Yamata İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yamata İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yamata İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yamata İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1962 yılında Kilis’te dünyaya gelen Cengiz Duyar, 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversite’sinden mezun olmuş ve bir süre inşaat sektöründe profesyonel yöneticilik yapmıştır. CEO olarak görev yaptığı Yamata İnşaat’ı ise 1999 kurmuştur. Şirket, özellikle yaz aylarında 10 bini aşan personeliyle yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

1999 yılında kurulan şirket zamanla gelişmiş ve sektörde önemli bir yere sahip olmuştur. Şirket, Rusya’da sürdürdüğü projelerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da başarılı çalışmalara imza atıyor. Geniş kapsamlı hizmet veren Yamata İnşaat yıl içerisinde personel alımı yapıyor. Yıllık geliri yüksek olan şirket, sektörde önemli bir konuma sahip.

Yamata İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör İnşaat
Kuruluş Yılı 1999
Çalışan Sayısı 10000
Web Sitesi https://www.yamata.com.tr/
Açık Pozisyon 0

Yamata İnşaat İş İlanları

İnşaat sektörünün önemli bir parçası olan Yamata İnşaat yıl içerisinde personel alımı yapmaya devam ediyor. Şirket, ihtiyaç duyduğu alanlara yönelik personel alıyor. Alınan personellerin sayısı, şirketteki konumu ve özellikleri değişiklik gösterebiliyor.

Yamata İnşaat iş ilanlarını genellikle kendi sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Aynı zamanda çeşitli kariyer sitelerinde iş ilanlarına yer verilmektedir. İş ilanlarıyla birlikte istenilen özellikler, iş hakkında detaylı bilgi de sitede yer almaktadır. İş ilanını inceleyen bireyler bu doğrultuda başvuru yapabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Yamata İnşaat için iş başvurusu yapmak istiyorsanız şirketin web sayfasını kullanabilirsiniz. Yamata İnşaat, ihtiyaç duyduğu alanlara yönelik personel alacağı zaman kendi sitesi üzerinden bunu paylaşıyor. Eğer iş başvurunuzu site üzerinden yapmak istiyorsanız şu aşamaları takip edebilirsiniz;

 • Yamata İnşaat web sitesine giriş yapmak
 • Kariyer seçeneğine tıklamak
 • İş ilanlarına tıklamak
 • Başvuru formunu doldurmak ve göndermek

Şirketin kendi sitesi üzerinden başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş ilanlarının paylaşıldığı sitelerden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Yamata İnşaat’a giderek CV bırakabilir, yetkili kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Her zaman kendinden emin adımlarla ilerleyen Yamata İnşaat bu alanda personel seçimini özenle yapıyor. Başvuruları inceleyerek doğru kişilerle çalışma planı oluşturuyor. Sizler de başvurunuzu yaparak Yamata İnşaat bünyesinde çalışma olanağına sahip olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Formen
 • İnşaat Mühendisi
 • Şantiye Şefi
 • Proje Müdürü
 • İş Güvenliği Uzmanı

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Formen: İşçilerin daha düzenli ve verimli çalışması adına kontrolü sağlar.
 • İnşaat Mühendisi: Yapının plan ve projesini oluşturur, gerekli araştırmaları ve kontrolleri yapar.
 • Şantiye Şefi: Şantiyeleri denetler ve inşaat projelerinin yürütülmesini kontrol eder.
 • Proje Müdürü: İnşaat projelerini inceler, düzenler, uygulamaya geçirir ve kontrol eder.
 • İş Güvenliği Uzmanı:İş sağlığı ve güvenliği için düzenlemeler ve kontroller yapar.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Pazartesi – Cuma 08:30 – 18:30

Alım yapılacak şehirler: İstanbul

Yamata Benzer İş İlanları

22 yorum

 1. Merhabalar 35 yaşındayım lise sosyal bilimler bölümü mezunuyum.e sınıfı ehliyetim var şoförlük yaparım transit kamyonet gibi araclari kullanırım.13 yıllık şoförlük deneyimim var ayrıca myk dan gazalti(argon) kaynakçı belgem var 8 yıldır kaynakçılık yapıyorum bir firmada yurt dışında çalışmak istiyorum. Yurt dışına işçi goturen firmaların aralarını yardımcı olmalarını Rica ediyorum.

 2. merhaba ben Ferhat çelik kompresör metal boru boyacisiyim sizinle rusyada çalışmaktan memnun olurum 10 yılık Rusya tecrübem var çok firmada çalıştim

 3. ( BETON POMPA OPERATÖRÜ ) ayrıca. FORKLİFT – HİYAP VİNÇ OPERATÖRÜ . kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap “unıc “zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. “manitou “Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat’ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi ‘de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat’ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat’ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe istanbul’da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum.Beton pompası arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum. “MURAT CANRUH . E posta : canruh@hotmail.com

 4. Sa ben Novasibirski ve Hanti Manski de Kontek ve Koçak inşaat ta caliştim,hem demirci hemde elektrik ve gazalti kaynakçisiyim,proje okumam var çelik imalatı için, toplam 10ulkede çalıştım. murat .

 5. ( BETON POMPA OPERATÖRÜ ) ayrıca. Forklift – Hiyap vinç – operatörü. kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap “unıc “zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. “manitou “Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat’ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi ‘de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat’ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat’ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe istanbul’da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum.Beton pompası arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum . – E posta canruh@hotmail.com

 6. kerim mercan 25 yıllık inşaat beton arme soguk demir işcisiyim yurt dışı deneyimim vardır libya rusya tataristan gibi ülkelerde neslegim üzerine görev aldım alanımda mesleki yeterlilik belgesine sahibim şirketinizin yürütmüş oldugu yurt ici yurtdışı işlerde görev almak isti yorum gerektigi taktirde ekip kurabilecek cevreye sahibim uygun pozısyonda işlerde görev almak isti yorum saygılarımla +90542.349.9443

 7. Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin özgül..0506 667 19 40 / 0505 898 27 48

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*