeliyle çalışmalarını gerçekleştiren şirketin yıllık kazancı da oldukça yüksek. Pek çok birey şirkette görev alabilmek için iş ilanlarını takip ediyor.

Yda İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

YDA İnşaat İş İlanları

YDA İnşaat her yıl personel alımı yapıyor. Şirket, personel alımı yaparken bazı özelliklere dikkat ediyor. Şirket bünyesinde hangi alanda personel açığı varsa o doğrultuda yeni personeller alınıyor. Yıl içerisinde iş ilanlarının ne zaman yayınlanacağı değişiyor. Şirkette hangi alanda personel açığı varsa personel alımı yapılacak alanlar, personel sayısı ve personelde olması gereken özellikler açıklanıyor. Sizler de iş ilanlarını inceleyerek şirketin size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

YDA İnşaat, personel alımı yapılacağı zaman iş ilanlarını internet üzerinden yayınlıyor. Şirketin kendi web sitesi üzerinden iş ilanlarına ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı zamanda farklı kariyer sitelerinde YDA İnşaat’a ait iş ilanlarına ulaşabilir ve bu sitelerden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şirket ile iletişime geçerek randevu alabilir, doldurduğunuz CV ile şirkete giderek görüşme yapabilirsiniz. Yayınlanan iş ilanları doğrultusunda kolaylıkla başvurunuzu oluşturabilir ve YDA İnşaat bünyesinde çalışmaya hak kazanabilirsiniz. Eğer başvurunuzu şirketin kendi web sitesi üzerinden yapmak istiyorsanız şu aşamaları takip etmeniz gerekecektir;

 • Şirketin web sayfasından “İnsan Kaynakları” seçeneğine tıklamak
 • Açılan sayfada “Kariyer” seçeneğine tıklamak
 • Başvuru ekranında sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak ve göndermek

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Tercüman
 • İdari İşler Uzmanı
 • Şantiye Şefi
 • Genel Başvuru
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Tercüman: Şirket bünyesinde herhangi bir metni veya sözlü iletişimi çevirmekle görevlidir. Dili iyi bilmesi önemlidir.
 • İdari İşler Uzmanı: Şirketin idari işlerini kurallar çerçevesinde yönetir.
 • Şantiye Şefi: Şantiyeleri denetler ve inşaat projelerini kontrol ederek yürütülmesini düzenler.
 • Genel Başvuru: Şirket bünyesinde çalışmak üzere genel başvurular kabul edilir. Yapıla başvurular arasından uygun bireyler işe alınır.
 • İş güvenliği Uzmanı: İş güvenliği ve iş sağlığı için çalışmalar yapar, çalışmaları kontrol eder.
 • İş Makinesi Operatörü: Çalışma alanlarındaki makine ve ekipmanları kullanmakla görevlidir.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Pazartesi – Cuma 08:30 – 18:30, Cumartesi 09:00 – 13:30

Alım yapılacak şehirler: İstanbul

YDA İnşaat Benzer İş İlanları

11 yorum

 1. Merhaba ben Salih bulut Antalya da yaşıyorum işe ihtiyacım Dalaman havalimanı nda yda bünyesinde çalıştım kamyon şoförü yum tüm evraklar mevcut yurtdışında sizinle çalışmak istiyorum ayrıca yabancı dil olarak arapçam var lütfen yardımcı olun iletişim 0534 6708958

 2. yilik iştecrubem var eskovator yükleyici operatörüyüm sizin bünyemizde çalışmaktan onur duyarım yurtdışı islerinde3yilk kazı formeligi deneyimimde vardır artvin hopaliyim

 3. Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca . j c b ..ve loder kullanırım hepsininde ehliyeti var. Meslegimde uzman biriyim beni hertürlü sınava tabi tutabilirsiniz ben yurtdışı şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce yurtdışı olaraktan .enka.rusya ve ukrayna..polimeks..türkmenistan …mtg. .inşaat ..kazakistan.. da 10 yıl çalıştım. Pasaportum hazırdır saygılarımla k..maraş hüseyin özgül 0506 667 19 40

 4. Kazakhistan dogus gulsan firmasinda uc yil calistim.lise mezunuyum.toprak isleri ve sant.formenligi yaptim yurtdisi isi istiyorum.verilen sorumluluklari yapabilecek pozisyondayim.saygilarimla..

 5. daha önce libyada fiber cament (betopan) iş yaptım hava alanında mobilya usta başı ve formen olarak görev aldım pasaportum mevcut olup 10 yıllıktır arapçayı iyi derecede konuşurum şantiye hayatına kolay uyum sağlar proje ile çok rahat çalışırım libya işine talibim mobilya montaj ustasıyım

 6. Merhaba adim serkan elektrik formeniyim 2005-den 2013 yilina kadar yurt dışında bir çok projelerde görev yaptım şuanda elektrik termik santrali torku.da çalışmaktayım ve yurt dışında yeni projelerde is yapmak isterim otomasyon kumanda zayıf akim ve her türlü elektrik işlerini yapmaktaydım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*