İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nurol İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Nurol İnşaat Personel Alımı Yapacak

Nurol İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Nurol İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nurol İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Nurol Şirketler Grubu ile çalışmakta olan ve çalışmak isteyen arkadaşlarımız, kendi bilgi ve donanımlarını dikkate alarak gelecekteki hedeflerine göre iş hayatında şekil alırken bizde yardımcı olarak yürütmekte oldukları görevlerinde başarılarını daim kılmak amacıyla verimliliklerini arttırıcı fırsatlar sunmakta ve bu bakış açısı ile işçi alımı yapmaktadır.

Türkiye’nin inşaat sektöründe önemli firmalardan biri olan Nurol İnşaat eleman alımı yapacak. Projeleri bakımından sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan Nurol İnşaat ayrıca Cezayir, Suudi Arabistan ve Türkmenistan gibi inşaat sektörünün hızla geliştiği ülkelerde de önemli projelere imza atmıştır. Yayıldığı geniş alan sebebiyle Nurol İnşaat işçi alımı ihtiyacı duymaktadır.

Nurol İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Kurulduğu 1966 yılından bu yana hızla büyüme gösteren ve devamlı olarak istihdam ihtiyacı duyan Nurol İnşaat personel alımı yapacak. Ayrıca Nurol İnşaat güvenlik alımı ile birlikte henüz devam eden projeler ve merkez ofislerin güvenliğini de güçlendirecek. Personel sirkülasyonunun yoğunlukta olduğu firmada Nurol İnşaat insan kaynakları iş başvurularına kısa süre içerisinde dönüş sağlamaktadır.

Nurol Holding Şirketler Topluluğu ilk adımlarını 1960’lı yıllarda atmaya başlamıştır. Temel sektör olarak inşaat alanında faaliyet gösteren şirketimiz ileri görüşlere, vizyon ve misyon olarak yenilikçi bir zihniyete sahip, bu doğrultuda gelişimde bulunan organizasyon yapısı ve performans seviyeleri ile uluslararası anlamda önemli yerlere ulaşmayı başarmıştır.

Nurol İnşaat’ın faaliyetlerinin temeli, teknolojik ve endüstriyel alt yapı projeleri olarak belirlenmiştir. Otoyollar, karayolları, tüneller, demiryolu, metro sistemleri, termik santraller, baraj ve hidroelektirik santraller başlıca hizmet verdiği alanlar olmak beraber bu alanda dönemsel personel alımı yapmaktadır.

Yarı zamanlı çalışma pozisyonu bulunmayan firmada vardiya ve çalışma saatleri çalışılan bölüme göre değişim göstermektedir. Mavi ve beyaz yaka olarak ikiye ayrılan çalışanların maaşları da bu bölümlemeye ve çalıştığı pozisyona göre oldukça farklılık gösterir. Piyasa geneline ve verilen işlerin maiyetine bakıldığında ortalama olarak çalışan ücretleri asgari maaşın üstündedir.

Nurol İnşaat İş İlanları

Nurol İnşaat iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Genel olarak ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için Nurol İnşaat iş ilanları internet üzerinden verilmektedir. Kendi internet sitesi içerisinde boş olan pozisyonların net olarak yazmayan Nurol İnşaat iş ilanı için kariyer sitelerini kullanmaktadır.

İnşaat Firmasında Çalışılabilecek Pozisyonlar:

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi

Nurol İnşaat İş Başvurusu Formu

Nurol İnşaat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Nurol İnşaat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer sitelerinde bölgesel ve pozisyon bazlı verilen ilanlar doğrultusunda Nurol İnşaat iş başvurusu yapılmaktadır. Bu arada en etkili yollardan birisi ise boş olan pozisyonların belirlenmesinin ardından firmanın kendi internet sitesinden Nurol İnşaat iş başvuru formu doldurularak yapılan başvuru yoludur.

İş başvuru formu için tıklayın.

Diğer İnşaat Firmalarının İş İlanları

13 Yorum

 1. huseyin isik 8 Mayıs 2014

  ben loder operatoruyum vede 963 palelikece kulaniyoru 20 senedir loder operatorlugu turkiye vede hurtdisinda kazakiztan yol rusya boruhati ugranya yol calistm firmanizda calismak izterim 05373122062

 2. Mehmet Yıldız 9 Mayıs 2014

  Exkavatör oprt iş arıyorum 05356107060

 3. hasan 1 Temmuz 2014

  selam ben inşaat kalıpçısıyım ve duvar ustasıyım yurt dışı işi arıyorum her türlü projeden anlarım 05416420860

 4. adem özdemır 30 Ocak 2015

  loder operatörüyüm şu anda bostayım

 5. adem özdmır 30 Ocak 2015

  05384011478 loder operatörüyüm

 6. Metin 6 Mart 2015

  Selam ben Yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim.
  Rusya Kırgızistan Dubai ve Katar bir çok büyük projede çalıştım.Sizinle çalışmak istiyorum.
  TLF 0537 824 4801

 7. deniz yalçın 30 Temmuz 2016

  Kaynakçı ustasıyım 15senedir özel firmada çalıştım sizinle çalışmak istiyorum syrica paslanmaz sac ustasiyim argon elektrik gazalti ve oksijen kaynağı yapmaktayım 0507 317 81 02

 8. deniz yalçın 30 Temmuz 2016

  Kaynakçı ustasıyım 15senedir özel firmada çalıştım sizinle çalışmak istiyorum ayrıca paslanmaz sac ustasiyim argon elektrik gazalti ve oksijen kaynağı yapmaktayım 0507 317 81 02

 9. murat küçük 25 Eylül 2016

  1979 rize ikizdereliyim bursada ikamet etmekteyim evli iki çocuk babasıyım 20 yıllık kalıpçı ustasıyım ustalık belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum cep 05392345353

 10. tanju 5 Ekim 2016

  merhaba ben tanju 25 yıllık ağır vasıta tır şoförüyüm ayrıca lobet,mikser,loder,eskavatör,distribütör kullanıyorum libyada baş şoförlük,türkmenistanda araç sevk görevlisi,iranda beton santralı sorumlusu olarak çalıştım mümkün olursa yurtdışında çalışmak isterim.TEL:0 535 935 01 30

 11. Erhan topal 24 Şubat 2017

  Merhaba ben mobil vinç opr Afrika bölgesi Gabon cibuti bağdat erbil buralarda enkayla çalıştım makine farketmez bilgisayarlı tonajlı makine kullanırım sizlerle çalışmak istiyorum saygılarımla 0536 896 9939

 12. Seyit Ahmet Dalkıran 14 Temmuz 2018

  Konyadan arıyorum 40 yaşındayım c sınıfı ehliyetim var yurtdışında çalışmak istiyorum

 13. Rahmigenç 16 Ocak 2019

  Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir