İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dost İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Dost İnşaat Personel Alımı

Türkiye’de faaliyet gösteren en başarılı inşaat şirketlerinden birisi Dost İnşaat personel alımı yapmaktadır. Her düzeyde yapılan bu alımlara başvuruda bulunarak siz de bu şirkette yer alabilir ve kariyerinize yön verebilirsiniz.

Dost İnşaat personel alımı ile ilgili güncel duyuruları, Kariyer sitesinde bulabilirsiniz. Şirket yönetimi aynı zamanda her türlü görüş, öneri ve bildirim için elektronik posta gönderimlerini de incelemektedir. Bu nedenle dilerseniz mail yoluyla da Dost İnşaat iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dost İnşaat Personel Alımı

Dost İnşaat Çalışma Şartları

Şirket bünyesinde işe başladığınızda çalışma şartlarının ne olacağını merak ediyorsanız, bunu öğrenmenin en iyi yolu şirket ile irtibata geçmektir. Bunun dışında, açık olan pozisyonları dikkate almalısınız. Sizler, bu açık pozisyonlar arasında hangisi için kendinizi uygun görüyorsunuz? Eğer belirli bir pozisyonun sizler için uygun olduğuna karar verirseniz, sonrasında tek yapmanız gereken ise ilgili görev ile ilgili çalışma şartlarını araştırmaktır.

Örneğin Dost İnşaat eleman alımı bir inşaat mühendisi için yapıldığında, mühendisin çalışma alanı hem inşaat alanı yani saha, hem de masa başı olabilmektedir. Dolayısıyla çalışma ortamının ilgili projenin yürütülmesine yönelik değişkenlik göstermesi nedeniyle, ortama bağlı olarak çalışma koşulları da değişkenlik göstermektedir.

Tüm bunların yanı sıra her düzey personel için geçerli koşullar; maaş, sosyal haklar ve izinler gibi çoğu zaman aynı düzeydeki personeller için aynı düzeyde haklar olmaktadır.

Dost İnşaat İş İlanları

Şirket bünyesinde iş bulabilmenizin en kolay yolu, Dost İnşaat iş ilanları sayfasını düzenli olarak kontrol etmektir. Çünkü şirket, zaman geçtikçe çeşitli nedenlerden dolayı boşalan kadrolar için alım yapmaktadır.

Siz de inşaat sektörüne dair ilgi duyuyorsanız, kariyerinizi bu yönde ilerlettiyseniz ya da inşaat alanı ile ilgili herhangi bir okuldan mezun olduysanız şansınızı deneyebilirsiniz. Bunun için Kariyer sitesinde firmanın duyurularına bakabilir ve boş pozisyon için “başvur” butonuna tıklayarak kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Dost İnşaat engelli alımı henüz yapılmamıştır ve ilerleyen zamanlarda da bu yönde aday alımı yapılmayacağı düşünülmektedir. Bu nedenle engelli adayların farklı şirketlere yönelmelerini öneriyoruz.

Açık Pozisyonlar:

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi

Dost İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dost İnşaat başvuru işlemi oldukça kolaydır. İnternetten başvuru yapabilmeniz için iki seçeneğiniz vardır. İlk seçenek Kariyer sitesi üzerinden başvurmak, ikinci seçenek ise Dost İnşaat iş başvuru formu doldurularak, şirketin mail adresi [email protected] üzerinden başvurmaktır.

Eğer mail yolu ile başvuruda bulunacaksanız, mail içeriğine konuyu özet olarak yazmalı ve mail ekine de başvuru formunuzu, öz geçmişinizi ve diğer önemli belgeleri eklemelisiniz. Bu ilanı inceleyen adaylar, Tav İnşaat ve Sur Yapı firmalarının açık ilanlarına da göz atmaktadırlar.

Diğer İnşaat Firmalarının İş İlanları

4 Yorum

 1. turgut güyüm 27 Kasım 2014

  marangoz ustasıyım ırak litvanya rusya calışmış oldugum ülk ince işlerde olur ararsanız 05372150966 kolay gelsin

 2. Zafer cetınkaya 19 Ocak 2015

  Ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

 3. Rahmigenç 16 Ocak 2019

  Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688

 4. Hüseyin özgül 29 Ocak 2019

  Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin özgül..0506 667 19 40 / 0505 898 27 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir