STFA İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2022

STFA İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. STFA İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve STFA İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1938 yılında Sezai Türkeş ve Fevzi Akaya tarafından kurulan STFA Grubu, inşaat alanında hizmet vermektedir. Başta Türkiye olmak üzere; Cezayir, Mısır, Fas gibi Kuzey Afrika Ülkelerinin çoğunda ve yine Orta Doğu’da birçok ülkede inşaat sektöründe hizmetler sağlamaktadır. İstanbul merkezli çalışma yürüten STFA İnşaat ilk günkü kararlılık ile hizmetlerine devam etmektedirler.

Yaklaşık olarak 80 yıllık bir firma olan ve bu bağlamda her gün tecrübe kazanarak büyüyen STFA Grubu’nun yıllık cirosu Amerikan doları üzerinden 1 milyar seviyelerini aşmış durumdadır. STFA Grubu proje ve çalışmaları göz önüne alındığında yaklaşık olarak 100 binden fazla insana ise istihdam sağladığı söylenebilir.

STFA İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

STFA İnşaat İş İlanları

Çalışma sahası oldukça geniş olan STFA inşaatın mühendislik, satış departmanı, mimarlık, teknik ve muhasebe gibi birçok alanda personel ihtiyacı doğabilmektedir. İstanbul merkezli tüm Türkiye ve birçok yurt dışı projesi yürüten STFA Grubun personelden beklentisi ise iş pozisyonuna göre değişkenlikler göstermektedir. Müşteri ile iletişimde olan çalışma personellerinin daha sosyal kişilikler olmasını hedefleyen ve isteyen STFA için işin arka kısmında bulunan personelin ise çalışkanlığı ön planda tutulmaktadır.

İnsan Kaynakları Memuru
Son Başvuru Tarihi
09 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Servis Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
20 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Lojistik Operasyon Elemanı
Son Başvuru Tarihi
15 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Muhasebe ve Finans Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
30 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(İnegöl)

Çalışma saatlerini belirli mesai saatlerine göre belirleyen STFA’nın bazı bölgelerdeki çalışma saatleri değişkenlik gösterebilmektedir. Standart olarak çalışanları için 8,5 saatlik bir dilim belirlense de iş pozisyonuna göre bu saatler daha yüksek olabilmektedir. STFA bünyesinde çalışan her birey sağlık sigortasından yararlandırılır ve işe göre haftada bir veya iki gün izne tabi tutulur.

Nasıl Başvurulur?

STFA Grup iş başvuruları birçok kariyer platformu üzerinden online olarak yapılabildiği gibi, STFA internet sitesi aracılığı ile de gerekli online başvuru yapılabilmektedir. İstenen bilgiler ile birlikte, gerekli belgeler doldurularak sisteme başvuru yapılır. İnsan kaynakları tarafından değerlendirilen başvurular neticesinde, gerekli geri dönüşler sağlanabilmektedir.

İş başvuruları doğrultusunda şirket bünyesine katılmak isteyen adaylar için bir çok kariyer sitesi üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirebilmek mümkün olur. STFA güvenlik alımı ile ilgili olarak da iş ilanı yayınlayan bir şirket olarak inşaat alanında yer alan güvenlik elemanlarına ihtiyaç duyar.

Firma bünyesinde devlet tarafından da desteklenen ve STFA engelli personel alımı konusunda teşvik edici politikalar yer almakta, alım konusunda gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

STFA İnşaat Açık Pozisyonlar

Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin inşaat yükünü yüklenen STFA İnşaat bu alanda en önde gelen firmalardan biridir. Çalışma sahası oldukça geniş olan ve coğrafik olarak büyük bir alanda çalışma yürüten grubun merkezi İstanbul’dur. Online olarak açık pozisyonlara kolay ulaşılabildiğini belirtmekte fayda olacağı gibi hali hazırda STFA İnşaat için açık bir pozisyon görülmemektedir. Açık pozisyonlar için STFA İnşaat’ın resmi internet sitesi veya web sitemizin takipte kalınması yeterli olacaktır.

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi
 • Genel Başvuru

STFA İnşaat Benzer İş İlanları

6 Comments

 1. Ben tahta duvar kalıp ustasıyım bakanlıktan onaylı belgem var yaşım 43 bekarım yurtdışında çalışmak isterim selamlar

 2. Merhabalar ben kule vinç Operatoruyum yurt dışı projeleriniz olursa çalişmak isterim
  Saygılar

 3. Konkasör ustası formeni yurtdışı deneyimli makine kurulum çalıştırması yapılır sizinle çalışmak isterim 05447429182

 4. Merhaba sayın yetkilim benim mesleğim kaynakçılık her türlü kaynağı yapıyorum saygılar gazaltı kaynağı her türlü elektrot kaynağı yapıyorum yurtdışı tercubem de var saygılarımla ASLAN ÖZKAN

 5. Greyder operatörüyüm 30 yıllık deneyimim varçogunlukta havalimanı otoban ve duble yollarda çalıştım en çok Eko inşaatta hizmet verdim yurt dışı işlerinizde çalışmak isterim selamlar saygılar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*