Çorlu Çordaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çorlu Çordaş 2003 senesi içerisinde dağıtım lisansını almıştır. Bir Arsan Grubu şirketi olan firma, gereksinimleri kapsamında iş alımları yapar. Yılın farklı dönemlerinde verilen bu duyurular, güncel olarak takip edilmelidir.

Çorlu Çordaş İş İlanları

Çorlu Çordaş iş ilanları internetten takip edilebilir. Adaylara firmanın insan kaynakları politikası üzerine de araştırma yapması önerilir. Firmanın resmi sitesine girildiğinde, en sağda “insan kaynakları” sekmesi görülür. 

Buraya girildiğinde gerekli bilgiler edinilebilir. İş ilanlarını takip için Çorlu Çordaş ve Arsan Group resmi sayfaları güncel olarak araştırılmalıdır.

Kariyer siteleri de günümüzde birçok kişi ve firma tarafından tercih edildiği için burası da incelenmelidir.  

Arsan Group’un kariyer.net üzerinde aktif ilanları görülmektedir. İncelemek isteyen adaylar, platformda üye olmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Arsan Group üzerinden başvuru yapmak için öncelikle arsangroup.com adresine girilir. Ardından da yukarı menüde yer alan “kariyer” sekmesine tıklanır.

Sayfada aşağı inildiğinde kariyer@arsangroup.com adresine CV ve hangi pozisyonda çalışmak istendiğine dair ön yazı gönderilebileceği hususu görülebilir.

Bunun için ilk olarak yeni bir özgeçmiş hazırlamak tavsiye edilir. İnternette özgeçmiş oluşturmaya yönelik araştırma yaparak, püf noktalar ve dikkat edilmesi gereken hususlar öğrenilmelidir.

Ardından da profesyonel bir CV doldurulup, adrese yollanır.

Kariyer.net incelendiğine Arsan Group’un burada iş ilanı olduğu görülür. İncelemek ve başvurmak için hesabınıza giriş yapmak gerekir.

Eğer yoksa ve müracaat etmek istiyorsanız bir tane açmanız gerekir. Üyelik işlemleri kısa sürede yapıldıktan sonra, hesap içinde bir özgeçmiş oluşturulur. Ardından da firmanın profil sayfasına girilerek, başvuru işlemleri yapılabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Arsan Group’a başvurmak istiyorsanız, kariyer.net üzerinde görülen ilanlar şöyledir;

  1. Şikâyet Yönetimi ve Tahsilât Uzmanı Yrd.
  2. Muhasebe Uzmanı

İlgili adaylar başvuru öncesinde hangi niteliklerin arandığını incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Firmanın yukarıda verdiği ilanlar incelendiğinde bazı ayrıntıların şöyle olduğu görülür;

  1. Şikâyet Yönetimi ve Tahsilât Uzmanı Yrd: Resmi kurumlara iletilecek olan raporların meydana getirilmesi sürecinde destek verme.
  2. Muhasebe Uzmanı: Aranan nitelikler arasında dosyalama ve arşivleme vakıf olma görülür.

Müracaat etmek isteyen adaylar, tüm ayrıntıları inceleyerek başvurmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*