Edirne Margi Outlet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

margi-outlet-personel-alımı

Margi Outlet personel alımı yapacak!

Margi Outlet iş başvurusu yaparak sizde Margi Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Margi Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Margi Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Margi Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

GND Yönetim tarafından 28 Mayıs 2011′de açılan Margi Outlet Alışveriş Merkezi, farklı tarz ve konseptiyle Edirne’nin yanı sıra Tekirdağ,Kırklareli illeri ve sınır komşuları Yunanistan,Bulgaristan içinde ”Büyük cazibe merkezi ” olmuştur.

Trakya’nın en büyük açık outlet alışveriş merkezidir.

Toplam 25.000 metrekare üzerine kurulan Margi Outlet içerisinde, 32 önemli büyük mağazası, 5 cafe -restorantı,3D kalitesindeki 9 salonlu sinaması ile hizmet vermektedir.

Margi Outlette, hazır giyimden, elektronik eşyaya ,ev dekorasyonundan, aksesuara bir çok alanda aradığınızı bulurken,diğer yandan da cafe,restorant,cinema ve oyun alanları ile güzel zaman geçirme imkanı bulacaksınız.

Margi Outlet de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*