Dilek Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Dilek Ecza Deposu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Dilek Ecza Deposu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dilek Ecza Deposu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1991 yılında Antalya’da kurulan Dilek Ecza Deposu, küçük bir işletme olarak hayatına başlamıştır. Ancak kendini hızla büyüten firma, ilk şubesini 1994 yılında Konya İli’nde açmıştır. Bu yıl aynı zamanda Türk Standartları Enstitü’sünün “Hizmette Yeterlilik” belgesini kazanmıştır.

Dilek Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları

Dilek Ecza Deposu İş İlanları

Her firmada olduğu gibi Dilek Ecza Deposu da dönem dönem iş ilanları açar. Söz konusu başvurular, şirketin ihtiyaçlarına göre belirlenir.  

Dilek Ecza Deposu’na katılmak isteyenler, şirketin iş ilanlarını her gün takip etmelidir. Bunun için kariyer siteleri, kendisine ait sosyal medya hesapları ve kendi sitesi düzenli şekilde kontrol edilmelidir. Zira iş ilanları belirli tarihler arasında yayınlanır. Birisini kaçırmak, sonraki duyuruya kadar bekleme anlamına gelir.

İş ilanı görülünce hemen başvuru yapılır. Ancak öncesinde adayların bilgi ve yeteneklerinin uyumlu olduğu ilanları tespit ederek, ona yönelmesi tavsiye edilir. 

Nasıl Başvurulur?

Dilek Ecza Deposu kapsamında çok sayıda departman vardır. Şirket yılın farklı dönemlerinde alım yapabilir. İş başvurusu da ilanın yayınlandığı kariyer sitesinden yapılabilir. Aynı zamanda kendi sitesinde de iş başvuru formu vardır. 

Bunun için resmi sayfaya girdikten sonra üst sekmeden insan kaynaklarına tıklanır. Sol tarafta yer alan iş başvuru formuna tıklanır. Ardından da adaylardan,

 1. Adı-Soyadı,
 2. Cinsiyeti,
 3. Doğum Yeri,
 4. Doğum Tarihi,
 5. Ev Telefonu,
 6. Cep Telefonu,
 7. Mail Adresi,
 8. Eğitim Bilgileri,
 9. İş Deneyimi Bilgileri,
 10. Ehliyet Durumu,
 11. Acil Durum Bilgileri,
 12. Başvuru Bilgileri gibi bilgiler talep edilir.

Gerekli alanlar doldurulunca en altta “kabul et ve başvuruyu tamamla” butonu kullanılır. Başvuru bilgileri kısmında aynı zamanda “hangi pozisyon için başvuruyorsunuz?” kısmı vardır. Buradan adaylar pozisyon seçer. Burada görülen seçenekler,

 1. Bilgi İşlem,
 2. Finans,
 3. Genel Başvuru,
 4. İdari İşler
 5. İnsan Kaynakları,
 6. Motokurye,
 7. Muhasebe,
 8. Mümessil,
 9. Satınalma,
 10. Satış Müdürü,
 11. Stok Sevkiyat, 
 12. Şoför
 13. Muhasebe Müdürü,
 14. Telefon Operatörü şeklindedir.

Bunlardan birinde farklı dönemlerde ilan verilebilir. Dolayısıyla adaylar güncel takip etmelidir. Bu pozisyonlar yalnızca iş başvuru formunda görülen pozisyon isimleridir.

Dilek Ecza Deposu Benzer İş İlanları

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*