Dost İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Dost İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Dost İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dost İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dost İnşaat, 1993 yılında İstanbul ilinde kurulmuş olan; hastane inşası, nitelikli konut üretimi, özel ve akıllı villa tasarımları, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve gökdelenler, tarihi bina restorasyonları, banka inşası, sosyal tesisler ve alışveriş merkezi inşası gibi mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Çok sayıda projeye imza atmış, güçlü, başarılı ve deneyimli bir firmadır.

ISO 9001: 2015 kalite standardına uygun olarak çalışan Dost İnşaat, TÜRKAK akreditasyonuna da sahiptir. Kurum bünyesinde binlerce kişi çalıştırmakla beraber, zaman zaman yeni elemanlarda almaktadır. 2014-2018 yılları arasındaki 234.650.000 TL değerindeki iki ihale ile çok daha büyük bir adım atmış, 100 milyon TL üzeri ihale alan 300 firma listesine girmiş değerli bir kurumdur.

Dost İnşaat Personel Alımı

Dost İnşaat İş İlanları

Dost İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş. bünyesinde çalışan bir birey olabilmek çok değerli ve özel bir süreçtir. Kurum gelişme düzeyine göre eleman alımını yapmakta, büyüdükçe bünyesinde değerli ve başarılı insanları eklemektedir. Belirli aralıklarla çıkmış olduğu alım ilanlarına sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Ancak alım sayısı az olduğu için zamanlama, pozisyon seçimi ve CV düzeyiniz bu süreci etkileyen ana etkenler arasında yer almaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bütçe ve Maliyet Planlama Mühendisi Bursa
2 Mekanik İşler Şefi İstanbul(Asya)
3 Elektrik İşleri Şefi İstanbul(Asya)
4 Proje Müdürü Bursa
5 Şantiye Şefi İstanbul(Asya)
6 Planlama ve Hakediş Mühendisi İstanbul(Asya)
7 İnce İşler Şefi İstanbul(Asya)

Nasıl Başvurulur?

Başvuru süreci Dost İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş. kurum web sitesinin insan kaynakları alanında yer alan başvuru formu ile yapılmaktadır. Başvuru formunu doldurup gerekli olan evrakları göndererek sizlerde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul ve Ankara gibi illerde iseniz ofislerine giderek gerekli iş başvurusunu fiziksel olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ilanlarında yer alan başvuru detaylarını iyice incelemeniz ve gerekli koşulları sağlamış olduğunuz pozisyonlara başvurmanız sonucun olumlu olmasında daha etkili olacaktır.

Bunlara ek olarak kariyer.net üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışabilecek Pozisyonlar

 • İnşaat Mühendisi
 • Muhasebeci
 • Mimar
 • Teknik Personel
 • Satış Danışmanı
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat İşçisi

Pozisyon Açıklamaları

 • İnşaat Mühendisi: Yapılan inşaat işlerinde gerekli mühendislik işlemlerini gerçekleştirmek ve sağlam bir yapı oluşturmak
 • Muhasebeci: Şirketin mali ve evrak işlerinin gerçekleştirilmesinde görev almak
 • Mimar: Yapılan inşaat işlerde gerekli mimarlık hizmetlerini gerçekleştirmek ve özgün tasarımlar inşa etmek
 • Teknik Personel: Şirket bünyesindeki gerekli teknik süreci işletmek
 • Satış Danışmanı: Firma bünyesinde verilmekte olan hizmeti müşterilerle buluşturmak
 • Makine Mühendisi: İnşaat işlerinin gerçekleştirilmesinde makinelerin sorunsuz olarak işlemesini sağlamak
 • İnşaat İşçisi: İnşa işleminin gerçekleşmesinde fiziksel güç üretmek

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:00– 17:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Ankara, Yurt dışı ofisleri

Dost İnşaat Benzer İş İlanları

5 yorum

 1. Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin özgül..0506 667 19 40 / 0505 898 27 48

 2. Ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*