GAP İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

GAP İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. GAP İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve GAP İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çalık Holding’e bağlı bir firma olan GAP İnşaat, pek çok ülkede faaliyet göstermektedir. Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya, Kazakistan, Libya, Katar, Dubai, Irak ve Türkmenistan gibi ülkelerde çalışmalalrı mevcuttur.

GAP İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

GAP İnşaat İş İlanları

GAP İnşaat’a katılmak için başvurular her gün kontrol edilmelidir. Zira her firma yılın farklı dönemlerinde, ihtiyaçları ölçüsünde ilanlar yayınlar. Bunları kaçırmak, başvuruyu yapamamanıza neden olur.

Bu kapsamda GAP İnşaat resmi sitesi her gün kontrol edilmelidir. Aynı zamanda kariyer.net üzerinde aktif olan iş ilanları vardır.  İlgili adaylar öncelikle ilanların tüm detaylarını kontrol etmelidir. Bilgi ve yeteneklerinin uyum gösteriği ilanlara başvurulmalıdır. 

Teklif Şefi
Son Başvuru Tarihi
19 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Muhasebe Şefi
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Planlama ve Raporlama Takım Lideri
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Dış Ticaret Şefi
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Makine Teknikeri
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Çağrı Merkezi Asistanı
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Makale Yazarak Para KazanmakMuhasebe Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Sözleşme Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
27 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Nasıl Başvurulur?

GAP İnşaat’a başvurmak için farklı yöntemler vardır. Resmi sitesinde bir form mevcut olup, adaylar bunu doldurabilir. Erişmek için gapinsaat.com açıldığında, üst taraftan kariyere gelinir. Alta doğru açılacak menüden iş başvuru formu’na tıklanır. 

Aşağı doğru inen sayfada form üzerinde şu alanlar görülür;

 1. Adınız,
 2. Soyadınız,
 3. Telefon,
 4. E-Posta,
 5. Başvurulan Bölüm (Genel – Muhasebe – Finans – Teknik),
 6. Özgeçmiş,
 7. Ek Not,

İlgili yerler doldurulduktan sonra en altta bulunan gönder butonu kullanılabilir. Kariyer.net üzerinde de adayların başvurabileceği ilanlar vardır. Adaylar gerek incelemek, gerekse başvurmak için üye olmalıdır. Ancak hazırda bir üyeliğiniz varsa giriş yapmak yeterlidir.

Ardından özgeçmiş hazırlanıp, güncellendikten sonra ilgilendiniz pozisyona gelerek, başvuru işlemlerini takip etmek yeter. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

GAP İnşaat’ın kariyer.net hesabı üzerinde şu ilanlar görülmektedir;

 1. Mimari Satın Alma Şefi,
 2. Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı,
 3. Mekanik Bakım Mühendisi,
 4. Kalite Mühendisi,
 5. Satın Alma Şefi.

Adaylar başvuru öncesinde iş tanımlarını ve gereksinimleri incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Kariyer.net üzerinde açık olan pozisyonların açıklamaları şöyledir;

 1. Mimari Satın Alma Şefi: Satın alma, süreç iyileştirme aksiyon planı hazırlamak, tabikini gerçekleştirmek.
 2. Satın Alma Şefi: Lojistik departmanıyla koordineli şekilde sipariş takibi gerçekleştirmek.

Platform üzerinde görülen iş ilanları çok sayıda iş tanımı ve niteliğe sahiptir. Bunlar yalnızca bir bölümü olup, adaylar öncesinde hepsini incelemelidir.

GAP İnşaat Benzer İş İlanları

21 Comments

 1. Bekoloader kazıcı yükleyici,forklift.bobcat.makine operatörüyüm yurt dışında çalışmak isterim
  24 yaşındayım 05071607633 saygılarımla..

 2. C ehliyetim var ayriyetten boya işi yapıyorum işe ihtiyacim var saygılarımla

 3. Konkasör ustası formeni yurtdışı deneyimli makine kurulum çalıştırması yapılır

 4. Yükleyici loder oporotoruyum ehliyete isli g sınıfı 20 yıldır bu işi yapıyorum emekliyim madenden yaşım 46 sizinle çalışmak istiyorum

 5. 19 yaşındayım TPIC te çalılıyorum doğalgaz petrol aramalarında çalışıyorum

 6. İş makinası operatörüyüm.Tum iş makinalarını profesyonel şekilde kullanmaktayım.

 7. Aşçı Başı. ve aşçı İŞ DENEYİMİ bu meslekten -21 – yıldır çalışıyorum ..” sulu yemeklerin her çeşitini biliyorum – ayrıca tatlı çeşitlerini biliyorum ayrıca döner ustasıyım et ve tavuk dönerini biliyorum – ayrıca hamur mamüllerinde poğça börek biliyorum . 6 . yıl. restorant ‘ta aşçı olarak çalıştım . 18 ay . askerde . tugayda aşçı olarak askerlik görevimi yaptım. 5000. kişiye her gün yemek yaptım böylece askerlik görevimi yaptım. konur inşata ta yozgat yerköy şantiyesinde arazi sulama kanal pırojesinde . 8 . yıl ” aşçı başı olarak çalıştım. 1200 . kişiye toplu yemek yaptım . iş bitimi sonrası palmira inşaat ta rusiyda dağistan mağaç kalede .4 . yıl çalıştım . 2000 kişiye . aşçı başı olarak yemek yaptım . rusiya perimde lider sıtroy inşaat . 3 . yıl aşçı başı olarak çalıştım 1.600 . kişiye yemek yaptım .. aşçılık sertifikam var ” çalışma şekilimiz Mutfakta çalışan aşçı, aşçı yardımcısı, bulaşıkçı ve servis elemanlarının koordineli olarak çalışmasını sağlamak Malzeme ve eşyaların en iyi bir şekilde kullanılması ve muhafazası için tedbirler almak, yiyecek maddelerinin israfını önlemek Mutfakta çalışanların sağlık şartlarına riayet etmelerini kontrol etmek,
  Her türlü mutfak araç ve gereci (bıçak, tencere, karavana, mikser vb.),Havagazı fırını, elektrikli fırın, ızgara, fritöz,Hamur yoğurma makinesi, sebze doğrama makinesi, ekmek kesme makinesi, salam ve kıyma makinesi, buharlı istim (sebze, et pişirirken ) buz dolabı gibi aletler kulanırız.
  Yemekhane için gerekli malzemenin ihtiyaç planlamasını yapmak Aylık yemek listesi hazırlayarak şefin tasdikine sunmak Günlük yemek ve erzak ile yemek masaların tertip, düzen ve ihtiyaçlarını kontrol etmek, eksikliklerini tamamlattırmak Gıda maddelerinin alım ve muhafazasında gerekli tüm önlemleri almak Yemekhane personelinin temizliğe ve sağlık kaidelerine uygun olarak özel itina göstermelerini sağlamak Yemek pişirilmesi ve sunumunun zamanında yapılmasını sağlamak, Pişirilen yemeğin sağlıklı, sıhhî ortamlarda hazırlanması için gerekli önlemleri almak, Yemekhane demirbaşlarının düzgün kullanılmasını ve muhafazasını sağlamak. Yemekhane hizmetlerinde çalışan şirket personelinin işlerini en iyi şekilde ve zamanında yapmalarını sağlamak, puantajlarını tutmak ilgili yerlere ulaştırmak. yurtdışı işi ariyorum. çalışmak için iş arıyorum.

 8. ( BETON POMPA OPERATÖRÜ ) ayrıca. FORKLİFT – HİYAP VİNÇ OPERATÖRÜ . kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap “unıc “zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. “manitou “Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat’ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi ‘de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat’ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat’ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe istanbul’da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum.Beton pompası arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum .

 9. ( BETON POMPA OPERATÖRÜ ) ayrıca. Forklift – Hiyap vinç – operatörü. kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap “unıc “zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. “manitou “Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat’ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi ‘de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat’ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat’ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe istanbul’da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum.Beton pompası arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum . – E posta canruh@hotmail.com

 10. Sıva ve alçı ustasıyim 7 senelik yurt dışı tecrübem var sizinle çalışmak isterim

 11. 1)..STFA hasdal şantiyesi ve fsm köprü oto yol sanat yapılar inşaatı
  Tarih 1986 yılından 1992 yılarında Kule vinç montaj ve bakım ekip başı olarak çalıştım.
  2)..Tekser inşaat Rusya ve Türkiye deki şantiyelerinde kule vinç montaj ve bakım formeni olarak çalıştım…Tarih.1992 yılından 1995.yıllarında kule vinç montaj ve bakım formeni olarak çalıştım…
  3)..Çukurova Baytur inşaat bursa yeşil şehir şantiyesinde başladım kule vinç montaj ve bakım formeni olarak.
  2,Aralık 1996 yılında başladım yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde kule vinç montaj bakım ve montaj danışmanı olarak çalıştım pelitli ana depoda lojistlik ve sevkiyet uzmanı olarak çalıştım. 2011. yılında son buldu Emekli oldum….
  4)..Büsa kule vinç şirketinde kule vinç bakım ve montaj danışmanı olarak 2011,yılında.2013.yıllarında.çalıştım…
  Saha formeni ve atölye formeni olarak da görev alırım.Kolum bilekten yok baytur inşaatda kaybetmiştim ama bu benim çalışmamı engel olmuyor çünkü kimseye muhdac olmamak için çalışmam gerek.
  Saygılarımla TURAN ÖZBEK

 12. ıkı kışıyız vınç oporotoru olarak yurt dişi projelerinizde gorev almak istiyoruz 05445166098

 13. Selam ben vinç portif kamyon operetörlüyüm var sizin şirkete çalışmak isterim 0542 300 54 27

 14. selam 15/10/1971/ doğumluyum ıstanbul bahcelievlerte yaşiyorum evli iki çöçüğümvar sizinle düz işçi veya şöför olarak çalişmak istiyorum e ehliyetim var src2 src4 var pasaportum varişe ihtiyacim var boştayim telefon 533 233 35 27

 15. Ekskavatör operatörüyüm yurtici yurtdisi bir cok firmalarda calistim G ehliyet var kulevincide kulaniyorum sizin bunyenizde calismak istiyorum

 16. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

 17. inşaat demir ustasiyim her 2 işde rahatlikla yaparim 10 süreyle çaliştim bu işlerde

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*