İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enka İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Enka İnşaat Personel Alımı Yapacak

Enka İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Enka İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Enka İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ENKA İnşaat personel alımı ve bunun yanı sıra çok sayıda memur alımı, işçi alımı yapacaktır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük inşaat şirketlerinden biri olan ENKA İnşaat, işçi alımı ile kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

ENKA İnşaat personel alımı kapsamında iş ilanlarının yakından takip edilmesi, iş başvurusu formlarının doğru bir şekilde hazırlanması ve diğer şartlara uyum sağlanması, eleman alımı açısından önemlidir.

Enka İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Biz ENKA olarak başarımızın, ihtiyaç duyulan her yerde ve her zamanda dinamik, çok yönlü ve hareketli ekipler kurabilme yeteneğimize bağlı olduğuna inanıyoruz. Birbirimize saygı duyuyoruz ve farklı özgeçmişlerden, deneyimlerden ve görüşlerden gelen çeşitliliğimize değer veriyoruz.

ENKA bünyesinde istihdam kararları ırk, renk, cinsiyet, yaş, din, ulusal köken, fiziksel ve zihinsel engeller, cinsel eğilimler ve yürürlükteki kanunlar tarafından yasaklanmış olan diğer ayrım unsurları dikkate alınmaksızın verilir. ENKA kanunsuz ayrımlardan, tacizden ve/veya misillemelerden arındırılmış bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Çalıştığımız her yerde insan haklarına saygı göstermeye bağlılığımız, çalışma kültürümüz ve operasyonel yönetim sistemimiz içerisinde şekillendirilmiştir. İnsan haklarını korumanın ve sağlamanın devletlerin asli görevi olduğuna inanmamıza rağmen, insan haklarına saygı göstermek gibi bir sorumluluğumuz olduğunun ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde pozitif bir rol oynayabileceğimizin bilincindeyiz.

ENKA İnşaat çalışma saatleri, 09.00 ile 18.30 arasındadır. Bu çalışma saatleri hafta içini kapsar. Maaşlar ise her pozisyon için sabit olarak belirlenmiş olup, performans seviyesine göre de artmaktadır. Aynı zamanda sağlık sigortası, yemek hizmeti ve servis hizmetleri de sunulmaktadır.

Enka İnşaat İş İlanları

Enka İnşaat iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Türkiye’nin bir numaralı markalarından biri olan ENKA İnşaat iş ilanları içerisinde, güvenlik alımı, inşaat teknikleri, mühendis, şoför, elektrik teknikleri gibi pek çok iş alanında ihtiyaç duyulması halinde iş imkanları sunulmaktadır.

İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları bay veya bayan fark etmeksizin başvurabilir. ENKA İnşaat işçi alımı sırasında her pozisyona göre farklılık gösteren nitelikler vardır ki, bu niteliklere de uyum sağlanması gerekir. Aynı zamanda ENKA İnşaat iş ilanları, engelli personel alımı için de geçerlidir.

İnşaat Firmasında Çalışılabilecek Pozisyonlar:

 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Formen
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Mimar
 • Proje Müdürü
 • Stajyer
 • Tekniker
 • Şantiye Şefi

ENKA Staj Programı

ENKA profesyonel kariyeriniz süresince öğrenmenin hiç bitmeyeceği ikinci bir üniversiteniz olacaktır.

Gerçekleştirdiğimiz bütün faaliyetlerde başarı için büyük çaba sarf etmekteyiz ve projelerimizde mükemmelliğe ulaşma konusunda performans ve kariyer gelişimini iki kritik başarı unsuru olarak görmekteyiz.

ENKA bünyesinde öğrenme tutkularınızı ateşleyecek ve organizasyonumuzdaki eğitiminizi destekleyecek birçok küresel kariyer gelişim fırsatına erişim imkânınız olacaktır.

Hedeflerinize ulaşmanız bizim de hedeflerimize ulaşmamıza katkı sağlayacaktır; bu yüzden insanlara yatırım yapmaktayız, uzmanlar yaratmaktayız ve kariyer yollarında başarıya ulaşmaları için doğru yönü göstermekteyiz.

Staj imkânları üst düzey lisans öğrencileri içindir; bütün adayların iyi derecede İngilizce hâkimiyetine sahip olmaları ve not ortalamalarının 4 üzerinden en az 3 olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Enka İnşaat İş Başvurusu Formu

Enka İnşaat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Enka İnşaat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enka İnşaat tüm iş ilanı için kurum sayfasına bakmanız gerekir. İş başvurusu için ENKA İnşaat iş başvurusu formu doldurulması gerekir. Formda yer alan bilgiler insan kaynakları departmanı tarafından incelenir, uygun görülmeniz halinde ise ekibe katılırsınız.

İş başvuru formu için tıklayın.

Diğer İnşaat Firmalarının İş İlanları

2 Yorum

 1. Rahmigenç 16 Ocak 2019

  Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688

 2. kerim mercan 28 Ocak 2019

  mrb ben kerim mercan 25 yıllık beton arme demircisiyim yurt dışı deneyimim var deyişik ülkelerde hizmet verdim libya rusya tataristanda deyişik firmalarda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep +905423499443 meslek edinme belgem mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir