İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Meram Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Meram Belediyesi Personel Alımı

Meram Belediyesi personel alımı sık sık gerçekleştirmektedir. Özellikle kurum, 2017 yılı içerisinde gerçekleştirdiği işçi alımları ile ilçede ikamet eden birçok vatandaşa istihdam sağladı. Yakında gerçekleştirilecek projeler kapsamında, çevre düzenleme çalışmalarında gerekli iş gücünü temin etmek için düzenli olarak belediyenin personel alacağı öngörülmektedir.

Özellikle yılın sonuna doğru yaklaştığımız şu günlerde, Meram Belediyesi personel alımları yapılma olasılığı büyük diyebiliriz. Çünkü kurumun kentsel dönüşümle ilgili ve faaliyet alanlarının arttırılmasına yönelik projeleri bulunmaktadır. Bu nedenle hem memur hem de işçi kadrosuna girmek isteyen adayların, alımları güncel bir şekilde takip etmeleri gerekiyor.

Meram Belediyesi Personel Alımı

Meram Belediyesi İşçi Alımı

Geçmiş dönemde, Meram Belediyesi işçi alımı kriterlerinde en az ilköğretim mezunu olmak ve MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kuyu Bakım İşleri eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olmak şartını koymuştur. Bu şart, özellikle de çevre düzenleme çalışmalarında görev alacak adaylar için istenilen bir koşul olmakla birlikte, bir sonraki alımlarda işçi kadrosuna başvuruda bulunmayı düşünen adayların da bu belge ve nitelikleri sağlıyor olmaları önem arz etmektedir.

Meram Belediyesi iş ilanları, http://www.meram.bel.tr/ linki üzerinden “Duyurular” bölümünde yayınlanmaktadır. Aynı zamanda belediye bünyesinde çalışmak isteyen bireyler, İŞKUR web sitesi üzerinden de kullanıcı profili oluşturabilir ve belediyede işçi olma şansını yakalayabilirler.

Meram Belediyesi Memur Alımı

Meram Belediyesi resmi web sitesi üzerinden, yerel yönetimler bünyesinde ya da faaliyet alanlarında çalıştırılmak üzere memur alımı yapacağını da duyurmaktadır. Genel yada özel nitelikteki memur alımları; kısa, uzun yada belirsiz süreli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda Meram Belediyesi memur alımı ilanlarındaki başvuru koşullarının, adaylar tarafından dikkatle incelenmesini öneriyoruz.

Memur alımlarında sık rastlanan bir diğer durum ise belirli bir fakültenin, belirli bir lisans bölümünden mezun olma şartı olmaktadır. Öte yandan bu kriterleri sağlayan bir adayın, Konya merkez ilçelerinden birisinde ikamet ediyor olması da şart koyulmaktadır. Elbette ki tüm bu şartlar her zaman aynı olmayabiliyor. Bu nedenle adayların açılan Meram Belediyesi memur alımları duyurularını takip etmelerini ve ilan detaylarını İnsan Kaynakları biriminden öğrenmelerini tavsiye ederiz.

Meram İş İlanları

Genel nitelikteki Meram iş ilanları sayfamızı takip ederek de, ikamet etmekte olduğunuz ilçenin duyurularını inceleyebilirsiniz. Bu sayede nitelikleriniz, eğitim durumunuz ve kariyeriniz doğrultusunda kendiniz için en iyi ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir iş ilanı için en iyi başvuru zamanı ise olabilecek en erken zamandır. Kimi zaman başvuru zamanının bir önemi olduğu sanılmasa da, özellikle de özel işletmelerin personel alımlarında bu durum önem arz etmektedir. Ayrıca bazı özel işletmeler özgeçmiş istemektedir ve belirlenen sürede deneyimli olunması talep edilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir