Edak Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Edak Ecza Deposu’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Edak Ecza Deposu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Edak Ecza Deposu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Edak Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları

Edak Ecza Deposu Personel Alımı

Ülkemizin 70’li yılların sonunda girdiği ekonomik çıkmaz , ilacın büyük ölçüde dışa bağımlılığını göz önünde bulundurursak eczacılık mesleği üzerindeki yansımaları da büyük olmuştur.

Edak Ecza Deposu İş İlanları

Edak, 1988 yılında kurulmuş olan ve kurucu üyeliğini yaptığı (T.E.K.B) Tüm Ecza Kooperatifleri Birliği bünyesinde geliştirilen ulusal strateji doğrultusunda İçel Ecza Kooperatifi ve bölgedeki kooperatifçilik hareketine ivme kazandırmak için birlikte hareket etme anlayışı içinde ikinci şubesini Mersin’de 2002 yılı Ekim ayında işletmeye açmıştır. Mersin şubemiz 76 çalışanıyla Mersin merkezde günde 4 kez, Adana, Tarsus, Mezitli, Erdemli bölgelerine günde 2 kez, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri ve Antakya’ya günde 1 kez servis yaparak hizmet vermektedir.

Edak Ecza Deposu Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. Merhabalar kolay gelsin hedef ecza deposunda 1 sene reyon elemanı olarak çalıştım iş degişlıgi nedenıyle ayrıldım 5 yılda Selçuk ecza deposunda çalıştım ilk reyon elemanı olarak 2 yıl çalıştım sonrasında depo şefi olarak devam ettim bunlar cep depoda yaptıklarım sonra tekrar reyon elemanı olarak devam ettim ilaç kontrol masasına geçtim ordanda şoför arkadaşlarımıza yardımcı oldum dişarda eczane ürünlerini kendim götürüp getirdim önemli olan herkesin işini halletmek işi yürütmektir toplam 5 sene çalıştım ve çıktım aile sorunları olduğu için ara vermek zorundaydım biraz psikolojim bozulduydu onuda işe yansıtmak istemedim ve bunu kimse istemez işini gücünü seven insanlar böyledir eğer ararsanız sevinirim bu arada Antalya’da ikamet ediyorum şimdiden teşekkürler 05534842358

  2. merhaba ben 7yıl yasam ecza deposunda çalıştım izmir ilçeleri ve izmir dışına ilaç sipariş listesi hazırlama ve dağıtımı yaptım A 2 ve E sınıfı eliyetim var aysıca 2008 de çıkarmış olduğum SRC 2 ve 4 belgem mevcut sizlerde uygun görürseniz sizlerle çalışmak istiyorum saygılarımla arz ederim iyi çalışmalar TEL 0537 598 46 47

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*