İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enka İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Enka İnşaat Personel Alımı Yapacak

Enka İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Enka İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Enka İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Enka İnşaat iş başvurusu

Firma Hakkında

ENKA İnşaat personel alımı ve bunun yanı sıra çok sayıda memur alımı, işçi alımı yapacaktır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük inşaat şirketlerinden biri olan ENKA İnşaat, işçi alımı ile kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

ENKA İnşaat personel alımı kapsamında iş ilanlarının yakından takip edilmesi, iş başvurusu formlarının doğru bir şekilde hazırlanması ve diğer şartlara uyum sağlanması, eleman alımı açısından önemlidir.

ENKA İnşaat çalışma saatleri, 09.00 ile 18.30 arasındadır. Bu çalışma saatleri hafta içini kapsar. Maaşlar ise her pozisyon için sabit olarak belirlenmiş olup, performans seviyesine göre de artmaktadır. Aynı zamanda sağlık sigortası, yemek hizmeti ve servis hizmetleri de sunulmaktadır.

Enka İnşaat İş İlanları

Türkiye’nin bir numaralı markalarından biri olan ENKA İnşaat iş ilanları içerisinde, güvenlik alımı, inşaat teknikleri, mühendis, şoför, elektrik teknikleri gibi pek çok iş alanında ihtiyaç duyulması halinde iş imkanları sunulmaktadır.

İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları bay veya bayan fark etmeksizin başvurabilir. ENKA İnşaat işçi alımı sırasında her pozisyona göre farklılık gösteren nitelikler vardır ki, bu niteliklere de uyum sağlanması gerekir. Aynı zamanda ENKA İnşaat iş ilanları, engelli personel alımı için de geçerlidir.

Enka Açık Pozisyonlar

Enka İnşaat İş Başvurusu Formu

Enka İnşaat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Enka İnşaat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

2 Yorum

  1. Rahmigenç 16 Ocak 2019

    Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688

  2. kerim mercan 28 Ocak 2019

    mrb ben kerim mercan 25 yıllık beton arme demircisiyim yurt dışı deneyimim var deyişik ülkelerde hizmet verdim libya rusya tataristanda deyişik firmalarda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep +905423499443 meslek edinme belgem mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir