Meram Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Meram Belediyesi Personel Alımı

26 Mart 1989 seçimlerinden bu yana ilçe belediyesi olarak çalışmalarını yürüten Meram Belediyesi, ilçe halkının ve ilçenin yerel nitelikteki müşterek ve medeni ihtiyaçlarını tanzim ve düzenleme ile mükellef bir kamu kuruluşudur.

Meram Belediyesi, ilçe halkına sunulacak hizmetlerin, hem Meram ilçesinin her yönden gelişmesini hem de Meram’da yaşayanların yaşam seviyelerini daha ilerilere taşıyarak örnek gösterilen bir ilçede yaşamasını sağlayacak hizmetler olması amacıyla faaliyet göstermektedir.

Meram’ın tarihi ve kültürel mirasını koruyarak gelecek nesillere aktarmak isteyen kurum, bu hedef doğrultusunda yaptığı yatırım alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde istihdam etmek amacıyla personel alımı yapacak.

Meram Belediyesi Personel Alımı

Meram Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde kadrosuna aldığı bütün personelleri sözleşmeli işçi olarak istihdam etmeyi tercih eden Meram Belediyesi’nin yakın zamanda almayı planladığı işçileri de sözleşmeli personel olarak istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Belediye bünyesinde sözleşmeli işçi olarak kadrolandırılan işçilerin de hali hazırda çalışan işçiler gibi 08.00-17.00 arasında mesai yapacakları ve aynı sosyal haklara sahip olacakları da bilinmektedir.

Belediye faaliyet alanlarından herhangi bir yerde yaşanan sıkıntıların çözümlenmesi ya da düzenlenen etkinliklerin mesai saatleri dışında olması durumunda çalışan işçilere kurum tarafından ek mesai ücreti ödenmektedir.

Meram Belediyesi Memur Alımı

Meram Belediyesi resmi web sitesi üzerinden, yerel yönetimler bünyesinde ya da faaliyet alanlarında çalıştırılmak üzere memur alımı yapacağını da duyurmaktadır. Genel yada özel nitelikteki memur alımları; kısa, uzun yada belirsiz süreli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda Meram Belediyesi memur alımı ilanlarındaki başvuru koşullarının, adaylar tarafından dikkatle incelenmesini öneriyoruz.

Memur alımlarında sık rastlanan bir diğer durum ise belirli bir fakültenin, belirli bir lisans bölümünden mezun olma şartı olmaktadır. Öte yandan bu kriterleri sağlayan bir adayın, Konya merkez ilçelerinden birisinde ikamet ediyor olması da şart koyulmaktadır. Elbette ki tüm bu şartlar her zaman aynı olmayabiliyor. Bu nedenle adayların açılan Meram Belediyesi memur alımları duyurularını takip etmelerini ve ilan detaylarını İnsan Kaynakları biriminden öğrenmelerini tavsiye ederiz.

Meram Belediyesi İş İlanları

Meram Belediyesi, ilçesinin insanlar içinde “yerleşip yaşama” isteğini uyandıracak standartlara sahip olmasını, sağlıklı, herkes tarafından benimsenmiş bir kent kültürünün oluşturulmasını ve aynı zamanda da ilçenin tarihi kimliğine sahip çıkarak doğal dokusunu ve güzelliklerini korumayı vizyonu olarak belirlediğini açıklamaktadır.

Bu vizyon doğrultusunda yoğun çalışmalar sergileyen kurum, kadrosunda almayı planladığı personeller ile ilgili yaptığı ön hazırlık çalışmalarının tamamlanmasıyla internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Meram Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Meram Belediyesi’nin personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip ederek yayınlanacak olan iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun olan pozisyonlar için yine belediyenin internet sitesinde yer alan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak cv ile birlikte sistem üzerinden belediyeye ileterek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Meram İş İlanları

Genel nitelikteki Meram iş ilanları sayfamızı takip ederek de, ikamet etmekte olduğunuz ilçenin duyurularını inceleyebilirsiniz. Bu sayede nitelikleriniz, eğitim durumunuz ve kariyeriniz doğrultusunda kendiniz için en iyi ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir iş ilanı için en iyi başvuru zamanı ise olabilecek en erken zamandır. Kimi zaman başvuru zamanının bir önemi olduğu sanılmasa da, özellikle de özel işletmelerin personel alımlarında bu durum önem arz etmektedir. Ayrıca bazı özel işletmeler özgeçmiş istemektedir ve belirlenen sürede deneyimli olunması talep edilmektedir.

Güncek Meram iş ilanları

 • Coffeemania Konya Novada AVM Servis Elemanı
 • Vasıflı Vasıfsız Personeller
 • Vasıfsız Eleman
 • Bahçıvan
 • Starbucks Barista / Konya
 • OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
 • İnşaat Mühendisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Meram iş ilanlarına bakabilirsiniz.

12 yorum

 1. Kamyon şoförüyüm 5 yıllık tecrübem var 32 yaşındayım iş arıyorum bahçeşehir Mahallesi’nde ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

 2. İşe ihtiyacım var erkek kuaförüyüm 12 yıldır pandemiden dolayı işlerim sıkıntı ya girdi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler meram, uluırmak mahallesi abdurresid CAD Yasemin apt 3/1 yaşıyorum

 3. Selam ben belediyemizde çalışmak istiyorum gerçekten işe çok ihtiyacım var 3 üncü organizede Bi halı fabrikasında çalıştım 1 aydır işsizim yardımcı olursanız Sevinirim

 4. Murat Eles murotime de 5 yıl enjeksiyon operatörü olarak çalıştım 4 yıl erdem plastik operatörü olarak çalıştım 4 yıldır ilim yayma cemiyeti yurdunda çalışıyorum ömer lütfi take yurdu temizlik ve hazır yemek dağıtımı allah nasip ederse belediyemiz de çalışmak istiyorum

 5. Selam ben belediyemiz de çalışmak istiyorum daha önce sanayide çalıştım 4 yıldır da ilim yayma cemiyetin de ömer lütfi take yurdun da temizlikçi olara 0çalıştım

 6. Selam ben belediyemiz de çalışmak istiyorum daha önce sanayide çalıştım 4 yıldır da ilim yayma cemiyetin de ömer lütfi take yurdun da temizlikçi olara çalıştım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*