Hedef Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hedef Ecza Deposu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Hedef Ecza Deposu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hedef Ecza Deposu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

hedef ecza deposu personel alımı

Ülkemizde pek çok ülkeye dağıtımı olan Hedef Ecza Deposu, bünyesinde çalıştırmak üzere yeni elamanlara ihtiyaç duymaktadır. Hedef Ecza Deposu personel alımı konusunda ihtiyaçlar doğrultusunda belirli zaman aralıklarında aktif olarak iş ilanları yayınlamaktadır. Boş pozisyonlar için başvuru yapmak isteyen adaylar güncel olarak ilan zamanlarını iyi takip etmelidir.  Başvuruların zamanında yapılması işe alım için önemlidir. Aktif ilan zamanı kaçırıldığında bir sonraki alım için beklemek durumunda kalabilirsiniz. Bu konuda mağdur olmamak adına güncel olarak alımları takip etmenizde yarar var.

Hedef Ecza Deposu Personel Alımı Yapacak

Hedef Ecza Deposu personel alımı yapacağını duyurmuştu. Kurumun güncel ilanları kendi sitesinde yayınlanmaktadır. Ayrıca bizim sitemizde de açık olan pozisyonlar için güncel iş ilanları bulunmaktadır. Sayfamıza üye olarak ve bizi takip ederek yeni iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. En yeni ve güncel personel alım ilanlarından haberdar olmak için sayfamızı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Firma bünyesinde çalıştırılmak istenen adaylardan ilgili birime göre eğitim durumu beklenmektedir. En az lise mezunu olmak koşuluyla yüksek lisans ve doktoraya kadar eğitim koşulları her pozisyon için ayrı olmak üzere değerlendirilir. Adaylar başvuru yapacakları birimler için yeterli eğitim ve donanıma sahip olup olmadıklarına dikkat etmeleri gerekir. Yeterli şartları taşıdığınız takdirde başvuru için müracaatta bulunabilirsiniz.

Hedef Ecza Deposu İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Hedef Ecza Deposu iş başvurusu yapmak için öncelikle aktif olarak iş ilanlarının yayınlanması gerekir. Güncel ilanlar yayınlandığı andan itibaren başvurular yapılmaya başlanabilir. Kurum bünyesinde tıp, biyoloji, hemşirelik, sağlık hizmetleri gibi pek çok alanda alım ihtiyacı olabilmektedir. Bu bölümlerden birinde görev almak isteyen kişiler başvuru zamanında kendileri için uygun birime başvuru yapabilirler.

Adaylar başvuru yapmak için kurumun web sitesinden giriş yapabilir. Bizim sitemizden de giriş yapabilir ve ilanlar güncel olduğu takdirde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru zamanı bittikten sonra adaylar içinde koşulları sağlayan adaylar firma kapsamında çalıştırılmak üzere görüşme için çağrılır. Görüşmede adayın yetenekleri ve donanımları dışında iletişim becerisi gibi özellikleri de değerlendirilir. Ortak paydada buluşarak alım süreci için adayın yeterli olup olmadığı belirlenir.

Hedef Ecza Deposu İş İlanları ve Pozisyonları

Hedef Ecza Deposu iş ilanları kapsamında açık bazı pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Depo Görevlisi
 • Sürücü
 • Operasyon Müdürü
 • Satış Görevlisi
 • Motokurye
 • Alphega Danışmanı
 • Dijital Kanal Veri Analisti

Hedef Ecza Deposu Benzer İş İlanları

13 Comments

 1. slm galanos ecza deposunda calıstım rafta ıhtıyac olursa calısmak ısterım tel 05443572319 500 evlerde oturuyorum sultangazı sb yakınım

 2. Merhaba e sınıf ehliyetim src 3.4 piskoteknik belgelerim var sizinle çalışmak isterim 0530 964 1672

 3. Merhaba Erzurumda E sınıf elyetim src 3.4 piskoteknik belgelerim var sizinle çalışmak isterim

 4. 1976 Antakya doğumluyum yabancı dilim ileri derece arapça konuşup (okuma) başlangıç seviyesinde ingilizce.
  B sınıfı ehliyetim var
  Hatay ili sınırlarında sevkiyat ve ya depo görevlisi olarak çalışmak istiyorum.

 5. Merhaba 37 yaşındayım lise mezunu diksiyonu düzgün kendine güvenen bir insanım kurumsal bi firmada sağlık sektöründe görev almak istiyorum ehliyetim var uygun bi iş olursa dönüş yaparsanız sevinirim

 6. 35 yıllık şöförlüğüm var. Bir firmada Ecza deposunda şöför olarak çalıştım. Bu konuda tecrübem var. Tüm belgeler tam kütahyada uygun görüldüğü zaman çalışmak isterim.

 7. Denizli ve çevresi eczane tecrübem çok iyidir.sevkiyat şoförü olarak çalışmak istiyorum.
  SRC 2 SRC 4 psikoteknik belgelerim vardır.
  Lise mezunuyum.
  42 yaşındayım.
  Evliyim.

 8. B/C sınıfı ehliyetim var bu sektörde deneyimim var İstanbul’da bilmediğim yer yok diye bilirim sizinle çalışmak isterim teşekkürler..

 9. Iyi gunler menemen aliaga bergama sakran candarli dikili kinik ve cevre bolgelerde kendi aracimla dagitim yapabilirim referans verebilirim yasim 31

 10. Hayırlı günler . 24 yaşındayım çankaya / ANKARA bölgesinde ikamet etmekteyim .B sınıfı ehliyete sahibim Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.

 11. Ben 53 yaşında Emekli şoförüm. Bütün belgelerim tam. Sevkiyat ilaç dağıtım bölümünde çalışmak istemiyorum. 0537 231 5002. Sultanbeyli de ikamet ediyorum.

 12. Sakarya merkezinde oturuyorum emekliyim şoför lazımsa ben çalışmak istiyorum firmanızda.

 13. Şuan çalıştığım işten ayrıldım çeşitli dağıtım işlerinde çalıştım avrupa yakasında yaklaşık her yerinde çalıştım kişisel bilgilerim kariyerim nette mevcuttur Teşekkürler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*